Mēs bieži papildinām sava ledusskapja krājumus ar augļiem, zivīm vai gaļu. Par nožēlu, pēc vairāku dienu uzglabāšanas, daudzi produkti zaudē sākotnējo svaigumu, garšu un pievilcīgu skatu. Jūs laikam daudzas reizes esat sev uzdevis jautājumu, kāpēc tas notiek un kas būtu jādara, lai produkti ilgāk uzglabātu savas vērtīgās īpašības.

 

 

Galvenais iemesls tam, ka produkti bojājas ātrāk ‒ neatbilstoši uzglabāšanas apstākļi. Uzturamā temperatūra aukstuma kamerā nav piemērota visiem produktu veidiem. Piemēram, zivju uzglabāšanai optimāls ir zems mitrums un temperatūra apmēram 0°C. Tādi apstākļi nav sasniedzami, lietojot parasto ledusskapi. Šim mērķim dažās ierīcēs paredzēta speciāla sekcija, kuru sauc par svaiguma zonu. Tajā tiek radīti optimāli apstākļi, lai produkti ilgstošu laiku saglabātu svaigumu un savas vērtīgās īpašības (vitamīnus, minerālus un mikroelementus). Tieši par to šodien mēs arī parunāsim, izskatīsim visas tās priekšrocības uz sekcijas BioFresh piemēra Liebherr ledusskapjos.

 

 

 

Svaiguma zona BioFresh – atsevišķa klimatiskā sekcija aukstuma kamerā, kurā tiek uzturēta stabila temperatūra apmēram 0°C ar optimālo mitruma līmeni, kas ļauj saglabāt vitamīnus un minerālvielas, kas atrodas augļos, dārzeņos, zivīs, gaļā un piena produkcijā.

 

BioFresh зона свежести - все плюсы

 

Svaiguma zona BioFresh sastāv no diviem konteineriem, kuros var radīt dažādus mitruma apstākļus: DrySafe un HydroSafe.

 

Зона свежести BioFresh

 

Režīms DrySafe ar zemu mitruma līmeni un zemu temperatūru ideāli piemērots zivs, gaļas un piena produktu uzglabāšanai. To nosaka tas, ka tajos atrodas mazāk ūdens nekā augļos un dārzeņos. Vērts atzīmēt, ka pirms izvietošanas konteinerā, visus produktus vajag hermētiski iepakot, lai novērstu to izžūšanu. Režīmu DrySafe var uzstādīt, pabīdot mitruma regulatoru no sevis vai malējā kreisā stāvoklī (atkarībā no sekcijas versijas).

 

 

Augļu un dārzeņu uzglabāšanai optimāls ir režīms HydroSafe ar mitruma līmeņa regulatoru. Citiem vārdiem sakot, šis režīms piemērots produktiem ar augstu ūdens saturu. Lai radītu paaugstinātu mitruma līmeni, pabīdiet regulatoru uz sevi vai malējā labā stāvoklī, atkarībā no svaiguma zonas versijas. Pievēršam jūsu uzmanību tam, ka labākai gaisa cirkulācijai, jāsamazina mitruma līmenis proporcionāli konteinera aizpildīšanas pakāpei ar produktiem. Ikonām, kas izvietotas uz konteinera frontālās sienas, ir šāda nozīme: viens piliens ‒ zems mitruma līmenis, vairāki pilieni ‒ augsts mitruma līmenis.

 

зона свежести BioFresh регулятор HydroSafe

 

Lūdzu, pievērsiet uzmanību: produktiem, kas izvietoti konteinerā režīmā HydroSafe, jābūt bez iepakojuma. Tas vajadzīgs, lai sasniegtu optimālus uzglabāšanas apstākļus un pareizai gaisa cirkulācijai. Iespējams, jūs esat pamanījuši, ka polietilēna paketē iepakotie salāti izdala mitrumu uzglabāšanas laikā augļu un dārzeņu kastē. Daudziem produktiem nepieciešams «elpot». Šo faktu zina daudzi pārdevēji, kuri iepako augļus un dārzeņus papīra, nevis plastikāta paketēs.

Informācija par produkta uzglabāšanas termiņiem pieejama mobilā lietotnē BioFresh no Liebherr.

Nospiediet, lai lejupielādētu bezmaksas lietotni BioFresh ‒ iPhone, iPad vai Android ierīcēm.

Ja Jums radušies jautājumi un komentāri, rakstiet mums. Izmantojiet formu komentāriem zemāk vai pievienojieties diskusijai mūsu Facebook lapā.


Komentāri