Liebherri kodumasinate blogi

Külmkapp ja sügavkülmik on asendamatud pea igas majapidamises. Need seadmed mitte üksnes ei jahuta ja külmuta, vaid nad hoiavad toidu värskena, on äärmiselt kasulikud ning sageli ka põnevad. Mis on aga külmakõrve ja kuidas seda vältida? Kui kaua tuleb jahutada õllepurki, et saavutada ideaalne joomistemperatuur? Milliseid huvitavaid töökohti ja koolitusi pakub Liebherr? Vastuse nendele küsimustele leiad sellest blogist. Siit leiad ka lõbusaid ja põnevaid artikleid, mis on kogutud kõikjalt internetist!

Meie blogi on Liebherri töötajate ning aeg-ajalt ka külalisautorite veebipäevik. Siinsed artiklid on tsenseerimata ja läbipaistvad ning neid ei koosta agentuurid. Meie eesmärk on anda sinule kui lugejale põhjalik ülevaade meie ettevõttest, toodetest ja arengutest. Meie artiklid on ülevaatlikud, avatud ja ajakohased. Erilist tähelepanu juhime iga artikli puhul aga isikupärale.

Ja lõpetuseks: Liebherri kodumasinate blogi aluseks on koostöö! Me oleme avatud aruteludele ja kõikidele põnevatele ideedele. Teretulnud on kommentaarid, soovitused, tagasiside ja kriitika. Löö kampa ja võta meiega ühendust!

Liebherri kodumasinate sotsiaalmeedia meeskond