BluPerformance

K odhalení tajemství, jímž bylo opředeno představení spotřebičů řady BluPerformance společnosti Liebherr, došlo nedávno na veletrhu IFA v Berlíně – největším veletrhu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů. BluPerformance představuje nejnovější generaci volně stojících spotřebičů, které nabízejí více skladovacího prostoru, jsou energeticky účinnější, výkonnější, tišší a mají prvotřídní design. Čtěte dál a dozvíte se více o výhodách spotřebičů řady BluPerformance.

Jedno je jisté, BluPerformance způsobí na trhu s chladničkami a mrazničkami opravdu velký rozruch! Tato inovativní řada spotřebičů s mnoha novými a vylepšenými prvky vás nemůže zklamat. Ale pěkně popořádku…

 

Všechny spotřebiče řady BluPerformance patří do energetické třídy A+++ nebo A+++/-20 %, a jsou tak špičkami v úspoře energie. Model třídy A+++/-20 % překračuje prahovou hodnotu pro nejvyšší třídu energetické účinnosti o dalších 20 %! Tato řada rovněž představuje novou dimenzi čerstvosti a dlouhotrvající kvality potravin. Vysoce kvalitní materiály, precizní provedení, větší pohodlí a propracované dotykové ovládání, vás určitě nezradí. Veškerá chladicí technika je pevně integrována do základny přístroje, čímž se uvolnil další prostor pro uskladnění potravin. Právě díky umístění techniky spolu s kompresorem do základny jsou spotřebiče výrazně tišší. Volitelné zařízení SmartDeviceBox vám umožní spotřebič připojit do sítě chytré domácnosti přes WLAN. Takto můžete chladničky a mrazničky BluPerformance pohodlně ovládat ze svého mobilního zařízení, i když zrovna nejste doma.

 

Dlouhotrvající čerstvost s technologií BioFresh

BioFresh

Spotřebiče řady BluPerformance s technologií BioFresh přicházejí s mnohem většími úložnými boxy na jídlo. Ve spotřebičích generace Premium BioFresh můžete díky kontrolnímu panelu sledovat míru vlhkosti v jednotlivých zónách – HydroSafe (s vyšší vlhkostí) a DrySafe (s nižší vlhkostí). Velikost podsvícených boxů je možné přizpůsobit, snadno se otevírají a zavírají (dokonce i když jsou plné) a dají se z chladničky úplně vyjmout. Boxy BioFresh jsou vybaveny samozasouvacím mechanismem a dokonale je osvětluje LED osvětlení zabudované v dělicí stěně.

Polička na lahve

 

Design a vnitřní vybavení

Vnitřní vybavení v BluPerformance

Při navrhování designu spotřebičů se řídíme tímto principem: ‚design následuje funkčnost‘. Naším cílem je ukázat velmi efektivní chladicí technologii prostřednictvím celkového designu. Nadčasový design HardLine, charakteristický čistými minimalistickými liniemi, je důkazem toho, že jsou tyto spotřebiče skutečnými mistrovskými díly v jakékoli domácnosti. Nový integrovaný dveřní systém podtrhuje elegantní vzhled prvotřídní kvality stejně jako ergonomicky tvarovaná páková rukojeť, v níž je zabudovaný mechanismus pro pohodlné a snadné otevírání dveří.

 

Madlo s integrovanou mechanikou otevírání

Přihrádky VarioSafe jsou ideální pro skladování menších potravin, balíčků, tub a různých dóz. Propracovaný GlassLine interiér, který umožňuje přehledné skladování potravin, je rovnoměrně osvětlován stropními LED diodami. U modelů Premium BioFresh je LED osvětlení zabudované v zadní části dělicí BioFresh stěny, což zaručuje dokonalé osvětlení celého interiéru. Zásuvky mrazicího prostoru jsou optimálně osvětleny shora pomocí LED osvětlení umístěného pod dveřmi chladicí části. Vzhledem k tomu, že je technika integrovaná do základny spotřebiče, není třeba umisťovat do zadní části spotřebiče kondenzátor. Rukojeti pro snadnou manipulaci při přemisťování se nachází na zadní stěně v horní části spotřebiče.

 

Elektronické vybavení

Kombinované ledničky třídy Premium přicházejí se 7″ dotykovým displejem s vysokým rozlišením zabudovaným do dveří. Široká škála předdefinovaných programů s neuvěřitelně snadným ovládáním nabízí maximální pohodlí. Lze tak získat spoustu informací, rad a tipů ke snížení spotřeby energie a skladování potravin. Dle vašich požadavků může být nastaveno paralelně až 6 funkcí, které se zobrazují na domovské obrazovce pro okamžitý přístup.

 7″ dotykový displej

Aby nedošlo k plýtvání energie, lze v chladničce nastavit různé režimy. Například přepnutím do režimu EnergySaver se přednastavená teplota mírně zvyšuje. V režimu Holiday zase teplota v chladničce stoupne na 15 °C, zatímco teplota v mrazničce bude stále stejná, když nebudete delší dobu doma.

 

SmartDeviceBox

Zařízení SmartDeviceBox je chytrým a pohodlným řešením, jak propojit spotřebiče mezi sebou. Poskytuje přístup ke třem praktickým službám: SmartHomePlus, SafetyPlus a ServicePlus. Tyto tři funkce jsou zárukou větší bezpečnosti, lepšího servisu a naprostého pohodlí. Pomocí SmartDeviceBoxu je možné kontrolovat a řídit kompatibilní chladničky pomocí mobilních zařízení. Díky tomuto zařízení si spotřebič nastavíte a budete dostávat jak zprávy o stavu chladničky, tak i poplachové zprávy. Připojené k tomuto zařízení ale nemusí být pouze volně stojící spotřebiče; se SmartDeviceBoxem se dá propojit kompletní řada BluPerformance, tj. až 66 modelů. Další informace naleznete na adrese smartdevice.liebherr.com.

 

Aktivní uhlíkový filtr

Aktivní uhlíkový filtr

Ve všech kombinovaných ledničkách a chladničkách řady BluPerformance je umístěn aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který je integrovaný přímo do směrového ventilátoru systému PowerCooling. Dochází tak k čištění cirkulujícího vzduchu, rychlé eliminaci zápachu a zajištění optimální kvality ovzduší v chladničce. Elektronický ovládací panel vás navíc upozorní, kdy je třeba filtr vyměnit.

 

Toto je tedy několik důvodů k tomu, abyste si chladničky a mrazničky Liebherr zamilovali!

 

Máte-li nějaké otázky k řadě spotřebičů BluPerformance, napište nám! Vložte komentář pod tento článek nebo se přidejte k diskuzi na Facebooku

// Vytisknout