Typový šítek LIEBHERRJakmile zákazník kontaktuje servisní linku společnosti Liebherr s dotazem ohledně zakoupené chladničky, vždy je požádán o informace uvedené na typovém štítku spotřebiče. Typový štítek je jakýmsi druhem průkazu totožnosti pro chladničky a mrazničky.

Může se stát, že jste v určitém okamžiku zavolali na naši infolinku s dotazem ohledně vašeho spotřebiče Liebherr a byli jste požádání o uvedení názvu a výrobního čísla daného spotřebiče Pro to existuje dobrý důvod. Identifikační údaje spotřebiče pomohou našim zaměstnancům vyřešit problémy s větší rychlostí a přesností.

Kde lze tyto informace nalézt?

Identifikační údaje naleznete na výrobním štítku – jakémsi průkazu totožnosti pro chladničky a mrazničky, na kterém jsou uvedeny následující informace o vašem spotřebiči:

  • energetická třída účinnosti
  • druh použitého chladicího média
  • čistá kapacita
  • klimatická třída

Náš přehled spotřebičů vám poradí, kde nalézt typový štítek u různých výrobků. Obvykle se nachází ve vnitřním prostoru přístroje na levé straně. V některém případě bude třeba nejprve vyndat šuplík nebo polici, abyste si typový štítek mohli prohlédnout. Jedinou výjimkou jsou truhlicové mrazničky Liebherr, u kterých je typový štítek umístěn na pravé vnější straně.

Chladnička s funkcí Biofresh

Chladnička s BioFresh

Kombinovaná lednička s funkcí Biofresh

Kombninovaná chladnička s BioFresh

Truhlicová mraznička

Truhlicová mraznička

Mraznička

Mraznička

Americká chladnička (side-by-side)

Americká chladnička

Kombinovaná lednička bez funkce Biofresh

Kombinovaná lednička bez funkce Biofresh

Kombinovaná lednička s mrazákem nahoře

Kombinovaná lednička s mrazákem nahoře

Vestavná vinotéka

Vestavná vinotéka

Chladnička na nápoje

Chladnička na nápoje

Kombinovaná lednička French Door

Kombinovaná lednička French Door

Vinotéka

Vinotéka

Humidor (pro doutníky)

Humidor (pro doutníky)

 

Pokud máte dotaz týkající se vašeho spotřebiče, doporučujeme, abyste si nejprve poznamenali název výrobku z typového štítku (viz následující příklad: IKB 2710 Index 20/001, servisní číslo: 9987476-00).

 

Kde najdu ID produktu?

Název spotřebiče (horní červené pole). Devítimístné výrobní číslo (dolní červené pole).

 

Toto výrobní číslo je jedinečné pro každý spotřebič a skrývá v sobě celou řadu důležitých informací (v našem případě například: 29.650.451.0). Naši servisní pracovníci z výrobního čísla určí například, kdy byl spotřebič odeslán.

// Vytisknout