SBSes 7165 Side-by-Side

Chladnička, mraznička, multi-teplotní zóna na víno, BioFresh technologie a výrobník ledu. To všechno má kombinovaná lednička SBSes 7165 Side-by-Side! Nikdy předtím žádná chladnička nenabízela 6 různých teplotních zón zároveň, z nichž každá zaručuje perfektní čerstvost potravin. A to zdaleka není vše, co vám tento model může nabídnout!

Takže vy tedy hledáte nějakou sofistikovanou chladničku? Dál už hledat nemusíte! Model chladničky Liebherr, SBSes 7165, vám nabízí opravdový luxus – šest (ano, šest) teplotních zón! Tento typ chladniček se označuje jako ‚americká chladnička‘, v našem případě ale toto označení není přesné, jak brzy uvidíte. Abychom vám pomohli lépe pochopit, v čem je model SBSes 7165 tak úžasný, podíváme se na něj pěkně zblízka. A pamatujte: žádný jiný spotřebič společnosti Liebherr nenabízí lepší chlazení a mražení než SBSes 7165, ve kterém se vysoká kvalita snoubí se skvělým designem.

Prostor pro víno:

Vestavná vinotéka o objemu 126 litrů je rozdělena do dvou samostatně řízených zón, což umožňuje uchovávat jak červené, tak bílé víno a šampaňské při ideálních teplotách od +5 °C do +20 °C, aby tak bylo kdykoli připravené ke konzumaci. LED osvětlení pro atraktivnější prezentaci vína můžete nechávat zapnuté nebo ztlumené podle teploty. Dřevěné police jsou připevněné na teleskopických kolejnicích, které jsou částečně nakloněné, své víno tak můžete vystavit na odiv nebo na police uložit již otevřené lahve.

Mraznička:

Mraznička s technologií NoFrost má objem 119 litrů a zajistí dlouhodobou čerstvost skladovaných potravin. Díky této velmi užitečné funkci již odmrazování není nutné. Zabudovaný a plně automatický výrobník ledu s připojením na vodovod ukládá kostky ledu do dvou úložných boxů, takže vám budou k dispozici kdykoli si vzpomenete.

Chladnička:

Celkový objem prostorné chladničky je 483 litrů, z toho je 111 litrů určeno pro dvě zóny BioFresh a BioFresh-Plus. Při teplotě kolem 0 °C zůstane ovoce, zelenina, maso a mléčné produkty v zóně BioFresh déle čerstvé. Technologie BioFresh-Plus umožňuje buď snížit teplotu v horní části zóny BioFresh až na -2 °C pro optimální uchovávání ryb, nebo ji nastavit na +6 °C, což je ideální teplota k uchovávání tropického ovoce. Díky rozdělení chladicího prostoru na samostatné teplotní zóny, technologii BioFresh, mrazničce a dvěma teplotním zónám ve vinotéce se dají při optimálních teplotách uchovávat jakékoli potraviny.

 

Počítali jste? Dvě teplotní zóny ve vinotéce, jedna v mrazničce a tři v chladničce – celkem šest teplotních zón a všechny zaručují zachování čerstvosti a kvality potravin! Navíc mají modely Side-by-Side nádherný design, takže se budou vyjímat v každé kuchyni. Díky elegantnímu nerezovému povrchu SmartSteel jsou vizuálně přitažlivé a mají rovněž spoustu výhod – materiál je nejen odolný vůči poškrábání a zanechávání otisků prstů, ale také se snadno čistí.

Mimochodem, věděli jste, že jsou spotřebiče Side-by-Side velmi nenáročné na sestavení? Liebherr tyto modely dodává ve dvou samostatných kusech, které se složí až při sestavování. Právě velikostí se liší od standardních ‚amerických side-by-side chladniček‘ o šířce 90 – 100 cm, každý z těchto dvou samostatných kusů má totiž cca 60 x 63 cm. Tento rozdíl má velký vliv na celkový objem a také na manipulaci. S americkými side-by-side modely, které se nedají rozdělit, se při stěhování těžce manipuluje, zejména na schodištích a chodbách.

Oproti tomu se se samostatnými kusy Liebherr manipuluje snadno a rychle (v závislosti na ostatním vybavení, jako jsou hadice pro připojení, atd.). Spotřebiče jsou pak na několika málo místech propojeny a vzápětí upraveny tak, aby budily dojem celku. Pro případ, že spotřebiče stojí na nerovném povrchu, jsou side-by-side modely upraveny tak, aby se dala výška přizpůsobit a vše bylo v jedné rovině.

 

Model SBSes 7165 Side-by-Side je všestranným spotřebičem, který nabízí šest teplotních zón v jednom.

Model SBSes 7165 Side-by-Side je všestranným spotřebičem, který nabízí šest teplotních zón v jednom.

 

Máte k modelu SBSes 7165 Side-by-Side, nebo k Side-by-Side modelům obecně, nějaké otázky? Napište nám! Vložte komentář pod tento článek nebo se přidejte k diskuzi na Facebooku

// Vytisknout