Zakupy zrobione i pora na imprezę! Lodówki Liebherr z funkcją SuperCool szybko, ale delikatnie schłodzą twoje sałatki, dania i napoje, chroniąc jednocześnie ich wyśmienity smak.

 

Czasami dostajemy prośby o wyjaśnienie, co tak naprawdę znaczą albo jak działają specjalne funkcje i techniczne rozwiązania stosowane w urządzeniach Liebherr. W dzisiejszym artykule chcemy ci więc opowiedzieć wszystko o funkcji SuperCool.

Wyobraź sobie, że urządzasz imprezę i przygotowania już prawie dobiegają końca. Dekoracje rozłożone, scena gotowa – pora przystąpić do rzeczy i przyrządzić poczęstunek. Zwykle robi się to w przeddzień przyjęcia, by zaoszczędzić czas i nie musieć się tym martwić w ostatniej chwili. Dzięki temu potrawy mają też czas, by odpowiednio się schłodzić.

 

Tu właśnie funkcja SuperCool stanowi prawdziwą gratkę.

W zależności od urządzenia ta automatyczna opcja zmniejsza temperaturę w lodówce do +2°C, +3°C lub +4°C na 12, 9, 6, lub 3 godziny. W takich temperaturach jedzenie nie zamarza, ale maksymalnie szybko się chłodzi – w ten sposób możesz błyskawicznie zmniejszyć temperaturę świeżo zakupionych produktów lub przygotowanych potraw. Ustaw funkcję SuperCool w lodówce, zanim ruszysz na zakupy, a kiedy wrócisz, będzie w niej panować idealna temperatura, w której jedzenie szybko się schłodzi. W urządzeniach BluPerformance czas pozostały do wyłączenia się funkcji jest widoczny na elektronicznym wyświetlaczu.

 

Inne zalety chłodzenia za pomocą SuperCool:

⦁ Wszelkie wahania temperatury w lodówce mogą wpływać na jakość przechowywanego w niej jedzenia. Ma to miejsce na przykład wtedy, gdy do lodówki wkłada się „ciepłe” produkty. Dzięki automatycznej funkcji SuperCool problem ten znika, ponieważ niska temperatura (+2°C, +3°C lub +4°C w zależności od urządzenia) i szybkość chłodzenia produktów zapobiegają tego typu wahaniom.
⦁ Gdy włączysz automatyczną funkcję SuperCool, po upływie ustalonego czasu (zależnego od modelu) lodówka samoczynnie wróci do trybu normalnej temperatury. Nie ma potrzeby wyłączania tej funkcji, więc nie musisz się niczym martwić!

Jak więc widzisz, korzystanie z automatycznej funkcji SuperCool Liebherr ma naprawdę wiele zalet i pomoże ci z powodzeniem przygotować się do imprezy!

Masz pytania lub uwagi dotyczące funkcji SuperCool? Zostaw komentarz pod tym wpisem lub dołącz do dyskusji na Facebooku.