Co sprawia, że linia Liebherr BlackSteel jest tak wyjątkowa?

‘Jakość, Design i Innowacja’ to główne motto firmy Liebherr. Ekskluzywna, nowa linia urządzeń BlackSteel dodatkowo podkreśla nasze dążenie do spełnienia tych wysokich aspiracji. Ale co dokładnie kryje się pod nazwą BlackSteel?

O naszej linii Black Steel w broszurach i katalogach piszemy następująco:

 

“Linia BlackSteel to olśniewająca i wyjątkowo atrakcyjna czarna stal nierdzewna. W połączeniu z najwyższej jakości wykończeniem Liebherr SmartSteel, BlackSteel nadaje urządzeniom poziom hi-tech, ponadczasową elegancję oraz wyjątkową głębię faktury. Poprzecznie polerowane wykończenie nadaje BlackSteel przykuwający uwagę, ekskluzywny wygląd co sprawia, że stylistyka urządzeń BlackSteel jest doprawdy wyszukana. Co więcej, ten rodzaj wykończenia znacznie redukuje widoczność odcisków palców na drzwiach i ścianach obudowy, jest łatwy do czyszczenia i znacznie bardziej odporny na zarysowania.”

 

Wzornictwo w centrum uwagi

Wyjątkowa linia BlackSteel stawia wzornictwo w centrum uwagi, dając firmie Liebherr kolejną okazję do zaprezentowania swojej kreatywnej wizji oraz podkreślenia ciągłego dążenia firmy do rozwijania nowych i innowacyjnych produktów. Liebherr często wyznacza nowe trendy w przemyśle chłodziarko-zamrażarek: nasze urządzenia są wysokiej klasy, eleganckie i ekskluzywne, stylowe oraz piękne w środku i na zewnątrz. A nasze znakomite urządzenia z linii BlackSteel zdecydowanie nie są tu wyjątkiem.

Znacznie więcej, niż piękny wygląd

Innowacyjna linia BlackSteel jest nowoczesną interpretacją klasycznego frontu ze stali nierdzewnej. Urządzenia te charakteryzują się nie tylko niesamowitą czarną kolorystyką, ale również wyjątkowym wykończeniem powierzchni. Efekt poprzecznie tłoczonej faktury wykończenia, nadaje urządzeniu wspaniałe walory wizualne i wywołuje wyjątkowe odczucia. W modelach BlackSteel, unikatowy uchwyt Liebherr ze zintegrowanym mechanizmem otwierania, jest wykonany z dodatkiem aluminium. Linia ta otrzymała wiele nagród w dziedzinie wzornictwa i technologii.

Idea BlackSteel

W ramach swojej serii prac projektowych CoolVision, Liebherr regularnie ustanawia nowe standardy w produkcji chłodziarko-zamrażarek i wyznacza nowe, innowacyjne trendy. Przykładowo, każdego roku na targach IFA (Internationale Funkausstellung) w Berlinie, można zobaczyć, jak eksperymentujemy z wzornictwem, światłem i nowymi wykończeniami, aby stworzyć inspirujące pomysły, które wykorzystamy w naszych przyszłych produktach, prezentując nowe możliwości rozwoju w tych dziedzinach. Jakiś czas temu, to właśnie pomysł linii BlackSteel został zaprezentowany po raz pierwszy podczas prac projektowych CoolVision.

Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na temat CoolVision

Właściwie, to właśnie ekskluzywność BlackSteel sprawia, że urządzenia tej linii wyróżniają się jako rewelacyjne dopełnienie nawet najbardziej high-endowych wnętrz kuchennych. Drzwi urządzenia zaopatrzone w sporych rozmiarów, ale mimo to stylowy i elegancki uchwyt ze zintegrowanym mechanizmem otwierania, otwierają się bez najmniejszego wysiłku. Fascynujące połączenie aluminium ze stalą nierdzewną dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter urządzeń BlackSteel – są one naprawdę imponujące i stanowią kolejny dowód na to, że motto Liebherr “Jakość, Wzornictwo i Innowacja” jest niezmiennie myślą przewodnią firmy w procesie rozwoju jej urządzeń.

Czy masz jakieś pytania lub komentarze dotyczące tego wpisu? Jeżeli tak, napisz do nas! Wystarczy użyć funkcji komentowania poniżej lub dołączyć do dyskusji na Facebooku.