Firma Liebherr urozmaica sprzęt gospodarstwa domowego, wprowadzając ciekawą kolorystykę: dzięki nowej linii ColourLine, lodówki są teraz dostępne w atrakcyjnych i energetycznych kolorach!

 

W dzisiejszych czasach, lodówka nie jest już przecież tylko zwykłym urządzeniem do chłodzenia żywności. Wręcz przeciwnie! W nowoczesnych kuchniach coraz częściej staje się obiektem doskonałego wzornictwa i przyciąga wzrok. Przy opracowywaniu nowych urządzeń, firma Liebherr zawsze bierze pod uwagę aktualne trendy i życzenia klientów. Nie trzeba oczywiście dodawać, że firma Liebherr nie idzie na żadne kompromisy pod względem jakości, wzornictwa i innowacyjności. Wyrazem tego są właśnie nowe urządzenia ColourLine, ponieważ łączą nowoczesną kolorystykę z perfekcyjnym komfortem chłodzenia. Firma Liebherr przedstawia przykuwające uwagę, modne wersje urządzeń: Neon Orange, Frozen Blue i Kiwi Green, które idealnie wkomponowują się w nowoczesne wnętrze.

 

Nowe urządzenia ColourLine przykuwają uwagę nie tylko ze względu na wygląd zewnętrzny.

Zachwycają one również innowacyjnymi cechami, znamiennymi dla firmy Liebherr. Dwie przezroczyste szuflady oferują przestrzeń do uporządkowanego przechowywania warzyw i owoców. Ponadto z łatwością się je czyści. Oprócz energooszczędnego oświetlenia wewnętrznego LED, które zapewnia dobrą jakość światła we wnętrzu, urządzenia te zachwycają swoim eleganckim wyposażeniem GlassLine, które jest odporne na pęknięcia, na zarysowania, które łatwo utrzymać w czystości. Półki wykonane są z satynowanego szkła bezpiecznego. Harmonijny obraz całości dopełnia atrakcyjna rama ze stali nierdzewnej.

Kolejny element wyposażenia: technologia SmartFrost. Zapobiega osadzaniu się lodu we wnętrzu i na zamrożonych produktach, dzięki czemu częste rozmrażanie nie jest konieczne. Ściany wewnętrzne zamrażarki są wyjątkowo gładkie i dlatego łatwe w czyszczeniu. Szuflady i niższe półki pośrednie w części zamrażarki, można z łatwością wyjąć. W tens sposób uzyskujemy przestrzeń VarioSpace – praktyczny system zapewniający dodatkową ilość miejsca. Oznacza to, że w lodówce zmieści się nawet największy tort.

Innowacyjne pomysły połączone z nowym wzornictwem – oto nowa linia Liebherr ColourLine!  A teraz nadszedł czas, aby zdecydować się na konkretny wariant kolorystyczny….! Który z tych trzech kolorów lubisz najbardziej?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące urządzeń ColourLine firmy Liebherr, napisz, proszę, do nas! W tym celu skorzystaj z funkcji komentowania pod artykułem, albo porozmawiaj z nami na Facebooku.