Obecnie, wiele modeli chłodziarko-zamrażarek firmy Liebherr posiada wyjątkową powierzchnię SmartSteel – stylowe i bardzo praktyczne rozwiązanie, które w znacznym stopniu redukuje widoczność odcisków palców. Jak właściwie działa ta inteligentna powłoka?

Właściwie w każdym domu mieszka ktoś, kto po prostu musi wszystkiego dotknąć – to nasi kochani domownicy, dla których zasada ‘patrz oczami, nie rękoma’ jest obca. No i często ci ‘mali ludzie’ pozostawiają odciski swoich paluszków w miejscach, które chcielibyśmy utrzymać w czystości – klasyczny przykład takiego miejsca to chłodziarko-zamrażarka. To właśnie dlatego firma Liebherr, już jakiś czas temu opracowała idealne rozwiązanie tego problemu – powierzchnię SmartSteel. Przecież wszyscy musimy przyznać, że odciski palców pozostawione na całej powierzchni naszej pięknej chłodziarki ze stali nierdzewnej nie wyglądają najlepiej.

Ochrona przed odciskami palców i zarysowaniami

Jeśli zaliczasz się do osób, które wolałyby uchronić swoją chłodziarko-zamrażarkę przed nieestetycznymi odciskami palców, powierzchnia SmartSteel jest właśnie dla Ciebie. Ta hartowana i produkowana w wyjątkowy sposób powłoka ze stali nierdzewnej w znacznym stopniu redukuje widoczność odcisków palców oraz ma jeszcze jedną zaletę – jest znacznie mniej wrażliwa na zarysowania. Więc jeśli przypadkowo zarysujemy czymś drzwi chłodziarki, możemy mieć pewność, że nie zostanie po tym żaden trwały ślad – w końcu zarysowania na powierzchni urządzeń są tak samo nieatrakcyjne, jak odciski palców.

O czym pamiętać podczas czyszczenia?

O drzwi urządzeń wyposażonych w powłokę ze stali nierdzewnej SmartSteel, należy właściwie zadbać. W przypadku ogólnego czyszczenia, należy je przetrzeć miękką, suchą, czystą ściereczką. Natomiast, gdy mamy do czynienia z wyjątkowo trudnymi śladami, możemy zastosować trochę wody lub neutralnego detergentu. Uwaga – nigdy nie należy używać środków czyszczących do stali nierdzewnej do czyszczenia powierzchni SmartSteel, gdyż możemy w ten sposób uszkodzić ich specjalną powłokę.

BlackSteel = odmiana SmartSteel

Wykończenie BlackSteel firmy Liebherr to ekskluzywna wersja SmartSteel w głębokiej czerni nadaje urządzeniu elegancki, stylowy wygląd. Drzwi i ściany zewnętrzne wszystkich modeli naszej nowej linii BluPerformance mają powierzchnię SmartSteel co oznacza, że te urządzenia są nie tylko genialne technicznie, ale również bardzo estetyczne. Czy nie czas na wizytę u lokalnego dostawcy urządzeń firmy Liebherr?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego posta, napisz do nas! Dodaj swój komentarz poniżej lub odezwij się do nas na Facebooku.

 

Autor: Zespół Liebherr