Liebherr na targach IFA 2018 – Indywidualizm i unikalność

Bierzemy udział w tegorocznych targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie, w dniach od 31 sierpnia do 5 września. Hasłem przewodnim tegorocznych targów jest New Thinking. Zaprezentujemy Wam nowe innowacyjne technologie i wyjątkowo ciekawe indywidualne rozwiązania z zakresu chłodnictwa. Znajdziecie nas w hali 2.1, stoisko 201.

New Thinking – uporządkuj swoje jedzenie, inteligentniej

„Sposób, w jaki New Thinking wpływa na nasze codzienne życie, można będzie bezpośrednio doświadczyć na naszym stoisku. Nasi goście będą mieli okazję towarzyszyć nam w drodze z biura, przez supermarket, do domu – tak aby doświadczyć na żywo tego, w jaki sposób nasze nowe technologie sieciowe pomagają zarządzać artykułami spożywczymi, w inteligentny sposób”, wyjaśnia Steffen Nagel, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży dla Liebherr-Hausgeräte GmbH.

New Thinking –  dla Twojego indywidualnego stylu życia

Dzięki MyStyle oferujemy wyjątkową możliwość indywidualnego dostosowania swojej lodówki. “W ten sposób wyznaczamy nowe standardy w całej branży. Nasi klienci mogą teraz wybrać styl wnętrza lodówki, materiał jej wykonania, a także wygląd zewnętrzny, tak aby dopasować wszystko do własnych upodobań – trudno o coś bardziej unikalnego” mówi Steffen Nagel. “Oprócz zmiany materiałów i kolorów, naszą lodówkę możemy uroizmaicić zdjęciem lub ulubionym mottem.” Możliwość spersonalizowania sprzętu nie dotyczy tylko kompaktowych lodówek – na IFA po raz pierwszy zostanie zaprezentowana lodówko-zamrażarka, którą również można dostosować do potrzeb klienta i jego indywidualnych oczekiwań.

New Thinking –  chłodzenie zdefiniowane na nowo

W tym roku, lodówki i zamrażarki Liebherr zyskają serca klientów dzięki wielu innowacjom, inteligentnym technologiom i spersonalizowanym projektom urządzeń. New Thinking jest tutaj hasłem przewodnim. Doskonałym tego przykładem są urządzenia Monolith o imponujących rozmiarach. Po udanej europejskiej premierze w Eurocucina w Mediolanie, Liebherr zaprezentuje serię Monolith, w Niemczech na targach IFA. “Urządzenia te mogą być łączone ze sobą i przekształcane w imponujące Centra Świeżości. W tym celu seria Monolith łączy najnowszą technologię chłodzenia z eleganckim wzornictwem, luksusowymi funkcjami i technologią SmartDevice “- mówi Steffen Nagel.