Nie chcesz wybierać między chłodziarko-zamrażarką, chłodziarką, zamrażarką i winiarką? Doskonale to rozumiemy – kto chciałby rezygnować z takich udogodnień jak BioFresh, które wydłuża świeżość jedzenia, wina w idealnej temperaturze do picia, dużej chłodziarki i komfortu posiadania zamrażarki NoFrost. Dla klientów, którzy chcieliby połączyć wszystkie zalety Liebherr w jednym urządzeniu, mamy teraz rozwiązanie!

Nowe urządzenia do zabudowy z innowacyjnym systemem

Liebherr oferuje w niszy 4×88 innowacyjny system – po prostu połącz swoje ulubione urządzenia obok siebie lub jedno nad drugim i stwórz swoje własne centrum świeżości. Urządzenia wyposażone w technologię Side-by-Side dają właśnie taką możliwość.

W celu uniknięcia kondensacji pomiędzy urządzeniami o niskich temperaturach (0°C i niższych) lub drastycznego spadku temperatury, tak jak przy zamrażarce i chłodziarce, urządzenia Liebherr wyposażone są we wbudowany element grzewczy w ściance sufitowej i / lub bocznej. Tak więc różne modele Liebherr można łączyć pionowo i poziomo, tworząc wielofunkcyjne centrum świeżości. Wszystkie urządzenia i meble kuchenne pozostają przy tym w pełni chronione.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego posta, napisz do nas! Dodaj swój komentarz poniżej lub odezwij się do nas na Facebooku.

Autor: Zespół Liebherr