Urządzenia gospodarstwa domowego Liebherr zostały wyróżnione prestiżową nagrodą iF Design Award 2017. Aż dwa urządzenia z aktualnego asortymentu otrzymały nagrodę za najlepszy design.

Drodzy Czytelnicy FreshMAG,

o tym, co wyróżnia design Liebherr, pisaliśmy już kiedyś w innym artykule. Teraz mamy jednak kolejne potwierdzenie, że nasi programiści i projektanci wykonują po prostu wspaniałą pracę. Urządzenia gospodarstwa domowego Liebherr po raz kolejny zostały wyróżnione prestiżową nagroda iF Design Award. Podczas oficjalnej ceremonii w BMW-Welt w Monachium Liebherr otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy Design”. Prawie 60 cenionych ekspertów z 20 krajów wybrało laureata spośród wielu międzynarodowych konkurentów w oparciu o takie kryteria jak: innowacyjność, funkcjonalność, estetyka, a także poczucie odpowiedzialności przedsiębiorstwa i pozycja na rynku.

iF Design Award 2017 – produkty Liebherr wyróżnione nagrodami

W tym roku była to chłodziarko-zamrażarka BluPerformance CBNPes 5758

oraz BluPerformance Side-by-Side SBSbs 8673.

W urządzeniach Liebherr króluje klasyczna zasada „Projekt podąża za funkcją” jako koncept designu. Wysokie wymagania estetyczne spełnia zarówno elegancka i ponadczasowa chłodziarka typu CBNPes 5758 o szerokości zaledwie 70 cm, jak i również dużo większa chłodziarko-zamrażarka SBSbs 8673 z linii BluPerformance. Wysoka jakość designu widoczna jest tutaj w szczegółach – od wykonania ze stali nierdzewnej, poprzez dobór materiałów najwyższej jakości zastosowanych w konstrukcji wnętrz oraz użycia półek typu GlassLine. Nowy uchwyt drzwi, dzięki zintegrowanemu mechanizmowi otwierania, zapewnia wygodę w otwieraniu chłodziarki. Innowacyjna koncepcja oświetlenia LED gwarantuje natomiast równomierne oświetlenie całego wnętrza. Cieszymy się na tak wspaniałe wyróżnienie!

Nagroda iF Design Award

Już od 1953 roku nagroda ta jest międzynarodowo uznanym wyróżnieniem dla najlepszego projektu i jest przyznawana przez Międzynarodowe Forum Designu. Jest to jedna z najważniejszych nagród w dziedzinie designu na świecie.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego posta, napisz do nas! Dodaj swój komentarz poniżej lub odezwij się do nas na Facebooku.

Autor: Zespół Liebherr