Wielki sukces urządzeń domowych Liebherr – winiarka EWTgb 3583 została wyróżniona nagrodą iF Design Award. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat naszej chłodziarki do wina.

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku,

nowa, bezuchwytowa chłodziarka do win do zabudowy EWTgb 3583 Vinidor marki Liebherr,
ze szklanym frontem i technologią TipOpen otrzymała prestiżową nagrodę iF Design Award 2018. Cieszymy się z tego wyróżnienia, ponieważ kolejny raz potwierdza ono nasze własne, wysokie wymagania co do jakości, wzornictwa i innowacji.

Winiarka EWTgb 3583 Vinidor

Optymalna chłodziarka do win EWTgb 3583 z technologią TipOpen, przyciemnianą szybką oraz czarną lub białą ramką idealnie nadaje się do instalacji w nowoczesnych salonach i kuchniach z meblami w zabudowie. Urządzenie otwiera się automatycznie poprzez lekkie dotknięcie drzwiczek. Dwie strefy z precyzyjnym ustawieniem temperatur spełnią największe wymagania koneserów win. Natomiast idealne warunki powietrza zapewnia filtr z węglem aktywnym, który oczyszcza powietrze i chroni wino przed nieprzyjemnymi zapachami. Butelki z winem są bezpiecznie przechowywane na wysokiej jakości drewnianych półkach, a łatwy w obsłudze system etykietowania zapewnia szybki przegląd naszych zapasów. Dzięki specjalistycznemu oszkleniu i oświetleniu LED, chłodziarka EWTgb 3583 jest również bardzo energooszczędna i ekonomiczna. Dzięki temu wino przechowywane jest w idealny sposób.

Więcej informacji o winiarce EWTgb 3583 dostępnych jest tutaj.

Nagroda iF Design Award

Już od 65 lat nagroda iF Design cieszy się na całym świecie renomą jednej z najbardziej rozpoznawalnych i najważniejszych nagród w dziedzinie designu. Spośród ponad 6400 uczestników z 54 krajów, niezależne, międzynarodowe jury składające się z 63 ekspertów wyłania zwycięzcę, który odznacza się wyjątkowym połączeniem formy, funkcjonalności i trwałości.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego posta, napisz do nas! Dodaj swój komentarz poniżej lub odezwij się na Facebooku.

 

Autor: Zespół Liebherr