Jak mawiają dziennikarze: “Nic nie jest tak stare, jak wczorajsze wiadomości”! Oczywiście nie chcemy, żeby mówiono coś takiego na nasz temat, więc rozszerzyliśmy nasze usługi tak, aby e-mail z powiadomieniem dotarł do Ciebie w chwili, gdy najnowszy post pojawi się na blogu o urządzeniach gospodarstwa domowego Liebherr.

“Czy istnieje jakiś sposób, żeby automatycznie otrzymywać posty z bloga o urządzeniach gospodarstwa domowego firmy Liebherr?” – to jedno z najczęstszych pytań kierowanych do naszego zespołu mediów społecznościowych. I mamy przyjemność poinformować, że odpowiedź na to pytanie brzmi: zdecydowanie tak! Wlaściwie taka możliwość istnieje już od jakiegoś czasu, dzięki technologii powiadomień RSS. Jednakże wielu czytelników nie ma pojęcia, jak zainstalować system powiadomień RSS i nie każdy ma ochotę używać dodatkowego czytnika powiadomień, tak więc zdecydowaliśmy się zintegrować newsletter wysyłany pocztą elektroniczną z naszym blogiem.

Uproszczona subskrypcja newslettera

 

Subskrypcja naszego newslettera nie może już być prostsza. Wystarczy po prostu wpisać swój tytuł, imię, nazwisko oraz adres mailowy w polu newslettera znajdującym się po prawej stronie bloga. Możesz również zadecydować, czy chcesz otrzymywać osobne powiadomienia o każdym poście, czy może wolisz otrzymywać maila podsumowującego raz w tygodniu. Po kliknięciu opcji “Subskrybuj”, w ciągu kilku sekund otrzymasz maila z potwierdzeniem. Jeżeli mail nie dotrze w ciągu kilku minut, należy sprawdzić folder ze spamem. Natychmiast po kliknięciu na link z potwierdzeniem zamieszczony w mailu, nasz darmowy newsletter bloga Liebherr, zawierający podgląd obrazu i streszczenie nowych postów, dotrze do Ciebie pocztą elektroniczną. Wtedy wystarczy po prostu kliknąć na tekst lub obrazek, aby mieć dostęp do pełnej treści artykułu. To łatwy sposób na upewnienie się, że nigdy już nie przegapisz żadnego posta na blogu! Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz chciał już więcej otrzymywać naszego newslettera (a mamy szczerą nadzieję, że taka sytuacja nie nastąpi!), wszystkie maile z newsletterem zawierają link, którego można użyć w celu cofnięcia subskrypcji.

Nie możemy się już doczekać, kiedy dołączysz do subskrybentów newslettera bloga Liebherr!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego posta, napisz do nas! Dodaj swój komentarz poniżej lub odezwij się do nas na Facebooku.

 

Autor: Zespół Liebherr