1235Czy lodówki zaczęły blogować? O ile urządzeń więcej sprzedamy dzięki użyciu mediów społecznościowych? Czy w dzisiejszych czasach wszyscy powinniśmy być zaangażowani w media społecznościowe? To tylko niektóre z wielu pytań, które obecnie krążą po naszej firmie. Ale o co tak naprawdę chodzi? Cóż, chodzi o Was, drodzy Czytelnicy! Dotyczy to zarówno klientów Liebherr, jak i tych, którzy jeszcze nimi nie są, pracowników firmy, a także tych, którzy po prostu interesują się żywnością i zdrowym jedzeniem.

Chcemy, żeby nasz blog przedstawiał ciekawe historie o tym, co nas motywuje przechowywanie żywności w świeżości przez dłuższy czas. Nie chcemy, żeby ten blog pokazywał Wam tylko to, że rozwijamy się i produkujemy niezwykłe, innowacyjne chłodziarki i zamrażarki – chcemy, żeby dawał Wam coś więcej – wskazówki i pomysły dotyczące przechowywania żywności, smacznych przepisów, trendów w projektowaniu kuchennych wnętrz i jeszcze więcej! Chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą (i mamy w tym celu niezliczoną liczbę opowieści!). Na przykład, czy wiecie dlaczego jabłek nie powinno się przechowywać z innymi rodzajami owoców? Albo dlaczego wina z zamknięciem gwintowym nie zasługują na swoją złą reputację? Albo co kryje się za najnowszym trendem dzielenia się żywnością?

Szczególnie jedna rzecz jest dla nas ważna: chcemy by ten blog był dialogiem z Wami, dlatego też w tworzeniu naszego bloga uczestniczy nie tylko nasz doświadczony zespół, ale również grono ekspertów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, aby udzielać wsparcia i profesjonalnych porad dotyczących chłodzenia i mrożenia za pośrednictwem sekcji komentarzy na blogu i naszym fanpage’u na Facebooku.
Jesteśmy obecni także na Facebooku – zapraszamy do grona naszych Fanów!
Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nasz Świat Świeżości.
Miłego czytania!

Wasz Zespół Liebherr