Jakie korzyści wynikają z wyboru chłodziarko-zamrażarek Side-by-Side firmy Liebherr? Oczywiście jest ich całe mnóstwo! Dowiedz się więcej na temat naszych urządzeń typu Side-by-Side. Sprawdź, dlaczego są wyjątkowe i posiadają wszechstronne zastosowanie.

 

Chłodziarko-zamrażarki firmy Liebherr z serii Side-by-Side oferują znacznie więcej miejsca do przechowywania żywności oraz napojów, wykorzystują innowacyjne technologie i wywierają wpływ na design urządzeń chłodniczych, a zatem otwierają zupełnie nowy rozdział w zakresie przechowywania żywności! Większość z Was zapewne nie zdaje sobie sprawy, że chłodziarko-zamrażarka firmy Liebherr Side-by-Side składa się z dwóch niezależnych urządzeń, co stanowi jej istotną zaletę.

 

Urządzenia firmy Liebherr Side-by-Side są łatwiejsze w transporcie

 

 

Ponieważ chłodziarko-zamrażarki firmy Liebherr Side-by-Side składają się z dwóch niezależnych urządzeń, są zdecydowanie prostsze do transportowania, zwłaszcza podczas wnoszenia po schodach lub w ciasnych zakamarkach. Takie rozwiązanie jest bardziej funkcjonalne niż tak zwane amerykańskie urządzenia Side-by-Side, które są pojedynczymi urządzeniami o znacznych wymiarach.

 

Ich montaż jest prosty

Podwójne urządzenie firmy Liebherr tworzy atrakcyjną i harmonijną w swojej formie pojedynczą jednostkę z wieloma punktami mocowania oraz górną listwą przebiegającą przed całą górną i przednią część chłodziarki. Wysokość można regulować za pomocą zintegrowanego mechanizmu, dlatego też z łatwością dopasujesz urządzenie do swoich mebli kuchennych.

 

 

Urządzenia Side-by-Side mają dwa niezależne obiegi powietrza

Każde urządzenie ma swój niezależny obieg powietrza oraz kompresor, dlatego też urządzenia mogą funkcjonować zupełnie niezależnie od siebie. Gdyby zdarzył się problem z zamrażarką, chłodziarka nadal będzie poprawnie pracowała.

 

 

Dwa niezależne układy chłodzenia oznaczają brak przenikania nieprzyjemnych zapachów

 

Ponieważ chłodziarko-zamrażarka firmy Liebherr Side-by-Sides składa się z dwóch niezależnych urządzeń, nieprzyjemne zapachy nie mogą się pomiędzy nimi przemieszczać. Jeżeli na przykład w chłodziarce przechowujesz ser o bardzo intensywnym zapachu, to w żaden sposób jego zapach nie przeniknie do produktów w zamrażarce z funkcją NoFrost.

 

 

Dostępnych jest wiele możliwości

 

Urządzenia firmy Liebherr Side-by-Side oferują dużą wszechstronność oraz niezliczone możliwości przechowywania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Na przykład: przestrzenna chłodziarka ze strefą BioFresh lub bez niej, większa zamrażarka z kostkarką do lodu czy też mniejsza zamrażarka połączona z miejscem do chłodzenia wina oraz przestrzenną strefą BioFresh. Niezależnie od tego, które urządzenie firmy Liebherr Side-by-Side wybierzesz, stanie się ono Twoim unikatowym centrum świeżości!

 

Podsumowanie:

 

Stworzone po to, aby sprostać potrzebom dnia codziennego oraz szczególnym wymaganiom. Firma Liebherr ma dla Ciebie idealne rozwiązanie chłodziarko-zamrażarki Side-by-Side. wyposażoną w:

 

  • Zamrażarkę z technologią NoFrost,
  • Kostkarkę do lodu,
  • Strefę BioFresh,
  • Miejsce na chłodzenie wina.

 

Powyższe urządzenia nie tylko zachwycają swoim innowacyjnym wyglądem, ale i wyjątkową wygodą, wprowadzając jednocześnie odrobinę designu najwyższej klasy do współczesnego życia. Jedyne pytanie, które musisz sobie zadać, brzmi: Kiedy wybiorę jedno dla siebie?

 

Jeżeli masz pytania bądź chcesz podzielić się swoją opinią, skontaktuj się z nami! Dodaj swój komentarz poniżej lub odezwij się do nas na Facebooku.

 

Autor: Zespół Liebherr