Більше вологості чи менше… все залежить від того, що найкраще підходить! В холодильниках Liebherr з зоною BioFresh режими DrySafes і HydroSafes забезпечують оптимальні умови для зберігання різних видів продуктів.

BioFresh: чому продукти зберігають свіжість довше

Ми часто поповнюємо запаси холодильника фруктами, овочами, рибою або м’ясом. На жаль, деякі продукти ми не з’їдаємо, тому що після декількох днів зберігання більшість з них втрачає первісну свіжість і привабливий вигляд. Чому це відбувається? Основна причина — відсутність необхідних умов зберігання. Оптимальні умови гарантують тривале збереження свіжості продуктів, їх корисних властивостей (вітамінів, мінералів та мікроелементів), а також чудового смаку.

Режими DrySafe та HydroSafe в холодильниках Liebherr BioFresh дозволяють вам створити ідеальні умови для тривалого зберігання продуктів. Вітаміни і мінеральні речовини, що містяться у фруктах, овочах, рибі, м’ясній та молочній продукції, зберігаються довше в контейнерах Biofresh, в яких підтримується стабільна температура близько 0 °C та оптимальний рівень вологості. Контейнери BioFresh створюють свого роду «атмосферу свіжості» для продуктів — давайте розглянемо, як саме…

DrySafe для риби, м’яса і молочних продуктів

DrySafe з низьким рівнем вологості і низькою температурою ідеально підходить для зберігання риби, м’яса і молочних продуктів. Це обумовлено тим, що в них міститься менше води, ніж у фруктах і овочах. Варто відзначити, що перед розміщенням в контейнері, всі продукти повинні бути герметично запаковані для запобігання їх висихання. Встановити режим DrySafe можна, пересунувши регулятор вологості в крайнє ліве положення. Якщо він відсутній, то це значить, що для даного контейнера доступний тільки режим DrySafe. Наявність регулятора вологості залежить від моделі холодильника.

Зона BioFresh: режими DrySafe і HydroSafe

Оптимальне зберігання продуктів: в контейнері в режимі DrySafe можна зберігати сир, м’ясо та рибу, а в HydroSafe — фрукти та овочі.

HydroSafe для фруктів та овочів

HydroSafe з регулятором рівня вологості ідеально підходить для зберігання фруктів та овочів. Іншими словами, цей режим створено спеціально для продуктів з високим вмістом води. Звертаємо вашу увагу на те, що для кращої циркуляції повітря необхідно регулювати рівень вологості в контейнері. Загальне правило таке: чим більше продуктів зберігається, тим більше необхідно відкрити регулятор вологості. Символи, розміщені на ньому, мають наступне значення: одна крапля — низький рівень вологості, кілька крапель — високий.

Будь ласка, зверніть увагу: продукти, що зберігаються в контейнері в режимі HydroSafe, повинні бути без упаковки. Це необхідно для досягнення оптимальних умов зберігання і правильної циркуляції повітря. Ймовірно, ви помічали, що салат, упакований в поліетиленовий пакет, виділяє вологу якщо знаходиться в контейнері для фруктів та овочів. Багатьом продуктам необхідно «дихати». Цей факт знає більшість продавців, які упаковують фрукти і овочі в паперові, а не пластикові пакети.

Виникли питання щодо BioFresh, DrySafe або HydroSafe? Напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці на Facebook.