Компанія Liebherr протягом 60 років є провідним виробником побутової холодильної техніки. Це не зовсім звично для організації, яка почала свій шлях з виробництва баштових кранів і будівельних машин. Як ми до цього прийшли? Давайте зробимо невеличкий екскурс в історію компанії…

День у день ми отримуємо від клієнтів одне й те саме питання: «Як так сталося, що Liebherr почав виробляти холодильне обладнання?». У всьому світі люди помічають задіяні на великих будівельних майданчиках крани, екскаватори та іншу будівельну техніку з логотипом Liebherr. Не дивно, чому виникає таке питання. Ми вирішили відповісти у нашому блозі, як компанії Liebherr протягом багатьох років вдається поєднувати виробництво холодильників і  будівельних машин.

Засновник компанії, Ганс Лібхерр, відкрив перший завод з виробництва холодильників у 1954 році

Засновник компанії, Ганс Лібхерр, відкрив перший завод з виробництва холодильників у 1954 році. Масовий випуск продукції почався наступного року.

Історія Liebherr, яка пов’язана з виробництвом холодильників і морозильників, почалася у 1953 році. У той час керівник відділення місцевого банку поцікавився в Ганса Лібхерра, чи не бажає він придбати збанкрутілий завод, що виробляє холодильне обладнання.

Підприємець відвідав завод, щоб ретельно вивчити специфіку виробництва, а також ціни на продукцію. Він порівняв ці ціни з цінами виробника, в якого він придбав свій холодильник. Ганс Лібхерр зрозумів потенціал цього напрямку бізнесу і вирішив увійти в світ холодильної техніки. Він відмовився від покупки збанкрутілого заводу і почав будівництво власного виробництва в місті Оксенгаузен (район Біберах, Німеччина).

У 1954 році тільки у 10% сімей Німеччини був власний холодильник

У 1954 році тільки у 10% сімей Німеччини був власний холодильник

Це був період «німецького економічного дива» – підйом економіки Німеччини в післявоєнний період. В той час лише у 10% сімей в Німеччині був власний холодильник, і цей факт Ганс Лібхерр не залишив без уваги. У новій для нього сфери існували ідеальні ринкові умови, щоб розробляти, виробляти і постійно покращувати якість продукції. Рішення виявилося правильним: холодильна та морозильна техніка Liebherr користується успіхом вже понад 60 років!

Початок масового виробництва холодильників Liebherr. Завод в Оксенгаузене, 1959 р.

Початок масового виробництва холодильників Liebherr. Завод в Оксенгаузене, 1959 р.

Сьогодні підрозділ побутової холодильної техніки включає три виробничих лінії в зазначених нижче містах, де виготовляють високоякісні холодильники і морозильники, морозильні скрині, винні шафи і лабораторні холодильники:

  • Оксенгаузен (Німеччина);
  • Лінц (Австрія);
  • Маріца (Болгарія).
Головний завод підрозділу побутової техніки Liebherr Hausgeräte в м.Оксенгаузен

Головний завод підрозділу побутової техніки Liebherr Hausgeräte в м. Оксенгаузен в наші дні. Сьогодні тут працюють біля 1900 працівників.

Ви маєте питання щодо цієї статті? Бажаєте залишити коментар? Напішіть нам! Використовуйте функцію коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до нас на Facebook.