Ковзне кріплення фасаду

Ковзне кріплення фасаду

Прилади Liebherr можуть бути вбудовані в кухонні меблі двома способами: з жорстким або ковзаючим кріпленням декоративного фасаду на двері холодильника. 

Сьогодні блог Liebherr присвячений вбудовуванню холодильників і морозильників в кухонні меблі. А саме, ми розглянемо «жорстке кріплення» та «ковзне кріплення» фасаду. Ці два методи допомагають вбудувати прилади Liebherr, створюючи візуально однорідний стиль та зовнішній вигляд вашої кухні.

Багато покупців, які планують нову кухню, далеко не завжди замислюються над цим питанням. Ми звертаємо вашу увагу на це вже сьогодні, так щоб ви були добре інформовані, перш ніж придбати наступну кухню. Важливо враховувати, який саме спосіб кріплення декоративного фасаду до дверей холодильника ви бажаєте обрати.

Жорстке кріплення фасаду

При жорсткому кріпленні декоративний фасад та двері холодильника міцно з’єднані один з одним.

Жорстке кріплення фасаду

При жорсткому кріпленні декоративний фасад та двері холодильника міцно з’єднані один з одним. Таким чином, двері холодильника приймають на себе вагу фасаду.

Ковзне кріплення фасаду

При ковзному кріпленні декоративний фасад кріпиться безпосередньо до меблів за допомогою петель і до дверей приладу за допомогою направляючих. При відкриванні та закриванні двері фасаду ковзають по направляючих. Вагу дверей фасаду несуть петлі кухонних меблів; вагу дверей холодильника несуть власні петлі холодильника.

Що стосується зовнішнього вигляду: в закритому стані жорстке та ковзне кріплення фасаду виглядають однаково.

Вибір кріплення фасаду залежить від ваших кухонних меблів та вашого приладу, а також, звичайно, від ваших уподобань.

У вас виникли питання щодо ковзного або жорсткого кріплення фасаду або ви бажаєте залишити коментар? Напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці на Facebook.