SoftSystem — практичний і безпечний механiзм закривання дверцят

Система м’якого закривання дверцят SoftSystem від Liebherr — це спеціальній механізм, який забезпечує тихе і зручне закривання дверей, а також сприяє високому рівню ефективного енерговикористання й безпеки.

Ми впевнені, що Вам добре знайома така ситуація на кухні: Ви закриваєте шухлядку чи дверцята, доклавши при цьому трішки більше сили, ніж потрібно, і брязкіт, який Ви чуєте в результаті, змушує негайно про це пожалкувати. Ще гірше, якщо Ви штовхнули занадто сильно дверцята холодильника, а почувши брязкіт й тряскіт всередині, одразу замислюєтесь, що саме Ви пошкодили.

Liebherr добре розуміє такі ситуації, тому розробив механiзм м’якого закривання дверцят. SoftSystem не лише забезпечує безшумне закривання холодильника (навіть якщо полиці на дверцятах повністю заповнені), а й закриває дверцята автоматично, коли вони знаходяться під певним кутом, що також допомагає зберегти енергію. Усі ми часто відкриваємо холодильник, аби щось взяти, а потім просто штовхаємо дверцята, щоб його закрити. Через певний час ми розуміємо, що дверцята закрились погано (не щільно)  і тепле повітря потрапляє до холодильника. Система SoftSystem допомагає запобігти таких ситуацій, адже дверцята зачиняються автоматично і холодильник не залишаться відкритим протягом довгого часу. Це дозволяє уникнути втрати холоду чи енергії.

Робота механізму SoftSystem для різних типів обладнання

Вбудоване та обладнання, яке стоїть окремо: для холодильників, морозильних камер й винних шаф, дверцята автоматично закриваються під кутом 30°.

Морозильнi скринi: для морозильних скринь преміум класу механізм допомагає запобігти різкого закривання й забезпечує автоматичним закриванням під кутом 40°.

Система SoftSystem в морозильній скрині Liebherr GTP 2356 Premium

Система SoftSystem в морозильній скрині Liebherr GTP 2356 Premium

Додаткова перевага механізму SoftSystem — це значне зменшення ризику отримання травм, а також пошкодження обладнання через різке захлопування.

Механізм використовується тільки в моделях класу Premium та PremiumPlus.

Для детальнішої інформації пропонуємо переглянути відео:

Якщо Ви вважаєте дану статтю корисною, чому б не підписатися на нашу розсилку новин? Якщо у Вас є питання щодо механізму SoftSystem, будь ласка, напишіть нам. Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднайтеся до обговорення на нашій сторінці в Facebook.