Істинні шанувальники сигар знають, що важливо, коли справа доходить до зберігання їх «цінного маленького скарбу», — правильна волога й зразкова чистота. Але це не все… Дозвольте представити Вам х’юмідор від Liebherr, який розроблено спеціально для збереження якості і аромату сигар.

Що потрібно для збереження аромату сигар?

“Ціна сигари вимірюється не грошима, а часом, який Ви провели з нею.”

(Автор невідомий)

Людей, які люблять й колекціонують високоякісні сигари, називають «Aficionado» (іспанська: цінитель). Як це часто буває, пристрасні колекціонери прагнуть тільки найкращих умов для зберігання своїх цінних сигар. Шафа для сигар ZKes 453 від Liebherr завдяки застосуванню інноваційних технологій і повністю регульованому рівню вологості пропонує ідеальний мікроклімат.

Для сигар преміум-класу (натуральні продукти ручної роботи) правильне зберігання особливо важливе, баланс температури й вологості  — це ключ для досягнення ідеального смаку. Сигари класу преміум делікатні і чутливі, тому неправильне зберігання їх просто зруйнує!

Клімат, близький до країни походження

Сигари, які зберігають правильно, мають м’яку, еластичну зовнішню обгортку, вони створюють відчуття приємної тяжкості в руках, і мають соковитий багатий аромат, який є типовим для регіону їх походження. Для оптимального зберігання сигар протягом певного періоду часу потрібно зберігати в умовах, подібних до клімату їхньої батьківщини, наприклад Кариби, Південна Америка чи Південно-Східна Азія. В х’юмидоре Liebherr сигари можна тривало зберігати або доводити до зрілості в ідеальній середі.

Як шафа для сигар створює оптимальне середовище?

Відповідь на це питання полягає в застосовуваних технологіях. Мікроклімат усередині приладу створюється комплексною системою охолодження, нагріву й управління повітряними потоками. Система також обладнана безліччю датчиків, чотирма вентиляторами і іншими спеціалізованими компонентами. У внутрішнього корпусу подвійні стінки, між якими завдяки двом вентиляторам відбувається постійна циркуляція холодного повітря. Така особливість гарантує рівномірний розподіл температури всередині приладу. Фізична природа звичайного холодильника призводить до температурної стратифікації (розподілення температури шарами), і щоб цього уникнути в шафі для зберігання сигар, вентилятори забезпечують рух повітря весь час. В результаті — всередині рівномірна температура й рівномірна волога.

Вологість: найважливіший фактор для зберігання сигар

Х'юмідор ZKes 453 від Liebherr: резервуар для води

Резервуар для води

Оптимальна волога всередині приладу досягається за допомогою бака для води і спеціального вентилятора, який направляє потоки повітря по поверхні води, коли це потрібно. Волога, яка абсорбується таким способом, потім розповсюджується по всьому приладу і як результат, сигари можна зберігати до 3 місяців без додатково захисту. Так як предмети, які зберігаються, можуть поглинати більше вологи ніж потрібно, шафа для сигар також оснащена клапаном, який прибирає зайву вологу. Прилад виявляє надлишкову вологу й «видуває» її з зони зберігання через клапан надлишкової вологи на зовнішній випарувач, де вона конденсується.

68вологості — ідеально

Шафа захищає високоякісні сигари завдяки поєднанню сучасної сенсорної електроніки і високонадійного датчика вологи. Якщо сигари зберігаються при надто низькому рівні вологи, вони висихають й втрачають свій тонкий аромат. З іншого боку, якщо рівень вологи надто високий, цінний табак може відсиріти. Ідеальний рівень вологи для зберігання сигар 68% — 75%. Чим ближче до моменту використання сигар, тим більше рівень вологості повинен наближатися до 68%. Звичайно, ці рівні є лише вказівниками: індивідуальні смаки також відіграють важливу роль.

Ідеальна температура зберігання від  +16°C до +20°C. В шафі для зберігання сигар два окремі регульовані контури охолодження створюють оптимальну середу. Але це ще не все, тому що на окрему увагу заслуговує дизайн х’юмідора Liebherr — корпус з нержавіючої сталі й скляні дверцята  додають привабливої елегантності. Регульоване світлодіодне освітлення, яке вбудовано в дверцята, дозволяє споживачу регулювати рівень яскравості. Светодіоді відрізняються єкономічностью, а також виділяють менше тепла, ніж звичайне неонове світло, тому не впливають на температуру всередині.

Натуральний кедр допомагає виводити вологу

Шафа для сигар ZKes 453 від Liebherr: полиці з натурального кедра і світлодіодне освітлення

Полиці з натурального кедра і світлодіодне освітлення

Всередині є дві полиці для зберігання і дві презентаційні коробки, виготовлені з іспанського кедра — тієї самої деревини, з якої традиційно виготовляються коробки для сигар. Ця деревина абсорбує й випускає вологу рівномірно. Колекціонери сигар можуть використовувати шафу для зберігання як окремих сигар, так і коробок з сигарами. Дві повністю пересувні кедрові коробки гарно презентують сигари. Корисний об’єм шафи — 39 літрів, що забезпечує багато місця як для короткого, так і для довгого зберігання.

Шафа для сигар ZKes 453 від Liebherr: полиці і ящики

Х’юмідор обладнаний двома полками для презентації і двома ящиками для зберігання, виготовленими з кедра

Продумана концепція гігієни

Як будь-який натуральний продукт, сигари потребують гігієнічної середи зберігання. Матеріал, який використано для інтер’єру шафи, забезпечує оптимальну безпеку. Всі дерев’яні елементи можна виймати і чистити окремо. Пластик у внутрішній частині і в резервуарі для води легко очищується; резервуар для води можна мити в посудомийній машині. Фільтр з активованим вугіллям FreshAir гарантує, що повітря всередині є і залишатиметься вільним від забруднюючих запахів. Більш того, температуру й вологу можна перевірити зовні, тому дверцята не потрібно відкривати, аби перевірити умови зберігання, тим самим уникаючи ризику потрапляння спор і паразитів в прилад і руйнування якості сигар. Очевидно, ніхто не хоче цього — особливо цього не хочуть справжні «Aficionado»!

Пропонуємо переглянути відео, яке розповідає про х’юмідор Liebherr:

Якщо Вам сподобалася ця стаття, підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі актуальних новин світу свіжості Liebherr. Якщо у Вас виникають питання щодо шафи для сигар або Ви бажаєте залишити коментар, напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці у Facebook.