Новинка Liebherr — вбудована мультітемпературна винна шафа EWTgb 3583 отримала престижну нагороду iF Design Award.

Винна шафа EWTgb 3583 відзначена нагородою iF Design Award

Модель відповідає найвищим естетичним вимогам. Відмінною особливістю винної шафи є фронтальна панель з тонованого скла з чорною рамою. Ручок у даній моделі немає, а відкривається вона дотиком, за допомогою технології TipOpen. Після дотику двері відкриваються, але якщо протягом 3 секунд їх повністю не відкрити, то механізм автоматично їх закриє. Завдяки особливостям зовнішнього вигляду EWTgb 3583 ідеально підійде для сучасних кухонь, в дизайні яких не передбачені ручки, та навіть для віталень.

Крім приголомшливого дизайну, пристрій вражає і своїми технічними можливостями. Як і в будь-якій іншій винній шафі Liebherr, в EWTgb 3583 враховано все,
і навіть найнезначніші дрібниці, які можуть вплинути на якість вина.

Дві незалежні температурні зони надають максимальну гнучкість і дозволяють одночасно зберігати різні види вин при оптимальних умовах. У кожній із зон доступне регулювання температури з кроком в один градус, в діапазоні від +5°C до +20°C. Пристрій підходить як для тривалого зберігання винної колекції, так і для створення ідеальної температури для подачі напоїв.

Винна шафа Liebherr EWTgb 3583: система управління

Винна шафа Liebherr EWTgb 3583: система управління

Відмінну якість повітря всередині винної шафи підтримує вугільний фільтр FreshAir. Крім очищення повітря, він запобігає впливу сторонніх запахів на вино. Полиці з натурального дерева на телескопічних направляючих забезпечують безпечне і надійне зберігання винних пляшок.

Тоноване скло надійно захищає вино від впливу ультрафіолету. Дверний доводжувач SoftSystem плавно закриває двері і зводить до мінімуму вібрації, шкідливі для вина при тривалому зберіганні.

Про нагороду iF Design Award

За 65 років своєї історії iF Design Award отримала визнання у всьому світі і стійкі асоціації з видатним дизайном. Цей своєрідний знак якості є одним з найбажаніших і престижних в світі дизайну.

Незалежне міжнародне журі, що складається з 63 експертів, розглянуло понад 6400 заявок учасників з 54 країн, щоб знайти кращих. Основний принцип вибору переможців: успішне поєднання форми і функціональності.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі актуальних новин світу свіжості Liebherr. Якщо у Вас виникають питання щодо моделі EWTgb 3583 або Ви бажаєте залишити коментар, напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці у Facebook.