Міжнародна група експертів, до складу якої входять видатні дизайнери і конструктори, а також журналісти, обрала найкращих серед  понад 5000 претендентів і присудила їм жаданий знак якості у сфері дизайні — Red Dot Award 2018. Liebherr підкорив журі конкурсу комбінованим холодильником-морозильником CBNes 6256 та вбудованою мультитемпературною винною шафою EWTdf 3553.

Пристрої Liebherr відзначені престижною Red Dot Award 2018

«Ми в захваті від того, що компанія Liebherr Domestic Appliances знову змогла продемонструвати, наскільки важливим є у нашому бізнесі дизайн. Нагорода Red Dot Award 2018 є для нас значимою відзнакою. Орієнтовані на клієнта класичні дизайнерські рішення, які є актуальними у всі часи, та у яких оптимально поєднуються форма та функціональність відповідно до наших ключових принципів — це саме те, що робить дизайн Liebherr таким особливим. Саме за дизайном нас сприймає та оцінює клієнт», — говорить Гюнтер Шпролль, начальник відділу маркетингу Liebherr Domestic Appliances.

FrenchDoor холодильник CBNes 6256

Комбінований FrenchDoor холодильник-морозильник CBNes 6256 є надзвичайно енергоефективним, оснащений технологією BioFresh. При температурі трохи вище 0°С і в поєднанні з ідеальною вологістю фрукти та овочі, риба, м’ясо та молочні продукти зберігаються значно довше, ніж у звичайному холодильному відділенні. Завдяки технології NoFrost тривалий процес розморожування залишився в минулому. Дві інтегровані у внутрішню камеру світлодіодні колони забезпечують рівномірне, високоякісне, приємне для очей освітлення. Елегантні полиці GlassLine, виготовлені зі загартованого скла, гармонійно завершують загальний високоякісний дизайн.

Комбінований холодильник-морозильник Liebherr CBNes 6256

Комбінований холодильник-морозильник Liebherr CBNes 6256

Винна шафа EWTdf 3553

Вбудована мультитемпературна винна шафа EWTdf 3553 серії Vinidor має два відділення для зберігання вина, в кожному з яких можна встановити окрему температуру від + 5°C до + 20°C з точністю до градусу. Таким чином, ви можете зберігати червоне вино, біле вино та шампанське з оптимальною температурою для подачі. Вбудований фільтр з активованого вугілля FreshAir забезпечує оптимальну якість повітря, запобігаючи проникненню неприємних запахів, які можуть зіпсувати смак вина.

Вбудована мультитемпературна винна шафа Liebherr EWTdf 3553

Вбудована мультитемпературна винна шафа Liebherr EWTdf 3553. На фото пристрій обладнано рамою і ручкою з нержавіючої сталі (додатковий аксесуар).

Компанія Liebherr втілює в дизайні ключові цінності бренду (якість, дизайн та інновації) та надає можливість всім насолоджуватися ними. Естетичний сучасний дизайн завжди поєднується з функціональністю, яка є найважливішою при розробці продукту. Такі особливості дизайну, як форма дверцят, ручок та інтер’єру внутрішньої камери чітко визначають приналежність до бренду Liebherr — бренду, який надає своїм продуктам ідентичність, що робить їх унікальними.

Прилади, які отримали нагороду, будуть протягом року виставлені в музеї Red Dot в Ессені, найбільшому музеї сучасного дизайну. Конкурс існує з 1954 року. Сьогодні є найбільшим та найвідомішим у світі конкурсом у сфері дизайну. Офіційна церемонія нагородження проводиться щороку 9 липня в театрі «Аалто» в Ессені у присутності 1400 міжнародних гостей.

Якщо у Вас виникли питання щодо моделей переможців, напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці на Facebook. Якщо Вам сподобалася ця стаття, підпишіться на нашу розсилку, або поділіться цією статтею в соціальній мережі Facebook, Twitter або інших з переліку нижче. Дякуємо Вам!