Початок Нового року — це прекрасна нагода внести певні позитивні зміни у ваше життя. Тому, саме цього року настав час очистити ваш холодильник. Багато хто з нас не усвідомлює цього, але ми впливаємо на модель свого харчування кожного разу, як йдемо до холодильника. Наприклад, якщо у холодильній камері багато жирної їжі, то інтуїтивно ми обиратимемо саме її.

Поповнюйте запаси та обирайте лише корисні продукти

Проведіть підсумок того, що є у вашому холодильнику, і позбудьтеся непотрібної їжі. Замість неї наповніть його поживними, яскравими, свіжими фруктами та овочами. З Liebherr ви знаєте, що можете купити велику кількість їжі та зберігати її тижнями, тому усе буде свіжим та корисним. Коли ваші фрукти та овочі почнуть виглядати менш привабливо, але їх все ще можна їсти, ви можете змішати їх у коктейлі, нарізати їх кубиками в супи або випічку.

Наповніть холодильник поживними, яскравими, свіжими фруктами та овочами

Реорганізуйте та утилізуйте

Перш ніж запастися фруктами та овочами, переконайтеся, що ви ретельно очистили свій холодильник. Позбудьтеся усього з простроченими етикетками; ви будете здивовані кількістю соусів і приправ, термін придатності яких закінчився, але вони все ще лежать у вашому холодильнику. Таким чином можна запобігти харчовому отруєнню.

Позбудьтеся усього з простроченими термінами придатності

Очищення та дезодорація

Протріть весь холодильник — м’яка тканина і трохи мильної води допоможуть. Якщо у вашому холодильнику є легкий запах від усіх новорічних залишків, використайте трохи ванільної есенції, як безпечний та природний нейтралізатор запаху.

Протріть весь холодильник — м’яка тканина і трохи мильної води допоможуть

План та графік

Перш ніж робити покупки, складіть план харчування на тиждень і запишіть продукти, які вам потрібні. Якщо у вас є всі продукти для приготування завчасно, ви, швидше за все, відмовитесь від страв із собою або вечері у ресторані.

Складіть план харчування на тиждень і запишіть продукти, які вам потрібні