Компанія Liebherr забезпечила всім необхідним свої розумні холодильні та морозильні камери для тривалої та якісної роботи. Не дивно, що вони добре підготовлені до прогресу. Наприклад, усі новинки вбудованої техніки серій Pure, Plus, Prime та Peak або вже можуть підключитися до мережі, або їх згодом можна під’єднати до Wi-Fi за допомогою SmartDeviceBox. Щодо минулорічних лінійок, частина приладів, також має можливість підключення до мережі. Перевірити, чи сумісний ваш прилад зі SmartDeviceBox можливо за посиланням.

Чи цікавитеся ви, як і ми, майбутнім холодильної та морозильної техніки та хотіли б знати, які існують можливості? Тоді обов’язково читайте далі!

Технології, які полегшать ваше повсякденне життя

Керуйте своїм холодильником або морозильною камерою за допомогою технології Liebherr SmartDevice, де б ви не знаходилися. Завдяки додатку ви можете легко встановити бажану температуру охолодження та заморозки, переглянути стан приладу та активувати такі функції, як SuperCool чи SuperFrost та інші. Крім того, ви будете отримувати push-повідомлення, якщо, наприклад, забули закрити дверцята або у разі збою живлення чи температури.

Іншими словами, ви зможете усе тримати під контролем. Наприклад, вбудований таймер BottleTimer нагадає про забуті в морозильній камері напої. Отже, тріснуті пляшки залишаються у минулому.

А якщо збираєтеся у відпустку, просто ввімкніть режим HolidayMode. У режимі HolidayMode ваша холодильна камера працюватиме за температури +15°C, морозильна камера триматиме задану температуру. Чудова можливість заощадити електроенергію.

Ми описали далеко не всі можливості нашого додатка. Ви також знайдете цікаві матеріали, які включають поради щодо зберігання, інструкції з експлуатації, аксесуари та багато іншого.

SmartDeviceBox: зробіть свій холодильник ще розумнішим

Технологія SmartDevice є основою для інтеграції вашого холодильника або морозильної камери до розумного будинку SmartHome. За допомогою SmartDeviceBox можна легко підключити свій пристрій від Liebherr до бездротової мережі. Всі пристрої SmartDevice можна доповнити SmartDeviceBox, а SmartDeviceBox можна придбати, як аксесуар в інтернет-магазині

Додаток SmartDevice: залишайтеся на зв’язку зі своїм пристроєм

Додаток SmartDevice безкоштовний для користувачів iOS та Android та забезпечує доступ до ваших пристроїв Liebherr у будь-який час та у будь-якому місці. Усі функції добре організовані, управління інтуїтивно зрозуміле та просте. Програма проінструктує, щодо правильного встановлення вашого SmartDeviceBox. Але запевняємо, що з цим справиться і дитина.

Розумна співпраця з IFTTT

IFTTT (If This Then That) дозволяє вам поєднувати широкий спектр пристроїв та сервісів, забезпечуючи просте управління прибором. Принцип роботи IFTTT дуже простий: тригер на одному пристрої призводить до дії на іншому.
Пристрої Liebherr SmartDevice також виграють від такого розумного співробітництва. Наприклад, ви можете змусити блимати інтелектуальне підсвічування Philips Hue, якщо дверцята морозильної камери несподівано залишилися відчиненими. Або автоматично вмикайте функцію SuperCool під час відвідування супермаркету. Численні можливості, що постійно розширюються.

Найкращий захист вашої конфіденційності

Для Liebherr ваша конфіденційність дуже важлива. Ось чому Microsoft було обрано, як партнера з програмного забезпечення та хмарних сервісів. Як перший провідний постачальник хмарних послуг, Microsoft отримала сертифікат міжнародного стандарту конфіденційності ISO/IEC 27018 і використовує AES-256, технологію шифрування, яка також використовується в банківській сфері.

Усі дані, що передаються з SmartDeviceBox у хмарний сервіс, попередньо знеособлені. Liebherr управляє особистими даними користувачів у Німеччині виключно через сервери власних центрів обробки даних. Таким чином, дані SmartDeviceBox та ваші особисті дані завжди відокремлені одна від одної. Це забезпечує максимальну безпеку відповідно до найвищих європейських стандартів конфіденційності.

Залишилися питання ? Напишіть нам! Лишіть коментар під цією статтею або напишіть нам на Facebook.