Більше 20 років інтереси бренду Liebherr на території України представляє Корпорація «МІРС». Завдяки цій співпраці українським споживачам стала доступна найкраща європейська холодильна і морозильна техніка.
![](https://blog.liebherr.com/holodilna-tehnika/ua/wp-content/uploads/sites/25/2018/02/2018-02-05-14_37_06-Fragen-für-Facebook-Ansprechperson-OneNote-721x368.jpg)
На ринку України представлено найширший асортимент побутової та професійної техніки Liebherr: холодильні та морозильні камери, комбіновані холодильники-морозильники, винні і сигарні шафи, вбудована техніка.
«Холодильник має бути Liebherr» — девіз, який супроводжує цю багаторічну і продуктивну співпрацю.
Контактна інформація:
Корпорація «МІРС»
вул. Осипова, 37
65012, Одеса, Україна
Безкоштовна гаряча лінія: 0 800 404-777
Електронна пошта: [email protected]
Офіційний сайт: liebherr.com.ua