Liebherr BioFresh Food Freshness

Ēdiena kvalitāte un svaigums ir atslēga uz veselību un labklājību. Daba piedāvā ideālu barības vielu spektru: vitamīnus, minerālvielas un makroelementus, piemēram, ogļhidrātus, kas nodrošina enerģiju, veicina izturību un uzlabo garastāvokli. Uzglabājot pareizajā temperatūrā un mitrumā, pārtika daudz ilgāk saglabā savu gardo svaigumu un garšu.

Pēc garas dienas darbā Jums nepieciešams ēdiens ātri un to Jūs saņemat ar svaigiem augļiem, augļu sulu, kraukšķīgiem salātiem vai gardu dārzeņu porciju! Vēl vairāk – tas ir ne tikai ātrs un garšīgs cienasts, tas arī uzlabo garastāvokli! Tomēr, lai saglabātu tajos pieejamos vitamīnus un barības vielas, Jums nepieciešama pareiza uzglabāšanas vide mājās. Pārtikas glabāšanas laiku pirmkārt nosaka tās svaigums, un tad uzglābšanas temperatūra un mitrums. Šī iemesla dēļ Liebherr ir izstrādājis BioFresh tehnoloģiju, kas uzglabā pārtiku tikai nedaudz virs 0°C, izmantojot augstas precizitātes elektroniku.

Noskatieties mūsu video, lai uzzinātu vairāk par Liebherr bioFresh

 

 

Nepieciešamais mitrums konkrētai pārtikai

Noteikums par mitrumu BioFresh atvilktnēs padara iespējamu atsevišķi iestatīt mitruma līmeni DrySafe vai HydroSafe nodalījumā.

DrySafes ar zemu mitruma līmeni (sauss klimats) ir ideāls gaļas, zivju un piena produktu uzglabāšanai. Ja slīdnis ir atvērts, mitrums krītas un BioFresh ledusskapis kļūst par DrySafe.  Uzglabājot šajā relatīvi sausajā vidē, šie produkti saglabā savu garšu daudz ilgāk nekā standarta ledusskapja nodalījumā. Piemēram, liellopu, medījumu, jēru, cūkgaļu un teļa gaļu var uzglabāt līdz 7 dienām, salīdzinot tikai ar 1 dienu standarta ledusskapja nodalījumā.

 

BioFresh Humidity Regulation

 

Tikmēr augļu un dārzeņus ir optimāli uzglabāt neizpakotus BioFresh HydroSafe nodalījumā. Augļiem un dārzeņiem ir augsts ūdens saturs un uzglabāšanas laikā tas jāsaglabā. Ja HydroSafe tiek kompakti piepildīts, tiek radīta vide ar mitruma līmeni līdz 90%, lai tiek saglabāts mitrums pārtikā, saglabājot to daudz ilgāk kraukšķīgu un svaigāku.

 

Saglabā pārtiku svaigu daudz ilgāk

Kivi auglis, ja to uzglabā BioFresh HydroSafe nodalījumā saglabā savu delikāto garšu, vitamīnu saturu un apetītlīgo izskatu 80 dienas, salīdzinot tikai ar 40 dienām normālos uzglabāšanas apstākļos! Alpu siers saglabājas svaigs 10 dienas normālā ledusskapja nodalījumā, bet neticamas 110 dienas BioFresh Dry Safe nodalījumā!

 

 

BioFresh aplikācija sniedz noderīgu informāciju par pārtiku un uzglabāšanu

BioFresh aplikācija sniedz bezmaksas noderīgu informāciju par pārtiku un pārtikas uzglabāšanu. Aplikācija pasaka visu, kas Jums jāzina par pārtiku un to vitamīnu saturu, un sniedz salīdzinājumus par glabāšanas laiku parastā ledusskapī un BioFresh. Piekļūt informācijai par augļu, dārzeņu, gaļas, zivju un piena produktu uzturvielām nekad nav bijis tik vienkārši; informāciju par 130 dažādu pārtikas produktu vitamīniem un minerālvielām var apskatīti, vienkārši uzspiežot uz ekrāna, un Jūs varat atrast savu iecienīto pārtiku vai produktus, kas satur konkrētos vitamīnus.

 

Vienkārši meklējiet “Liebherr BioFresh” iOS un Android veikalos! Lai iegūtu sīkāku informāciju par Liebherr BioFresh tehnoloģiju, apmeklējiet mūsu īpašo BioFresh tīmekļa vietni.