Divkameru ledusskapis ir vispopulārākais risinājums produktu uzglabāšanai mājās. Tomēr ne katra ierīce spēj regulēt temperatūru atsevišķi saldēšanas un dzesēšanas kamerās. Atšķirībā no vienkontūras modeļiem Liebherr ledusskapjos ar divām neatkarīgām atdzesēšanas kontūrām iespējams uzstādīt vajadzīgo temperatūru katrā nodalījumā.

Холодильник Liebherr с двумя контурами охлаждения

Galvenā atšķirība ledusskapjiem ar divām atdzesēšanas kontūrām – atsevišķa temperatūras uzstādīšana abās kamerās. Vienkontūras modeļos šādas iespējas nav: temperatūras izmaiņas dzesēšanas nodalījumā attiecīgi maina arī temperatūru saldētavā.

Divkontūru atdzesēšanas sistēma tiek realizēta, izmantojot vienkompresora shēmu un elektromagnētisko vārstu. Iepriekšējās paaudzes ledusskapjiem šim mērķim bija nepieciešami divi kompresori, tomēr tagad mūsu ierīcēs (izņemot  CBNPes 5167 un CBNes 6256) tiek izmantota vienkompresora shēma. Tās izmantošana ļauj panākt lielāku uzticamību un energoefektivitāti.

Kādas ir divkontūru ledusskapja darba īpatnības? Sāksim ar to, ka iekārta absorbē siltumu no produktiem un izvada to apkārtējā vidē. Tas notiek, pateicoties aukstuma aģentam – tvaika un šķīduma maisījumam, kas plūst pa iztvaicētāja caurulēm, kuras atrodas ledusskapī. Mainot aukstuma aģenta padeves ilgumu uz iztvaicētāju, mēs varam ietekmēt temperatūru iekārtas iekšpusē. Liebherr ledusskapī ar divām dzesēšanas kontūrām tiek izmantots elektromagnētiskais vārds, kas atkarībā no esošās temperatūras nodalījumos virza aukstuma aģentu plūsmu vai nu uz saldēšanas kameras iztvaicētāju vai dzesēšanas un saldēšanas kameru iztvaicētājiem. Tādā veidā notiek neatkarīga temperatūras regulēšana katrā nodalījumā (sīkāk par ledusskapja darbības principu jūs varat izlasīt mūsu rakstā par atdzesēšanas ciklu).

Priekšrocības ledusskapim ar divām atdzesēšanas kontūrām

“Klimata” regulēšana iekārtas iekšpusē nav vienīgā divkontūru ledusskapju priekšrocība. Pateicoties atsevišķai atdzesēšanai, nenotiek gaismas plūsmas sajaukšanās starp nodalījumiem, kas ļauj novērst produktu sakalšanu dzesēšanas kamerā un produktu smaržu nokļūšanu no vienas zonas otrā. Turklāt, ja plānojat doties atvaļinājumā, dzesēšanas kameru var vienkārši atslēgt, atstājot ieslēgtu tikai saldēšanas nodalījumu. Tas ļaus ieekonomēt elektroenerģiju jūsu ceļojuma laikā.

Vislabākā aukstuma produktivitāte jebkuros klimatiskajos apstākļos

Liebherr ledusskapjiem ar divām atdzesēšanas kontūrām piemīt universāla klimatiskā klase – SN-T. Tie ir piemēroti ekspluatācijai, ja apkārtējās vides temperatūra ir no +10° C līdz +43° C, un var darboties praktiski jebkurā valstī, nodrošinot nepieciešamo produktivitāti neatkarīgi no klimatiskajiem apstākļiem.

Liebherr ledusskapji ar divām atdzesēšanas kontūrām tiek piedāvāti “komforta” un “premium” klasēs. Jūs varat izvēlēties jebkuru no divām konfigurācijām:

  • dzesēšanas + saldēšanas kamera (ar NoFrost un bez)
  • saldēšanas kamera + BioFresh svaiguma zona + saldēšanas kamera (ar NoFrost un bez)

Mēs ražojam ne tikai funkcionālas, bet arī stilīgas iekārtas, kas kļūs par pievilkšanās centru jebkurā virtuvē. Mūsu sortimentā ir daudzi varianti ar dažādu dizainu:

BlackSteel — melns nerūsējošs tērauds ar speciālu tekstūru, kas ļauj pasargāt virsmu no skrāpējumiem un pirktu nospiedumu pēdām;

Холодильники Liebherr: дизайн BlackSteel

nerūsējošs tērauds;

Холодильник Liebherr: дизайн - нержавеющая сталь

GlassEdition Black — frontālas durvis no melna rūdīta stikla;

CBNPgb3956-21_M1_V1

GlassEdition White — frontālas durvis no balta rūdīta stikla;

CBNPgw3956-21_M1_V1

kā arī klasiski baltas krāsas modeļi.

Холодильники Liebherr: классический дизайн

Neatkarīgi no tā, kādu Liebherr ledusskapi jūs esat izvēlējies, var ar pārliecību teikt, ka jūs esat pieņēmis pareizo lēmumu!

Rakstiet mums, ja jums ir jautājumi un komentāri. Izmantojiet zemāk esošo formu komentāriem vai pievienojaties mūsu Facebook lapai.