Jaunais Liebherr iebūvētais multitemperatūras vīna skapis EWTgb 3583 ar stikla priekšu bez roktura un TipOpen tehnoloģiju kura nodrošina bezrūpīgu atvēršanu iegūst populāro iF Design Award 2018.

Liebherr sadzīves tehnika klasiskais princips “Dizains seko funkcionalitātei” diktē visa dizaina koncepciju. Vīna skapis EWTgb 3583 atbilst visaugstākajām estētikas prasībām. Dizaina kvalitāte ir atspoguļota daudzās detaļās: TipOpen tehnoloģija, tonēts stikls melnā vai baltā rāmī. Multi temperatūras vīna skapis ir ideāls modernām virtuvēm un dzīvojamām telpām, kurās tiek ievērots ”bez rokturu” dizaina koncepts”. Ierīce tiek atvērta, ja jūs uzmanīgi pieskaras durvīm – pilnībā aizstājot rokturi. Divas temperatūras zonas, kurās temperatūru var iestatīt līdz viena grāda prezizitātei. Perfektu un vīnām piemērotu gaisa stāvokli nodrošina aktīvā oglekļa filtrs, kas attīra gaisu un aizsargā vīnu no nepatīkamām smaržām. Augstas kvalitātes koka plaukti nodrošina vīna pudeles drošu glabāšanu – un elastīgā marķēšanas sistēma nodrošina pārskatāmu skapi esošā vīna klāstu. Pateicoties īpašam stikla un LED apgaismojumam, EWTgb 3583 ir arī ļoti energoefektīvs un ekonomisks. Tāpēc nekas nestāv Jums ceļā perfektai vīna uzglabāšanai.

Par iF Design Award

Jau 65 gadus iF Design Award ir globāli atzīts zīmols, kad runa ir par izcilu dizainu. Šis iekārotais kvalitātes zīmogs ir viens no svarīgākajiem dizainparaugiem pasaulē. Neatkarīga starptautiska žūrija, kura sastāv no 63 ekspertiem, pārbaudīja vairāk nekā 6400 dalībnieku atsauksmes no 54 valstīm, lai atrastu galveno balvu ieguvējus, kuriem jāatbilst noteikti kombinācijai – veiksmīga dizaina izvēle, funkcionalitāte un ilgmūžiba.

Šī atzinība Liebherr sadzīves tehnikai apstiprina mūsu kvalitātes, dizaina un inovācijas standartus.