Ja plānojat iegādāties jaunu ledusskapi vai saldētavu, pastāv daudzi iemesli, kāpēc izvēlēties Liebherr ierīci. Mūsu apskatā esam uzskaitījuši 10 vispārliecinošākos argumentus, kāpēc jums ir jāizvēlas mūsu kompānijas ledusskapis.

Ledusskapis – neaizvietojama iekārta ikvienā mājā: tas ir atbildīgs par produktu saglabāšanu. Tieši tāpēc pirms iekārtas iegādes ir jāpadomā ne tikai par tā izmēru un tā iederēšanos interjerā, bet arī par funkcijām, kas palīdzēs ilgstoši saglabāt jūsu ēdienu svaigu, nezaudējot tā vērtīgās īpašības. Turklāt ledusskapim ir jābūt ērtam lietošanā, jo jūsu ģimene izmantos to katru dienu daudzu gadu garumā. Mūsu kompānija cenšas radīt augstākās kvalitātes iekārtas, kurās augsti efektīvas atdzesēšanas sistēmas iet soli solī ar ērtām funkcijām. Mēs atzīstam, ka Liebherr produkcija var maksāt mazliet dārgāk kā līdzīgi citu ražotāju modeļi, tomēr tas jums ar uzviju atmaksāsies, jo iegūsiet izcilas kvalitātes ierīci, kas kļūs par neaizvietojamu palīgu jūsu virtuvē, ilgstoši saglabās svaigumu un produktu derīgās īpašības. Liebherr – tā ir kvalitātes, ērta dizaina un inovāciju garantija. Bet par visu pēc kārtas…

10 iemesli, kāpēc izvēlēties LIEBHERR

1. 60 gadus ilgā dzesēšanas aprīkojuma ražošanas pieredze

Labākie Vācijas, Austrijas un Bulgārijas speciālisti jau 60 gadus izstrādā inovatīvus un ērtus risinājumus dzesēšanas tehnikas sfērā. Mūsu klientu uzticība motivē mūs strādāt un ražot viskvalitatīvāko aprīkojumu. Mūsu inženieri neizstrādā ledusskapjus šodien un cepeškrāsnis – rīt: mēs specializējamies uz iekārtu ražošanu, kas palīdz atdzesēt, sasaldēt un saglabāt produktu sākotnējo svaigumu. Ilggadējā pieredze atrod savu atspoguļojumu katrā iekārtā, un tieši tāpēc zīmols, kam ir milzīgs daudzums pastāvīgo klientu, neražo cita veida lielgabarīta tehniku.

2. Labākie materiāli un komponenti plus rezerves daļas, pieejami 10 gadus

Lai nodrošinātu visu ražoto produktu uzticamību, kompānija Liebherr ražošanā izmanto tikai labākos materiālus un komponentus. Katra iekārta tiek testēta visa ražošanas procesa laikā, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti un funkcionalitāti. Tā kā mēs cenšamies nepārtraukti attīstīt savas tehnoloģijas un optimizēt visus komponentus, pievēršot uzmanību ikvienas detaļas rūpīgai izstrādei un izgatavošanai, mēs vienmēr ar pārliecību varam garantēt Liebherr uzticamo kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku. Turklāt, ja jums būs nepieciešama rezerves daļa, varat paļauties uz mūsu servisu. Pēc piegādājam tikai autentiskas rezerves daļas, kuras ražotas Liebherr rūpnīcā, kas pazīstamas ar savu uzticamību un kvalitāti. Vairākumā gadījumos tās ir pieejamas pasūtīšanai 10 gadus pēc iekārtas ražošanas brīža. Dažus komponentus iespējams pasūtīt vēl ilgākā laika periodā. Mūsu uzdevums – lai jūsu Liebherr ledusskapis dzīvotu ilgu mūžu un nesagādātu neērtības. Lai to izpildītu, neapšaubāmi, nepieciešams milzīgs daudzums noliktavu telpu un loģistikas darbs, bet tā kā Liebherr – tas ir premium līmeņa ražotājs, mēs uzskatām par ļoti svarīgu izpildīt šos nosacījumus. Turklāt, ja būs nepieciešama palīdzība, jums ir pieejami profesionāli mūsu servisa dienesta speciālisti, kas vienmēr priecāsies jums palīdzēt. Plašais autorizētu servisa centru tīkls garantē optimālu atbalstu jūsu iekārtai. Mēs uzskatām, ka šis serviss ir mūsu kā premium klases ražotāja pienākums jūsu priekšā.

3. Dizains, kas nepakļaujas laikam

Apvienojot augstas kvalitātes premiālos materiālus un klasiskas formas, mūsu ledusskapji un saldētavas atbilst mūsdienu dizaina prasībām. “Komforta” un “premium” klases iekārtas apvieno: nerūsējošs tērauds, precīza elektroniska vadība un izsmalcinātas iezīmes, kas rada pārlaicīgu dizainu. Tas attiecas ne tikai uz sadzīves tehniku, bet arī uz mūsu profesionālo aprīkojumu. Speciālie ārējās apdares materiāli, tādi kā BlackSteel un rūdītais stikls, ļauj Liebherr ledusskapjiem kļūst par pievilkšanas centru jūsu virtuvē.

4. Vienkārša integrācija un lieliska durvju aizvēršana

Mūsu iekārtas uzstādīt ir ļoti vienkārši: mēs garantējam, ka tās var droši un stabili integrēt virtuves garnitūrā. Izlīdzinošās plāksnes nodrošina ideālu montāžu, ļaujot tehnikai perfekti darboties un nodrošināt lielisku durvju aizvēršanu, lai panāktu vislabāko ledusskapja produktivitāti.

5. Mēs domājam par ekoloģiju un ievērojam standartus, tāpat kā mūsu piegādātāji

Pat savu iekārtu projektēšanas stadijā mēs domājam par ekoloģiju. Ražošanā vienmēr tiek izmantoti augstas kvalitātes komponenti, lai garantētu tehnikai uzticamu darbu un nodrošinātu vislabāko efektivitāti. Visa ražošanā izmantojamā plastmasa tiek marķēta optimālai pārstrādei, bet visi ražošanas procesi ir vērsti uz efektīvu resursu izmantošanu. Mūsu ražošanas līnijas Eiropā ir sertificējusi starptautiskā ekoloģiskā pārvalde pēc ISO 14001 standarta.

6. Energoefektīvas un ekonomiskas A+++ klases iekārtas

Apvienojot modernāko elektroniku un augsti energoefektīvas atdzesēšanas sistēmas, Liebherr kompānija piedāvā pievilcīgu un ultraekonomisku sadzīves tehnikas sortimentu ar augstākajām elektroefektivitātes klasēs visās produkcijas grupās. Tas ne tikai nozīmē “labākā iekārta savā klasē” no efektivitātes viedokļa, bet arī inovāciju izmantošanā. Piemēram, 2013.gadā mūsu kompānija IFA izstādē piedāvāja iekārtas, ka patērē par 20% mazāk elektroenerģiju kā pati ekonomiskākā klase A+++ (Eiropas klasifikācija). Tas ne tikai pozitīvi ietekmē apkārtējo vidi, bet arī jūsu finanses.

7. Oriģināla nulles kamera, Liebherr – BioFresh tehnoloģijas pamatlicējs, kas ļauj saglabāt produktus svaigus

 

Tikai Liebherr piedāvā īstu, patentētu BioFresh, kas nodrošina visus nepieciešamos nosacījumus, lai saglabātu produktus svaigus. Temperatūrā aptuveni 0°C  un optimālajā mitrumā augļi, dārzeņi, gaļa, zivis un piena produkti saglabā savus vitamīnus, mitrumu un pievilcīgo ārējo izskatu daudz ilgāk nekā parastā ledusskapī. Tas ļauj ietaupīt naudu, jo jums nebūs bieži jāiet uz veikalu.

8. NoFrost tehnoloģija garantē ilgstošu svaigumu un atbrīvo jūs no nepieciešamības atkausēt saldētavu

9. Neatkarīgi institūti apstiprina Liebherr izcilo kvalitāti

Neatkarīgas organizācijas vairākkārt ir apstiprinājušas produkcijas ekskluzivitāti un mūsu atsevišķi stāvošās un iebūvējamās tehnikas dizaina kvalitāti. Liebherr, gadu no gada iegūst godalgotus apbalvojumus. Mūsu tehnika regulāri iegūst lieliskus rezultātus organizācijas Stiftung Warentest testos un prestižās prēmijas Reddot Design Award balvas, kā arī German Design Award

10. Mums vienmēr ir piemērota iekārta kā sadzīves, tā arī komercaprīkojumam

Mūsu sortimentā ir vairāk kā 200 modeļu, starp kuriem ikviens varēs atrast sev piemērotu: atsevišķi stāvoša vai virtuves garnitūrā un zem galda letes iebūvējama tehnika, vīna skapji un humidori.

Kāda būs jūs izvēle? “Vienkāršs” ledusskapis vai saldēšanas kamera?

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Liebherr ledusskapju priekšrocībām vai gribat saprast, kāds modelis jums būs vislabāk piemērots, vienkārši atstājiet komentāru zemāk vai pievienojoties mūsu Facebook lapai.

Ar nepacietību gaidām jūsu jautājumus!