Lava Stones in Liebherr Vinothek

 

No zemes dzīlēm reiz izvirdusī kvēlojošā magma ar laiku pārvēršas sastingušā lavas akmenī, kas tagad tiek izmantots vienā no mūsu vīna skapjiem, lai palīdzētu saglabāt sākotnējo vīna kvalitāti.

Kas saista lavas akmeni, kas iesūcis sevī stihijas spēku, un augstas kvalitātes vīnu, kura garšu un aromātu tā novērtē visā pasaulē? Prātā nāk divas pilnīgi dažādas ainas: mutuļojošā pelēkā magmas plūsma un saules gaismas pārliets vīnogu dārzs. Patiesībā atbilde ir ļoti vienkārša: lavas akmens īpašības ļauj kontrolēt mitruma līmeni, ilgstoši uzglabājot vīnu. Ja tas ir zemāks kā 50%, tad dabīgais korķis, ar kuru aizkorķē vīna pudeles, sāk izžūt, kas noved pie skābekļa iekļūšanas un, attiecīgi, vīna sabojāšanās.

 

WTb 4212, Liebherr, wine, cooler, appliance

 

Lai tas nenotiktu, Vinothek sērijas multitemperatūru vīna skapī Liebherr WTb 4212 tiek izmantots lavas akmens. Tas atrodas padziļinājumā, kas paredzēts kūstoša ūdens savākšanai, lai palielinātu mitruma līmeni iekārtas iekšienē.

WTr 4211, Liebherr, wine, cooler, appliance

Pārējos Liebherr vīna skapjos mitruma līmenis tiek uzturēts, pateicoties atdzesēšanas ciklam: gaisa cirkulācija iekārtas iekšienē notiek, pateicoties iebūvētā ventilatora darbam.

Kāpēc tieši lavas akmens?

Lavas akmens porainā struktūra padara to ne tikai par pievilcīgu dabas materiālu, bet arī piešķir tam daudzas īpašības, no kurām dažas var palīdzēt aizsargāt dabīgo korķi, ilgstoši uzglabājot vīnu. Lavas akmens ir viegls, lēni sairst un ir izturīgs  pret augstām temperatūrām. Tas arī lieliski uzsūc un ilgstoši saglabā mitrumu, kas ļauj to izmantot mitruma regulēšanai Liebherr vīna skapjos.

Rekomendācijas

No higiēnas viedokļa mēs iesakām regulāri izņemt lavas akmeņus un nomazgāt tos zem ūdens strūklas. Turklāt tos var nopirkt kā aksesuārus: jūs tos varat iegādāties pie mūsu dīleriem un viegli nomainīt.

Interesants fakts: lavas akmens, kas tiek izmantots Liebherr vīna skapjos, tiek iegūts vācu reģionā Eifela un Vidusreinas zemēs speciāli mūsu kompānijas vajadzībām.

Ja jums ir kādi jautājumi par šo ziņu, izmantojiet komentāru funkciju zem šī sludinājuma vai sāciet / pievienojieties diskusijām ar mums Facebook lapā.