Minimālistisks dizains, jaunākās tehnoloģijas, pārdomāta ergonomika, vācu kvalitāte, franču šarms un austriešu dvēsele – lieliskas iezīmes, kas atšķir ietilpīgo premuim klases ledusskapi CBNes 6256 līdzīgu modeļu vidū. Šajā ierīcē, tāpat kā pārējā LIEBHERR produkcijā, viss ir pārdomāts līdz pat mazākajām detaļām, par ko jūs varat pārliecināties pats, izlasot šo apskatu. Jūs uzzināsiet ne tikai par tehniskajiem jaunumiem, bet arī par to, kāpēc šo modeli dēvē par ledusskapi ar franču durvīm, kā arī kura iezīme to padara radniecīgu ar Latviju.

 

 

Ja uzmanīgi sekojat līdzi mūsu publikācijām FreshMAG, tad zināt, ka kompānija LIEBHERR jau vairāk kā 60 gadus specializējas uz augstas kvalitātes dzesēšanas un saldēšanas iekārtām, kurās tiek uzturēti optimāli nosacījumi saudzīgai produktu un dzērienu uzglabāšanai. Šim noteikumam nav izņēmumu: neatkarīgi no modeļa jūs varat būt pārliecināts par mūsu aprīkojuma uzticamību un produktivitāti. Šoreiz mēs esam nolēmuši atkāpties no ierastā formāta, aprakstot tehnoloģiskās priekšrocības, un sāk savu stāstu ar izvēlētās ierīces īpatnībām. Un tā, cienītās dāmas un godātie kungi, mēģināsim noskaidrot, kāpēc šo ierīci lepni dēvē par “french door” jeb tulkojumā – ledusskapi ar franču durvīm.

Franču durvis

Kas gan šim modelim ir kopīgs ar Franciju? Šādu nosaukumu tas ieguvis augšējās vērtnes konstrukcijas dēļ, kas līdzīga tāda paša nosaukuma logu dizainam. Arhitektūrā tās ir iestiklotas atveramas durvis ar pastiprinātu rāmi, starp kurām nav vertikālā tiltiņa – šķērskoka jeb imposta. Tāpēc tās var izmantot gan kā durvis, gan kā logus. Šāds risinājums pirmo reizi parādījās Francijā un kļuva īpaši populārs Renesanses laikmetā.

 

 

Līdzīgs princips tiek izmantots augšējās vērtnes konstrukcijā modelim CBNes 6256, tāpēc šāda tipa iekārtas dēvē par ledusskapjiem ar franču durvīm.

Ledusskapja ar franču durvīm priekšrocības

Viena no galvenajām priekšrocībām – tas ir ietilpīgums. Jūsu rīcībā ir 471 litri derīgā tilpuma produktu uzglabāšanai: 357 litri dzesēšanas un 114 litri saldēšanas kamerā.

 

Ledusskapī ar franču durvīm visi nodalījumi ir izkārtoti maksimāli ērti, lai optimāli pārskatītu un piekļūtu produktiem.

Katra no durvīm ir aprīkota ar pēc augstuma regulējamiem balkona veida plauktiem, kuru pamatne ir izgatavota no matēta rūdīta stikla alumīnija ietvarā.

Durvju apakšējam plauktam ir palielināts dziļums, kas ļauj tajā novietot lielus objektus. Piemēram, piecu litru pudeles ar ūdeni.

 

 

PowerCooling sistēma nodrošina ātru svaigu produktu atdzešanu un vienmērīgas temperatūras uzturēšanu dzesēšanas kamerā.

Elegantie matētie rūdītā stikla GlassLine plaukti ir izturīgi pret skrāpējumiem un ir viegli tīrāmi, bet augsti kvalitatīvā nerūsējošā tērauda rāmis piešķir tiem papildus šarmu.

Optimālam apgaismojumam dzesēšanas kamerā tiek izmantotas gaismas diodes, kas uzstādītas iekārtas sānu kolonnās un griestu daļā.

Gaismas diožu kolonnu plafona speciālā apstrāde padara apgaismojumu vienmērīgu un acīm patīkamu. Turklāt, šī konstrukcija ļauj pārvietot stikla plauktus.

 

Produkti paliek svaigi vairākas reizes ilgāk

Modelis CBNes 6256 ir aprīkots ar speciālu BioFresh klimatisko sekciju, kas ļauj ilgstoši saglabāt svaigus dzīvnieku un augu izcelsmes produktus. Tas kļuvis iespējams, pateicoties optimālā mitruma līmeņa uzturēšanai un temperatūrai aptuveni 0°C līmenī.

Arī BioFresh svaiguma zonai ir paredzēts gaismas diožu apgaismojums.

Efektīva sasaldēšana

Saldēšanas kamera ir aprīkota ar NoFrost sistēmu, kas nodrošina efektīvu atdzesēšanu un ļauj uz visiem laikiem aizmirst par manuālu atkausēšanu.

Saldēšanas nodalījums sastāv no diviem konteineriem, kas ir viegli izbīdāmi, pateicoties teleskopiskajiem virzītājiem. Šāds izkārtojums ir ērts ne tikai tāpēc, ka produkti ir redzami un tiem ir viegli piekļūt, bet arī atsevišķi organizējamās uzglabāšanas dēļ, piemēram, vienā kastītē var novietot gaļu, citā – dārzeņus.

Katrs konteiners ir aprīkots ar gaismas diožu apgaismojumu, lai optimāli apgaismotu uzglabātos produktus.

 

 

Ledus kubiņi vienmēr pa rokai

Automātiskais ledus ģenerators IceMaker ar stacionāru ūdensapgādi parūpēsies par to, lai jūsu rīcībā vienmēr būtu nepieciešamais ledus kubiņu skaits, bet iebūvētais filtrs kontrolē ūdens daudzumu, kas nepieciešams to pagatavošanai.

Pateicoties TwistTray sistēmai ar pagriežamu mehānismu, ledus kubiņi nepiesalst viens pie otra.

Ērta elektroniska vadība

Elektroniskā vadības sistēma ir aprīkota ar skārienjutīgiem taustiņiem un MagicEye displeju ar gaismas diožu apgaismojumu. Ar tās palīdzību jūs varēsiet noregulēt temperatūru un aktivizēt nepieciešamās ledusskapja funkcijas.

 

Funkcijas ātrai atdzesēšanai un sasaldēšanai

Izvēloties automātisko SuperCool režīmu, temperatūra dzesēšanas kamerā 12 stundas tiek uzturēta +2 °С līmenī, kas ir ideāli piemēra pārtikas produktu ātrai atdzesēšanai.

SuperFrost funkcija palīdz ātri atdzesēt sasaldētus produktus pēc atnākšanas no veikala. Turklāt, ēdiens saņem arī papildus “aukstuma rezervi”, tāpēc ilgāk paliek atdzesēts, atkausējot vai tīrot ierīci.

CBNes 6256 modelis ir lieliska izvēle tiem, kas jau sen gribējuši iegādāties stilīgu un ietilpīgu ledusskapi, kurš atšķiras ar minimālistisku dizainu, jaunākajām tehnoloģijām, uzticamību un ērtiem produktu uzglabāšanas risinājumiem.

 

Ja jaums ir jautājumi par šo modeli, varat rakstīt komentāros vai mūsu Facebook lapā!