Kāds ledusskapis ir vislabāk piemērots lielu produktu rezervju uzglabāšanai? Ja jums ir plaša virtuve, vērts pievērst uzmanību Side-by-Side modelim, kas ir praktiski divas reizes ietilpīgāks par parastajām atsevišķi stāvošajām iekārtām. Bez iespaidīgā apjoma tiem ir arī citas vērtīgas priekšrocības. Tieši par tām būs runa mūs šīsdienas apskatā.  

 

 

Tulkojumā no angļu valodas termins Side-by-Side burtiski nozīmē “sāns pret sānu”, kas atspoguļo ledusskapja konstrukcijas principu, kas ārēji atgādina divviru skapi. Viena no galvenajām šādas iekārtas īpatnībām ir tā, ka nodalījumi atrodas blakus, nevis cits virs cita, kā tradicionālajos modeļos. Vairākumā gadījumos pa kreisi atrodas saldēšanas kamera, pa labi – dzesēšanas.

Pirmo reizi šādas iekārtas parādījās pagājušā gadsimta vidū Amerikā un tika paredzētas lielām ārpilsētas mājām. Plašas virtuves, mērens dzīvesveids bez nepieciešamības bieži iepirkties bija galvenie iemesli ietilpīgo un ērto Side-by-Side ledusskapju radīšanai. Vēlāk, pateicoties savām priekšrocībām, tie kļuva populāri arī citās valstīs.

Liebherr Side-by-Side ledusskapju priekšrocības

Ietilpīgums

 

Iespaidīgs apjoms – galvenais iemesls, kādēļ ražo Side-by-Side ledusskapjus. Tie ir vienlīdz piemēroti kā lielai ģimenei, tā arī tiem, kam patīk iepirkt un sagatavot produktu krājumus. Patērētāja rīcībā ir vairāk kā 600 litri derīgās telpas, kas ir divas reizes vairāk kā klasiskajās iekārtās.

 

 

Jāatzīmē, ka salīdzinājumā ar analoģiskiem modeļiem Liebherr Side-by-Side ledusskapjiem ir 60 centimetru plata pilnizmēra saldēšanas kamera, kas ļauj uzglabāt lielgabarīta produktus.

Ērtība

 

 

Saldēšanas un dzesēšanas kameru izvietojums nodrošina ērtu produktu izvietošanu un optimālu iekšējās telpas pārskatāmību. Bet lielas tilpums paver milzum daudzas iespējas. Piemēram, daži modeļi var būt aprīkoti ar ledus ģeneratoru, speciālu svaiguma zonu, kā arī nodalījumu izsmalcināta vīna uzglabāšanai.

Viegla transportēšana

 

Liebherr Side-by-Side ledusskapji ir divu neatkarīgu iekārtu kombinācija, kur katru iespējams pārvadāt atsevišķi. Šāds risinājums nodrošina vieglu transportēšanu pat kāpņu starptelpās un šauros koridoros.

Vienkārša salikšana

Side-by-Side daļas ir samērā viegli saliekamas vienotā konstrukcijā, bet regulējamās kājiņas ļauj optimāli izlīdzināt ledusskapi attiecībā pret grīdu un virtuves mēbelēm.

 

 Atsevišķa atdzesēšana

Pateicoties tam, ka Liebherr Side-by-Side sastāv no divām iekārtām, katra tā daļa strādā neatkarīgi viena no otras, jo tām piemīt sava atdzesēšanas sistēma ar atsevišķu kompresoru. Nepieciešamības gadījumā var izmantot tikai vienu nodalījumu. Piemēram, pirms atvaļinājuma ir vērts atslēgt dzesēšanas kameru, kas nekādā veidā neietekmēs saldēšanas nodalījumu.

 

Aizsardzība pret aromātu sajaukšanos

Side-by-Side konstrukcija nepieļauj gaisma cirkulāciju starp nodalījumiem. Tāpēc, piemēram, dzesēšanas kamerā novietotā siera aromāts nekādi neietekmēs produktus saldēšanas nodalījumā.

 

Automātiska atkausēšana

Visos Liebherr Side-by-Side ledusskapjos ir paredzēta automātiska atkausēšana. Saldēšanas kamerā tiek izmantots NoFrost, bet dzesēšanas kamerā – pilienveida sistēma.

 

Lielgabarīta produktu uzglabāšana

 

 

Noņemamie plaukti un izvirzāmie konteineri ļauj viegli variēt derīgo telpu, tāpēc saldēšanas kamerā jūs varat uzglabāt lielgabarīta produktus, piemēram, lielu torti.

Ērta vadība

Ar elektroniskās vadības palīdzību iespējams viegli noregulēt temperatūru un aktivizēt nepieciešamās ledusskapja funkcijas.

 

 

Vienmērīgs temperatūras līmenis

PowerCooling sistēma nodrošina ātru svaigu produktu atdzesēšanu un vienmērīgas temperatūras uzturēšanu dzesēšanas kamerā.

 

 

Produktu uzglabāšanas iespējas

 

 

Daļa Liebherr Side-by-Side modeļu ir aprīkoti ar speciālu BioFresh klimatisko sekciju, kas ļauj ilgstoši saglabāt svaigus dzīvnieku un augu izcelsmes produktus. Tas ir kļuvis iespējams, pateicoties optimālā mitruma līmeņa un temperatūras uzturēšanai aptuveni 0°C līmenī.

Automātisks ledus ģenerators

 

 

Smūtiju un atdzesētu dzērienu mīļotājiem patiks Side-by-Side modelis ar automātisku ledus ģeneratoru. Pateicoties tam, speciālā konteinerā vienmēr būs nepieciešamais ledus daudzums.

Klimatiskā sekcija augstas kvalitātes vīna uzglabāšanai

 

 

Patiesiem vīna cienītājiem mūsu sortimentā ir ekskluzīvs modelis ar speciālu klimatisko sekciju. Liebherr SBSes 8486 ledusskapī ir nodalījums ar divām neatkarīgām temperatūras zonām augstas kvalitātes vīna uzglabāšanai, kurā tiek radīts klimats, kas atbilst apstākļiem, kādi tiek uzturēti tradicionālā vīna pagrabā.

 

 

Liebherr Side-by-Side ledusskapji atšķiras ne tikai ar iespaidīgu tilpumu un premiālu dizainu, bet arī ar ērtu lietošanu, kā arī daudzām mūsdienīgām funkcijām, kas nodrošina ilgstošu produktu svaiguma saglabāšanu.

Pieejamos Side-by-Side ledusskapju modeļus jūs varat apskatīties mūsu tīmekļa vietnē: home.liebherr.com

Rakstiet mums, ja jums ir jautājumi un komentāri. Izmantojiet zemāk esošo formu komentāriem vai pievienojoties mūsu Facebook lapai.