Iepirkšanās ir pabeigta, un jums šodien paredzēta ballīte vai sanākšana. Jūsu ēdieni un dzērieni vēl nav sasnieguši pareizo pasniegšanas temperatūru, ko lai dara? Lasiet tālāk, lai uzzinātu par Liebherr SuperCool funkcijas priekšrocībām.

Kā ātri panākt, lai ēdiens un dzēriens būtu pasniegšanas temperatūrā?

Gatavošanās ballītei parasti tiek veikta iepriekšējā dienā, tādējādi ietaupot laiku, vienlaikus nodrošinot pietiekami daudz laika, lai ēdieni atdzistu. Tomēr dažreiz nav laika: iespējams, jūs esat nolēmis šovakar rīkot spontānu ballīti vai iegādāties vairāk ēdienu un dzērienu. Kā savlaicīgi nodrošināt, lai pārtika būtu vajadzīgajā temperatūrā?

SuperCool no Liebherr – ideāli piemērots ballītei

Šāda gadījumā lieti noderēs Liebherr SuperCool funkcija. Atkarībā no iekārtas šī automātiskā funkcija samazina ledusskapja temperatūru līdz  +2°C, +3°C vai +4°C uz 12, 9, 6, vai 3 stundām. Šādās temperatūrās ēdiens nesasalst, bet tiek atdzesēts pēc iespējas ātrāk, kas ir ideāli piemērots svaigas pārtikas ātrai atdzesēšanai. Pirms došanās uz veikaliem iestatiet ledusskapi SuperCool režīmā, un tā tiks nodrošināta ideāla temperatūra, lai ātri atdzesētu pārtiku, kad atgriezīsities mājās. Liebherr Blu Performance ierīcēs elektroniskajā displejā tiek uzrādīts atlikušais laiks.

 

SuperCool by Liebherr

 

Citas priekšrocības, dzesējot ar SuperCool:

  • Jebkuras temperatūras svārstības ledusskapī var ietekmēt uzglabātās pārtikas kvalitāti. Piemēram, ja ledusskapī tiek ievietots “silts” ēdiens. Izmantojot automatizēto SuperCool funkciju, var izvairīties no šīs problēmas, jo zemā temperatūra (+ 2 ° C, + 3 ° C vai + 4 ° C atkarībā no ierīces) un priekšmetu atdzesēšanas ātrums novērš šādas svārstības.
  • Tiklīdz ir aktivizēta automatizētā SuperCool funkcija, pēc noteiktā laika perioda atkarībā no modeļa ledusskapis automātiski pāriet uz normālu darba temperatūru. Funkcija nav atkārtoti jāizslēdz, tāpēc jums nav par ko uztraukties!

Tādējādi, kā redzams, Liebherr automatizētās SuperCool funkcijas izmantošana ir patiess ieguvums, kas patiešām palīdzēs jums viesību rīkošanā vai pēc iespējas ātrāk sasniegt pārtikas un dzērienu ideālo temperatūru.

Vai jums ir kādi jautājumi vai komentāri par SuperCool funkciju? Lūdzam izmantot komentāru iespēju zem šīs ziņas vai sazināties ar mums Facebook, vai Instagram.


Komentāri