Labākie LIEBHERR sasniegumi aukstuma tehnikas jomā pēdējos 60 gados izpaužas jaunajā iebūvējamo ledusskapju luksusa sērijā Monolith. Šie ledusskapji izteikti atšķiras no pārējiem modeļiem ar palielinātajiem izmēriem, iekšējās telpas dizainu, kā arī izmantotajiem materiāliem un tehnoloģijām.

 

Monolith from Liebherr Appliances

 

Pirmo reizi Eiropā oficiāli Monolith tika parādīti starptautiskajā virtuves mēbeļu izstādē EuroCucina, kas notika no 17. līdz 22. aprīlim Milānā.

 

 

Tieši šie modeļi visvairāk ieinteresēja LIEBHERR stenda apmeklētājus, jo tie atšķīrās no citām iekārtām.

 

Izsmalcināts dizains

 

Jau tikai atverot ledusskapja durvis, acīm paveras grezns iekšējās telpas dizains, kurā uz nerūsējošā tērauda sienām atspoguļojas stari no gaismas diožu paneļiem.

 

 

Nerūsējošais materiāls izvēlēts ne tikai estētisku iemeslu dēļ: tam ir arī antibakteriālas īpašības. Šāds sadzīves ledusskapju veids LIEBHERR tiek izmantots pirmo reizi. Visās pārējās iekārtās sieniņas veidotas no baltās plastikas.

 

 

Gandrīz visa sānu sieniņu virsma aukstuma un saldēšanas kamerā tiek izmantota produktu izgaismošanai. Tajās ir iebūvēti gaismas diožu paneļi, kas nodrošina optimālu gaismas izvietojumu iekšējā telpā, elektroenerģijas ekonomiju un ievērojami mazāku siltuma izdalīšanos salīdzinājumā ar ierastajām uzkarstošajām lampām.

 

 

Salīdzinot ar citiem modeļiem, saldētavā tiek izmantots citādāks elementu izvietojums: klasiskajās iekārtās visu telpu aizņem konteineri saldētajiem produktiem, bet Monolith šī kamera ir daudz līdzīgāka aukstuma nodalījumam, jo tajā ir gan konteineri, gan parastie un durvju plaukti. Tas ir ērti, lai ātri piekļūtu bieži izmantotiem saldētajiem produktiem. Piemēram, durvīs var glabāt saldējumu vai sasaldētas ogas smūtiju pagatavošanai.

 

 

Starp saldējamās kameras konteineriem savstarpēji un sienu ir minimālas atstarpes, tādējādi pārtika tiek aizsargāta no siltuma straumju ietekmes. Caurspīdīgā priekšējā paneļa sieniņa nodrošina optimālu konteinerā esošo produktu apskati.

Jauni izmēri

Monolith modeļiem ir citādāki ārējie izmēri nekā klasiskajām LIEBHERR iekārtām. Moduļa platums svārstās no 45 līdz 75.4 centimetriem.

 

 

Tos var kombinēt: novietot aukstuma un saldējamo kameru blakus vai ievietot starp tām vīna skapi. Izvēlei tiek piedāvāti divi aukstuma sekcijas izmēru varianti, kuru platums ir 60.2 un 75.4 centimetri, kā arī divi saldēšanas nodalījuma varianti, kuru platums ir 45 un 60.2 centimetri.

Pieejami četri Monolith iekārtu kombināciju varianti bez vīnu skapja, kur saldējamā kamera atrodas pa kreisi, bet aukstuma kamera – pa labi: EGN 9171 un EKB 9271, EGN 9171 un EKB 9471, EGN 9271 un EKB 9271, EGN 9271 un EKB 9471

 

Vienmērīga dzesēšana ar PowerCooling

 

 

Aukstuma kamerā ir PowerCooling sistēma, kas ātri dzesē produktus un uztur vienmērīgu temperatūru visā iekšējā telpā. Tai ir arī aktivizētās ogles filtrs FreshAir, kas novērš aromātu sajaukšanos.

 

 

Lai ilgstoši saglabātu svaigus dzīvnieku un augu izcelsmes produktus, aukstuma kamerā ir klimatiskā sekcija BioFresh. Tās konteinerus var viegli izbīdīt ar teleskopiskajiem izvirzījumiem, un ar augšpusē izvietotā gaismas diodes paneļa palīdzību produkti tiek optimāli apgaismoti.

 

 

Ar FlexSystem organizētāju BioFresh var efektīvi sakārtot telpu produktu uzglabāšanai. Piemēram, augļu, dārzeņus un zaļumus var izvietot atsevišķās nelielās sekcijās.

Automātiskā atsaldēšana NoFrost

 

 

Saldējamā kamerā ir NoFrost sistēma, kas ļauj uz visiem laikiem aizmirst par iekārtas atsaldēšanu.

 

 

Augšējā konteinerā ir automātisks ledus veidotājs, kas izveido 1.6 kilogramus ledus diennaktī.

Sensorā vadība InfinitySwipe

 

 

 

Iestatījumu mainīšanu var veikt ar jauno sensoro vadību. Kategoriju pārslēgšana notiek ar vilkšanu (ritināšanu).

Ledusskapja attālinātā vadība SmartDevice

 

 

 

Ar moduli SmartDeviceBox var saņemt informāciju par iekārtas stāvokli, no attāluma mainīt iestatījumus vai aktivizēt nepieciešamās funkcijas, kā arī saņemt kļūdu ziņojumus, piemēram, ja kāds no jūsu tuviniekiem ir aizmirsis aizvērt ledusskapja durvis. SmartDeviceBox šobrīd latvijās tirgū vēl nedarbojas, bet daram visu, lai ieviestu to pieejamu Jums pēc iespējas ātrākā laikā.

Monolith modeļi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monolith modeļi Latvijas tirgū parādīsies 2019.gadā nogalē.

Ja jums ir jautājumi vai komentāri. uzrakstiet mums. Izmantojiet komentāru formu zemāk vai pievienojieties apspriešanai LIEBHERR Facebook lapā!