Jautājums par vietas ietaupīšanu mājā vienmēr ir aktuāls. It īpaši, ja runa ir par virtuvi, kur katrs kvadrātmetrs ir zelta vērtībā.

Pārdošanā ir pieejama GP 1213 saldētava, kas piemērota parastajām un neapsildāmām telpām. To var uzstādīt ne tikai virtuvē, bet arī verandā, garažā vai pagrabā.

 

Морозильная камера LIEBHERR GP 1213 для обычных и неотапливаемых помещений

 

Saldētava, kura darbojas neapkurināmās telpās pie apkārtējās temperatūras līdz -15°C

Iepriekš sadzīves saldētavas varēja tik ekspluatētas tikai pie apkārtējas temperatūras, kas atbilst klimatiskajai klasei, kas norādīta ierīces tehniskajos parametros. Piemēram, LIEBHERR saldētavām minimālajai vērtībai bija jābūt ne zemākai par + 10 ° C. Šis nosacījums noteica ierobežojumus aprīkojuma izmantošanai neapsildāmās telpās. Sakarā ar lielo patērētāju pieprasījumu un vēlmēm, LIEBHERR inženieri ir izstrādājuši saldētavas, kuras var izmantot uz stiklota balkona vai lodžijas, pagrabā un citās palīgtelpās.

Морозильная камера для неотапливаемого помещения LIEBHERR GP 1213

 

Kompaktums

Ja runājam par vietas ekanomēšanu, tad šajā gadījumā GP 1213 šķiet vislabākais un atbilstošākais variants. 85 centimetru augstumā saldētavas tilpums ir 98 litri, kas ir pietiekams daudzu saldētu pārtikas produktu uzglabāšanai.

Pateicoties GP 1213 izmēriem, nav nepieciešams pasūtīt preces piegādi no veikala: iekārtas izmēri atļauj to ērti ielikt vieglajā automašīnā. Tikai pareizi atcerieties svarīgo lietu: saldētavu jātransportē stingri vertikālā stāvoklī.

 

 

Vācu kvalitāte: 60 gadu pieredze saldēšanas iekārtu ražošanā

LIEBHERR eksperti 60 gadu laikā izstrādā inovatīvus un ērtus saldēšanas risinājumus.

Lai nodrošinātu visu ražoto produktu uzticamību, ražošanā tiek izmantoti tikai labākie materiāli un komponenti. Katra vienība tiek pārbaudīta visā ražošanas procesā, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti un funkcionalitāti.

 

Izmaksu efektivitāte

Daudzus gadus LIEBHERR ir energoefektivitātes līderis. Šis rezultāts bija iespējams, izmantojot videi draudzīgus aukstuma reaģentus, ekonomiskus kompresorus un jaunus izolācijas materiālus. LIEBHERR GP 1213 saldētavai ir A ++ energoefektivitātes klase, un tā patērē tikai 136 kWh / gadā.

 

“SuperFrost vai Ātrā sasaldēšana” – svaiguma uzturēšanas noslēpums

 

G1213-SuperFrost

Ogu, garšaugu, dārzeņu un augļu svaiguma ilgstošas ​​saglabāšanas noslēpums ir ārkārtīgi vienkāršs. Viss, kas jums jādara, ir novākt, mizot augļus no zariem un lapām, tos rūpīgi izskalot, iesaiņot hermētiskos traukos un pēc tam ievietot saldētavā, kurā ir iestatīta zemākā temperatūra. Šo paņēmienu sauc par “ātru sasaldēšanu”.

Protams, jūs varat manuāli iestatīt nepieciešamo temperatūru, taču tas ir daudz vienkāršāk, ja saldētava ir aprīkota ar funkciju Super Frost. Piemēram, pēc tā aktivizēšanas LIEBHERR GP 1213 modelī temperatūra nodalījumā pakāpeniski pazeminās līdz -32 ° C. Šādos apstākļos produkti ātrāk sasalst, kā arī saglabā maksimālo barības vielu daudzumu. Tāpēc pat ziemā jūs varat baudīt svaigas ogas, garšaugus, augļus un dārzeņus, kas tika novākti vasarā.

 

Drošības konteineri ar aizsardzību pret silto temperatūru piekļūšanas produktiem

Uzglabājot saldētus pārtikas produktus, ir svarīgi novērst temperatūras svārstības. Bet ko darīt, atverot durvis, jo tieši tajā brīdī saldētavas nodalījumā nonāk silts gaiss? LIEBHERR inženieri izveidoja vienkāršu risinājumu – FrostSafe konteinerus. Viņiem ir minimālas spraugas starp otru un saldētavas sienām, kas aizsargā ēdienu no karstuma pieplūduma ietekmes.

Turklāt caurspīdīgais konteinera priekšējais panelis nodrošina optimālu tajā glabāto produktu skatu.

Reti atkausē saldētavu

Viens no galvenajiem trūkumiem, lietojot saldēšanas iekārtas, vienmēr ir bijusi atkausēšana. Šī apgrūtinošā procedūra prasīja daudz laika, un saldēti produkti neizbēgami kļuva par šī procesa upuriem, jo ​​tos ilgstoši nevarēja uzglabāt istabas temperatūrā. Mūsdienās viss ir mainījies: tagad lielākā daļa saldētavu ir aprīkotas ar īpašām sistēmām, kas samazina atkausēšanas biežumu.

Piemēram, pateicoties SmartFrost tehnoloģijas izmantošanai LIEBHERR GP 1213 modelī, uz iekšējām sienām un saldētiem ēdieniem veidojas daudz mazāk sals. SmartFrost ļauj saldētavu atkausēt retāk.

 

Liebherr-G1213-FrostSafe

 

 

”Lielo” produktu uzglabāšana

Ir vērts atzīmēt, ka saldētavās ar SmartFrost sistēmu iztvaicētājs atrodas korpusa iekšpusē. Šis lēmums ļāva atteikties no plauktiem, zem kuriem tika ievietoti dzesēšanas sistēmas komponenti. Tagad tos var viegli noņemt, tādējādi palielinot lielu produktu uzglabāšanas vietu.

 

Visu modeļu katalogs ir pieejams mūsu LIEBHERR mājas lapā.

Ja jums ir jautājumi vai komentāri, rakstiet mums. Izmantojiet zemāk esošo komentāru formu vai pievienojieties diskusijai LIEBHERR Facebook lapā