Daudzas sievietes un pat vīrieši to dara… Viņi savu kosmētiku glabā ledusskapī!

Slavenais teiciens saka, ka dabisks skaistums nāk no iekšienes. Tomēr tiem, kas vēlas to akcentēt un mazliet sev piepalīdzēt sejas, lūpu ādas un nagu kopšanā, kā arī tiem, kas vēlas sevi palutināt, pieejams plašs kosmētisko līdzekļu klāsts.

Mēs visi zinām, ka ēdiens ledusskapī glabājas ilgāk kā citur. Tas notiek tāpēc, ka pazeminātās temperatūrās produktos palēninās ķīmisko procesu ātrums. Bet vai šis noteikums attiecas arī uz kosmētiku?

 

 

Mūsdienās liela rūpnieciskās produkcijas daļa nav obligāti jāuzglabā vēsā vietā: pieļaujamā temperatūra ir līdz 40°C grādiem. Ražotāji veic testus, lai pārbaudītu gala produkta temperatūras izturību, pirms tā nonāk veikalu plauktos: īpaša nozīme tiek veltīta kosmētisko līdzekļu sasaldēšanas un to vēlākās atkausēšanas procesam. Bet neskatoties uz to, mēdz būt gadījumi, kad kosmētika var sabojāties. Piemēram, paaugstinātā temperatūrā lūpu krāsa var kļūt mīsta un sākt kust. Lai novērstu šādas situācijas, daudzi cilvēki izvēlas glabāt kosmētiku ledusskapī pat tad, kad tas nav norādīts ražotāja rekomendācijās.

Dabisko un organisko ar rokām darināto kosmētiku, kas nesatur konservantus, ir jāuzglabā vēsā vietā, lai saglabātu tās dabisko svaigumu. Pat smaržas un dezodorantus glabā ledusskapī. Šeit ir acīmredzama priekšrocība: karstā vasaras dienā tie lieliski atvēsina ādu.

Cosmetics in the fridge?

 

Ledusskapis kosmētikas uzglabāšanai

Glabāt kosmētiku parastā sadzīves ledusskapī ne vienmēr ir ērti. Pirmkārt, tāpēc ka ir nepieciešams aiziet līdz virtuvei, otrkārt, visas lielās ledusskapī esošās daudzveidības vidū jums ir jāatrod vajadzīgie līdzekļi. Lai kosmētika vienmēr būtu pa rokai, varat izmantot mūsu mini ledusskapi Liebherr CMes 502.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu kosmētika ir gatavota ar rokām vai ražota fabrikā, Liebherr piedāvā kompaktu un stilīgu ierīci, kurā tiek radīti optimāli nosacījumi tās drošai un ilgai uzglabāšanai. Patiecoties izmēram un elegantajam dizainam, ledusskapis kļūst par lielisku papildinājumu interjerā. Pēc augstuma regulējamie plaukti ļauj ātri un viegli izvietot jebkura izmēra burciņas, pudelītes un tūbiņas: tās vienmēr būs ērti pieejamas. Turklāt ierīces trokšņa līmenis ir tikai 38 dB (A), kas nodrošina tai klusu darbību.