Що таке BioFresh-Plus?

BioFresh-Plus з роздільним електронним управлінням забезпечує точну установку температури на рівні 0 °C, -2 °C або 6 °C, завдяки чому Ви можете тривалий час зберігати свіжими молочні продукти, рибу, м’ясо, фрукти і овочі.

У нашому блозі ми часто згадували технологію BioFresh та її численні переваги. Ця унікальна технологія дозволяє продуктам, що зберігаються при температурі близько 0 °C, залишатися свіжими набагато довше, ніж раніше. Риба, м’ясо, сир, звичайні і тропічні фрукти, а також овочі можуть зберігатися в оптимальних умовах завдяки режимам DrySafe і HydroSafe. Рівень вологості в контейнерах ви можете встановлювати вручну, в залежності від типу продуктів, що зберігаються.

Оптимальна температура для зберігання риби та морських продуктів -2 °C.

Оптимальна температура для зберігання риби та морських продуктів -2 °C.

Ще більше свіжості з BioFresh-Plus

Контейнер BioFresh-Plus відкриває ще більше можливостей: завдяки роздільному електронному управлінню, температуру в верхньому контейнері BioFresh можна регулювати з точністю до градусу, в залежності від продуктів, що зберігаються. Наприклад, для зберігання риби або морепродуктів уменшіть температуру до -2 °C, натиснувши відповідну клавішу.

Чому саме -2 °C? Дослідження Інституту Макса Рубнера (м.Гамбург) підтвердили, що така температура продовжує термін зберігання риби. Дійсно, коли риба спіймана, її швидко охолоджують і зберігають на судні в солоній воді з льодом при температурі близько -2 °C.

Контейнер BioFresh-Plus дозволяє зберігати тропічні фрукти при температурі 6 °C.

Бажаєте зберегти тропічні фрукти свіжими? Просто розмістіть їх в контейнері BioFresh-Plus і встановіть температуру 6 °C.

Якщо Вам необхідно зберегти свіжими тропічні фрукти, розмістіть їх в контейнері BioFresh-Plus, встановіть температуру 6 °C і збільшіть рівень вологості. Це дозволить створити оптимальні умови для їх зберігання, адже тропічні фрукти доставляють з жарких країн, тому вони дуже чутливі до низьких температур. Крім того, Ви легко зможете переконатися в тому, що молочні продукти або м’ясо зберігаються довше в режимі DrySafe з низьким рівнем вологості і температурі близько 0 °C.

Шукаєте прилад, в якому можна створювати оптимальні умови для зберігання різних типів продуктів? – Холодильник з секцією BioFresh-Plus ідеально підійде Вам.

Ви маєте питання щодо технології BioFresh-Plus? Напішіть нам! Використовуйте функцію коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до нас на Facebook.