BioFresh-Plus з роздільним електронним управлінням забезпечує точну установку температури на рівні 0 °C та -2 °C, завдяки чому Ви можете тривалий час зберігати свіжими молочні продукти, рибу, м’ясо, фрукти і овочі.

У нашому блозі ми часто згадували технологію BioFresh та її численні переваги. Ця унікальна технологія дозволяє продуктам, що зберігаються при температурі близько 0 °C, залишатися свіжими набагато довше, ніж раніше. Риба, м’ясо, сир, фрукти, а також овочі можуть зберігатися в оптимальних умовах завдяки режимам DrySafe і HydroSafe. Рівень вологості в контейнерах ви можете встановлювати вручну, в залежності від типу продуктів, що зберігаються.

BioFresh-Plus: оптимальна температура для зберігання риби та морських продуктів -2 °C.

Оптимальна температура для зберігання риби та морських продуктів -2 °C.

Ще більше свіжості з BioFresh-Plus

Контейнер BioFresh-Plus відкриває ще більше можливостей: завдяки роздільному електронному управлінню, температуру в верхньому контейнері BioFresh можна регулювати, в залежності від продуктів, що зберігаються. Наприклад, для зберігання риби або морепродуктів уменшіть температуру до -2 °C, обравши відповідний температурний режим на дисплеї.

Чому саме -2 °C? Дослідження Інституту Макса Рубнера (м.Гамбург) підтвердили, що така температура продовжує термін зберігання риби. Дійсно, коли риба спіймана, її швидко охолоджують і зберігають на судні в солоній воді з льодом при температурі близько -2 °C.

Проте, це ще не все: ящик BioFresh-Plus поділений на дві зони. Розміри зон та температура в них, регулюються в залежності від ваших потреб. У той час, коли одна частина використовується для зберігання морепродуктів і підтримує -2°C, інша охолоджується до 0°C. За необхідності, можливо встановити єдиний температурний режим 0°C або -2°C у всьому ящику. 

Отже, ви можете обирати, використовувати верхній ящик, як стандартний BioFresh або як продвинутий BioFresh-Plus і навіть як їх комбінацію.

Перфекціоніст зберігання — не тільки для риби та морепродуктів

Двокамерний холодильник Liebherr CBNes 4898 з технологіями BioFresh та BioFresh-Plus

Двокамерний холодильник Liebherr CBNes 4898 з технологіями BioFresh та BioFresh-Plus

Якщо ви бажаєте завжди ідеального результату — CBNes 4898 ідеальна модель для вас. Вона відповідає усім вашим потребам, як професіонала в області зберігання продуктів та страв. На додаток до BioFresh-Plus і BioFresh, CBNes 4898 може запропонувати додаткові переваги. Сюди входить, наприклад, можливість підключення SmartDevice. За допомогою якого ви можете управляти холодильником і морозильною камерою віддалено за допомогою смартфона і фірмового додатка. Ви також можете отримувати інформацію про поточний температурний режим, отримуючи повідомлення про помилки.

Якщо ви вважаєте, що така зручність має свою ціну у вигляді високих рахунків за електроенергію, поспішаємо розвіяти ваші побоювання, тому що CBNes 4898 має низькі показники енергоспоживання та шуму. Якщо ви любите готувати і для вас важлива свіжість інгредієнтів, якщо ви завжди хочете зберігати все в ідеальному стані, вам слід ближче познайомитися з CBNes 4898 на нашому веб-сайті.

Ви маєте питання щодо технології BioFresh-Plus? Напішіть нам! Використовуйте функцію коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до нас на Facebook.