Серія холодильників і морозильних камер BluPerformance була представлена наприкінці 2015 року на найбільшій виставці побутової електроніки — IFA. BluPerformance — це абсолютно нова лінійка окремо стоячих приладів, які відрізняються наступними характеристиками: збільшений корисний об’єм, покращена енергоефективність, підвищена продуктивність, безшумна робота, першокласний дизайн і неперевершена зручність щоденного використання.

BluPerformance: нове покоління інноваційних приладів від Liebherr

Нова серія моделей від Liebherr — справжня революція на ринку холодильного обладнання. Інноваційні прилади BluPerformance вас приємно здивують і вразять. Але, про все по черзі…

Продуктивність та ефективність BluPerformance

Всі прилади BluPerformance максимально ефективно підходять до питання енергоспоживання і відповідають класу A+++ або А+++ – 20%. Так, окремі моделі споживають на 20% менше електроенергії, ніж це передбачено класом A+++. На даний момент не розроблені загальноприйняті норми для класу А++++, але завдяки зусиллям Liebherr потреба в такому маркуванні вже існує. Звісно, прилади BluPerformance задають нові стандарти і в питаннях збереження свіжості. Система охолодження інтегрована в цоколь приладу, завдяки чому звільняється більше простору для зберігання продуктів. Крім того, таке розташування системи охолодження, а також інноваційні компресори дозволяють мінімізувати рівень шуму. Прилади дійсно працюють тихо. Варто звернути увагу на систему «SmartDevice», завдяки якій прилади легко підключаються до системи «Розумний будинок».

Першокласні матеріали, ідеальне виконання всіх елементів, включаючи найдрібніші деталі, простота і зручність користування, точна система електронного управління -холодильники та морозильні камери BluPerformance не знають компромісів.

Нова система управління – точність и простота користування

Сенсорний 7-дюймовий дисплей в моделях Liebherr класу Premium

Сенсорний 7-дюймовий дисплей в моделях класу Premium

Нова система управління холодильними і морозильними камерами BluPerformance надає користувачу нові функції і налаштування, а також корисні поради щодо зберігання продуктів і енергозбереження.

Прилади BluPerformance поставляються з трьома варіантами систем управління. Моделі класу Premium оснащені 2,4-дюймовим сенсорним кольоровим TFT-дисплеєм або 7-дюймовим сенсорним кольоровим TFT-дисплеєм, моделі класу Comfort оснащені 2,4-дюймовим сенсорним монохромним TFT-дисплеєм.

Сенсорний 7-дюймовий дисплей з розширенням 800 на 600 пікселів вбудований в двері приладу і дозволяє максимально спростити управління приладом, а також прискорити доступ до всіх необхідних функцій. Крім зміни температури за допомогою дисплея можна активувати одну з 5 встановлених програм, отримати поради щодо зберігання продуктів і економного використання електроенергії. Зовнішній вигляд головного екрана також варіюється і налаштовується, на нього можна вивести до 6 функцій для миттєвого доступу до них.

Сенсорний 2,4-дюймовий дисплей

Сенсорний 2,4-дюймовий дисплей в моделях класу Comfort

Сенсорний 2,4-дюймовий дисплей розташований за дверима приладу, його можна зручно побачити з будь-якого кута. Незважаючи на свій розмір, система управління легка у використанні і дозволяє інтуїтивно активувати потрібні функції і налаштувати температури. Моделі Premium оснащені кольоровим екраном, а моделі Comfort класу – монохромним.

SmartDevice – «Розумний будинок» вже сьогодні

Функція SmartDevice від Liebherr

Функція SmartDevice – просте та зручне віддалене управління холодильником Liebherr

SmartDevice* від Liebherr – зручне рішення для підключення холодильного обладнання до мережі. Відтепер холодильником можна управляти, не встаючи з дивана.

Після встановлення модуля SmartDeviceBox холодильник можна підключити до бездротових мереж і інтелектуальних сервісів Liebherr, таким чином, власник отримує всі переваги дистанційного керування: повідомлення про стан приладу, віддалене налаштування і активація функцій, повідомлення про помилки.

Всі моделі BluPerformance підтримують технологію віддаленого управління, але модуль SmartDeviceBox є додатковим аксесуаром, який не входить до комплекту.

* – функція SmartDevice для користувачів на території України на даний момент не доступна, але її запуск запланований на найближчий час.

Свіжість має своє ім’я: BioFresh

Зона свіжості BioFresh

Світлодіодне освітлення зони свіжості BioFresh

Зона свіжості BioFresh – окрема секція в холодильній камері, в якій підтримуються температура близько 0°C і оптимальний рівень вологості. Завдяки ідеальному поєднанню температури і вологості, продукти в камері BioFresh зберігають свої корисні властивості до 3 разів довше в порівнянні зі звичайним холодильником.

Інновації BluPerformance запроваджені і у відділенні BioFresh. Значно збільшився корисний об’єм контейнерів BioFresh. Змінився і їх зовнішній вигляд: з’явилися декоративні планки на верхній кромці контейнерів і підсвічування логотипу «BioFresh», нові іконки для позначення рівня вологості і продуктів, які зберігаються.

У моделях класу Premium всі контейнери можуть використовуватися як в режимі HydroSafe (з підвищеним рівнем вологості), так і в режимі DrySafe (зі зниженим рівнем вологості).

Контейнер BioFresh і органайзер для продуктів FlexSystem

Контейнер BioFresh і органайзер для продуктів FlexSystem (додатковий аксесуар)

Контейнери BioFresh встановлені для телескопічних направляючих, завдяки чому повністю висуваються без зайвих зусиль. У моделях Premium телескопічний механізм доповнений системою SoftTelescopic, яка забезпечує автоматичне плавне закриття.

Нове слово в зберіганні фруктів та овочів: камера BioCool

 

Камера BioCool

Контейнер BioCool з можливістю регулювання вологості

У питанні зберігання фруктів і овочів критично важливим фактором є вологість. Представляємо вам нову розробку Liebherr: зону свіжості BioCool. Контейнер BioCool відрізняється можливостю регулювання вологості.

Легкий і плавний рух контейнерів забезпечує, в залежності від моделі, система роликів або телескопічних направляючих. А рівень вологості змінюється за допомогою спеціального повзунка.

Дизайн поза часом

При розробці серії BluPerformanc, на першому плані був такий принцип: «Дизайн визначається функціональним призначенням». Мета: висловити високоефективні технічні рішення у зовнішньому вигляді приладів. Холодильні та морозильні камери BluPerformance мають класичний дизайн HardLine, який вже легко впізнати. Новинки від Liebherr стануть яскравим акцентом в будь-якому кухонному інтер’єрі.

Елементи дизайну HardLine від Liebherr

Елементи дизайну HardLine

При розробці дверних петель також дотримувалися принципів мінімалізму. Вони повністю інтегровані в корпус приладів. Завдяки цьому вдалося мінімізувати кількість деталей фасаду.

Новий механізм ергономічної дверної ручки став міцнішим і надійнішим. А її зовнішній вигляд повністю відповідає дизайну дверей.

Дверні петлі повністю інтегровані в корпус пристрою

Дверні петлі повністю інтегровані в корпус пристрою

Внутрішній простір оптимізований за допомогою контейнерів VarioBox і системи VarioSafe. Ці рішення найкращим чином підходять для зберігання малогабаритних предметів.

Елегантні полиці GlassLine з загартованого скла стійкі до подряпин і легко очищаються. Полиці обрамлені високоякісною нержавіючою сталлю, що додає їм ще більше витонченості та шарму. Дверні полиці також виготовлені з загартованого скла, але матеріал їх обрамлення залежить від класу приладу: нержавіючі рейки в моделях класу Premium і пластикові – в моделях Comfort.

Інтер'єр холодильника серії BluPerformance

Інтер’єр холодильника серії BluPerformance: полиці GlassLine, контейнери VarioBox і VarioSafe

Освітлення внутрішнього простору холодильної камери здійснюється за допомогою ефективних і довговічних стельових світлодіодів. В преміальних моделях також передбачено освітлення задньої стінки, яке спрямоване знизу догори. Таке освітлення розподіляється рівномірно і забезпечує ідеальну презентацію продуктів. Контейнери морозильної камери оптимально освітлюються світлодіодами, які вбудовані в нижню частину дверей холодильної камери.

Світлодіодне освітлення контейнерів морозильної камери

Світлодіодне освітлення контейнерів морозильної камери

Завдяки перенесенню всієї системи охолодження в нижню частину, відпала необхідність нагромаджувати задню стінку випарником. Для зручного транспортування в верхню частину задньої стінки вбудовані зручні ручки.

Варто згадати технологію «Plug and Play», яка використовується для підключення до мережі. Мережевий кабель є окремим компонентом і перед початком роботи його необхідно підключити до приладу. Дана технологія дозволяє мінімізувати можливість пошкодження кабелю в процесі транспортування і установки. Крім того, такий підхід значно полегшує в разі необхідності заміну кабелю.

Корисною новинкою став також знімний ущільнювач дверей. Ущільнювач оснащений спеціальним антибактеріальним покриттям, яке запобігає утворенню мікробів і сприяє підтримці гігієни. А паз на внутрішній поверхні дверей дозволяє легко знімати, мити і при необхідності замінювати ущільнювач.

FreshAir – оптимальна якість повітря для кращого зберігання продуктів

Система PowerCooling з фільтром FreshAir

Система PowerCooling з фільтром FreshAir

Система PowerCooling, яка забезпечує швидке і рівномірне охолодження продуктів, відтепер має нову функцію в пристроях BluPerformance. Вентилятор PowerCooling у всіх моделях холодильників нової серії забезпечений фільтром FreshAir з активованого вугілля. Це дозволяє очищати повітря, що циркулює, усувати неприємні запахи і підтримувати оптимальний клімат всередині холодильної камери. Система управління оснащена функцією нагадування, яка попередить про необхідність заміни фільтра.

І це ще не всі переваги і оновлення серії приладів BluPerformance. Нові холодильники та морозильні камери від Liebherr дивовижні. Холодильник перестав бути похмурої купою металу на вашій кухні.

Якщо у вас є питання або коментарі, напишіть нам. Використовуйте форму для коментарів нижче або приєднуйтесь до обговорення на сторінці Liebherr на Facebook.