Новаторські рішення від Liebherr на виставці LivingKitchen 2017

Холодильна камера: IKP 1660, винна шафа: EWTdf 1653, морозильна камера: IGN 1664, камера свіжості BioFresh: IB 1650

Наприкінці січня в Кельні відбулася одна з головних кухонних виставок в Європі LivingKitchen 2017, в рамках якої традиційно демонструються останні досягнення меблевої індустрії та новинки в сфері побутової техніки. У цьому році на стенді LIEBHERR були представлені новаторські рішення, які відкривають нові функціональні можливості для зберігання продуктів.

Конструктор Side-by-Side

Конструктор Side-by-Side Liebherr

Одна з головних новинок — комбінація Side-by-Side, що складається з окремих приладів, кожен з яких призначений для вбудовування в нішу висотою від 88 до 178 сантиметрів. Модульний принцип дозволяє значно розширити можливості для зберігання продуктів та напоїв.

Комбінуючи прилади різної висоти і функціональної спрямованості можна створити справжній центр свіжості, який здатний задовольнити будь-які потреби в питаннях зберігання, охолодження і заморожування продуктів.

Щоб уникнути утворення конденсату між вбудованою технікою з різною внутрішньою температурою або моделями, в яких вона підтримується на рівні 0 °C і нижче, прилади Liebherr, які призначені для такого використання, оснащені вбудованим підігрівом, розташованим у верхній частині або бічних стінках.

Вбудовувані винні шафи для кухонь без ручок

Вбудована винна шафа Liebherr EWTgb 3583

Вбудована винна шафа EWTgb 3583 зі зручним механізмом відкриття TipOpen

Фасади без виступаючих ручок – популярний тренд в дизайні кухонного інтер’єру. Це рішення дозволяє створити єдиний простір, зручнийу щоденному використанні. Для таких кухонь фахівці Liebherr розробили вбудовувані винні шафи з автоматичним механізмом TipOpen, що забезпечує відкривання дверей за допомогою легкого дотику до поверхні приладу.

Новинки оснащені 2 незалежними кліматичними зонами. Це дозволяє зберігати червоні та білі вина одночасно. Фасади виконані зі скла чорного або білого кольору. Для вбудовування підходять ніші від 88 до 178 сантиметрів.

Розумні холодильники

Система розпізнавання продуктів в холодильниках Liebherr

Бездротова камера для розпізнавання продуктів

Модуль нового покоління SmartDeviceBox* — інтелектуальне рішення для холодильників Liebherr — зручно у Вас під рукою. В цьому році, наприклад, стануть доступними для інтеграції камери та модуль голосового управління MIA. Завдяки функції розпізнання продуктів Ви з легкістю зможете переглянути зміст холодильника, а також скласти перелік необхідних покупок. Всі моделі BluPerformance (а всього їх більше 90) можуть бути оснащені модулем нового покоління SmartDeviceBox. Цей факт робить Liebherr виробником з найбагатшим асортиментом розумних холодильників на ринку!

Модуль SmartDeviceBox* дозволяє управляти своїм холодильником дистанційно. Таким чином, користувач у будь-який час може отримати інформацію по статус роботи приладу, дистанційно змінити настройки чи активувати необхідні функції.

Відвідувачі виставки LivingKitchen 2017 також мали можливість ознайомитися з перевагами наших нових приладів BluPerformance, поринувши у світ віртуальної реальності та за допомогою величезного інтерактивного сенсорного екрану.

* – функція SmartDevice для користувачів на території України на даний момент не доступна, але її запуск запланований на найближчий час.

Холодильник з висувною полицею для ящиків з напоями

Холодильна камера Liebherr IKF 3510 з полицею для напоїв

Холодильна камера Liebherr IKF 3510 з полицею для напоїв

В центр уваги потрапив ще один новий прилад — вбудовуваний холодильник IKF 3510. Він оснащений інноваційною, супер-міцною висувною полицею для надійного зберігання та легкого доступу до пляшок, картонних упаковок та навіть ящиків з напоями.

На висувній полиці можна розмістити дві корзини для пляшок або, наприклад, ящик пива.

Як бачите, на початку 2017 року Liebherr, як завжди, виконує свою місію «Якість, Дизайн та Інновації»!