Цього року ми продовжуємо вдосконалювати наші вбудовані холодильники. Пропонуємо до Вашої уваги огляд наших останніх інновацій, які неодмінно збудять Ваш апетит!

Liebherr завжди прагне скрасити втому від щоденної роботи по дому та полегшити життя наших клієнтів. Нові можливості нашої побутової техніки дозволили нам досягнути саме цього! Нижче наведені інновації — це лише деякі практичні «маленькі помічники», якими оснащені наші вбудовані моделі.

Контейнери VarioBox

Вбудовані холодильники Liebherr: Контейнери VarioBox

Наші знімні контейнери VarioBox забезпечують чудову організацію невеликих предметів, а також зручний огляд вмісту контейнерів. Ви з легкістю зможете дістати контейнер з холодильника навіть однією рукою. Такі контейнери легко відкриваються, зберігаються та закриваються. Їх зручно ставити в холодильник та діставати з нього. Крім того, контейнери оснащені стопорами, які утримують їх на місці, коли Ви дістаєте з них продукти. Контейнери VarioBox легко чистити, а також їх можна мити у посудомийній машині. Універсальні контейнери VarioBox можна зручно розмістити на різній висоті у дверці холодильника.

Лоток для яєць

Лоток для яєць

Лоток для яєць регулюється за довжиною, щоб вмістити та надійно зберігати необхідну кількість яєць — до 20 курячих та до 28 перепелиних. Новий дизайн дозволяє зберігати яйця гострим кінцем донизу, завдяки чому яйця зберігаються довше.

Контейнер для кубиків льоду

Контейнер для кубиків льоду

Великий контейнер для льоду оснащений кришкою зі зручним отвором для легкого наповнення водою. Кришка щільно закривається, і контейнер можна переміщати і зберігати, не боячись розплескати воду.

Маслянка

Маслянка

Стильна маслянка спеціально розроблена для зручного відкривання однією рукою. Її легко діставати з холодильника, переносити, тримаючи за кришку, та відкривати без зайвих зусиль. Продумані пропорції маслянки дозволяють зберігати вершкове масло різних розмірів. Маслянка ударостійка, її можна мити в посудомийній машині, і вона прекрасно встає на будь-які полки Liebherr.

Висувні контейнери морозильної камери на роликах

Висувні контейнери морозильної камери Liebherr на роликах

Висувні контейнери в морозильних камерах холодильників-морозильників Liebherr класу Premium оснащені роликами, завдяки яким зручно відкриваються та закриваються, навіть якщо вони наповнені та важкі.

Контейнери VarioSafe

Контейнери VarioSafe

Деякі з моделей класу Premium оснащені новим контейнером VarioSafe, в якому ідеально зберігати невеликі предмети, упаковки, тюбики, склянки з джемом. Такі контейнери забезпечують чудову організацію невеликих предметів, а також зручний огляд вмісту контейнерів. Ви можете легко діставати контейнер та переставляти його по висоті, звільняючи місце для зберігання інших продуктів у холодильному відділенні. Відтепер контейнером VarioSafe також оснащені вбудовувані моделі Liebherr без технології BioFresh.

Система зберігання FlexSystem

Система зберігання FlexSystem

Система зберігання FlexSystem дозволяє необхідним чином організувати простір для зберігання різних типів продуктів у контейнерах BioFresh і BioCool а також забезпечує оптимальний огляд продуктів, що зберігаються. Продукти можна зберігати окремо (наприклад, фрукти окремо від овочів), а також можна сортирувати продукти, наприклад, за терміном зберігання. Всі компоненти системи FlexSystem мають великий термін служби. Їх легко чистити і можна мити в посудомийній машині.

Контейнер BioCool

Контейнер BioCool

Регулювання рівня вологості в контейнері BioCool дозволяє зберігати якість та свіжість продуктів набагато довше.

Електронна панель управління

Електронна панель управління вбудованого холодильника Liebherr Premium

Всі моделі Comfort та Premium оснащені новою панеллю управління. Встановлена температура відображається дуже чітко завдяки високому ступеню контрасту та зміні кольору (чорний та білий).

Якщо Вам сподобалася ця стаття, поділіться нею на Facebook, Twitter або у іншій соціальній мережі, які зазначені нижче. Якщо у Вас виникли будь-які питання, напишіть нам, використовуючи наведену нижче форму для коментарів.