Німецький бренд Liebherr — це більше ніж професійне і побутове холодильне обладнання з бездоганною репутацією. Це історія довгого і завзятого шляху до всесвітнього визнання.

Засновник компанії Ганс Лібхер побачив перспективу у холодильній техніці ще в післявоєнні роки. Так він потрапив на ринок у 1949 році, при цьому підтримує першість і зараз. Такого успіху виробник здобув завдяки незмінній німецькій якості та дизайнерському оформленню, яке з’явилося пізніше. На початку становлення кар’єри Liebherr випускали якісні моделі, але дизайн був звичайним та зручним. Згодом, до функціональності додали чудовий сучасний вигляд.

Liebherr переміг у German Design Award 2018, двічі поспіль отримав нагороди Red Dot Awards 2017 і 2018 у номінації «Промисловий дизайн» та три премії Plus X Awards. І це далеко не весь перелік перемог бренду більше ніж за шістдесят років вдалої праці. Компанія постійно оновлює асортимент та впроваджує у продукцію передові технології, аби триматися на вершині.

Наразі продукція німецької компанії використовується у самих різних галузях: у побутовій сфері, у професійних ресторанах, є навіть обладнання для медичних закладів. Розробки також не стоять на місці. Новітні моделі оздоблено передовими системами заморозки, підтримки свіжості продуктів, інтелектуального керування та інші новинки для зручності користувача.

У травні 2018 року стартувала рекламна кампанія «Мовчазний виклик», яка повністю відображає сутність бренду з багаторічною історією. Основною її частиною стали спеціальні проморолики, в яких взяли участь майстри своєї справи: архітектор Сергій Махно, шеф-кухар Олексій Юсупов та сомельє Олег Кравченко. Кожен з представників пройшов нелегкий шлях, аби досягти вершини та стати професіоналом обраної галузі, як і Liebherr. Герої відео розповідають, як вони прийняли кинуті їм виклики, як подолали їх і досягли безперечної досконалості.

Митці демонструють цільову аудиторію бренду: професіоналів, які кожного дня користуються технікою компанії, адже віддають перевагу якості. Так, техніка задовольняє усі потреби користувачів: стильний хай-тек дизайн, оптимальні режими роботи та створення кращих умов для зберігання продуктів і, навіть, ексклюзивного вина. З технікою Liebherr, зовсім немає значення чи ти відомий шеф-кухар або просто полюбляєш готувати. Вона стає незамінним помічником на будь-якій кухні для кожного.

Працюючи над створенням чогось виключного і доклавши всі зусилля для досягнення мети — вдосконалюєш себе. Тільки старанна праця протягом багатьох років дає видимий результат. Так, ставши еталоном бездоганної роботи, більше не треба нічого доводити. Це розуміється не потребує додаткових пояснень.

Liebherr. Якість, перевірена роками, без зайвих слів.