Холодильники та морозильні камери фірми Liebherr користуються відмінною репутацією у всьому світі завдяки своїй високій якості. Компанія приділяє багато зусиль, щоб це залишалося незміннім. Дізнайтесь, як саме ми перевіряємо якість наших холодильників.

Як Liebherr перевіряє якість своїх приладів

Вже понад 60 років назва “побутова техніка Liebherr” означає високоякісні та інноваційні холодильники і морозильники. Від концепції продукту, його розробки, виробництва і до маркетингу, ми зосереджені на наданні інноваційним продуктам найвищої якості. У кожному пристрої Liebherr багато ноу-хау, розробок і уваги до деталей. Перш ніж пристрій надійде в масове виробництво, інженери протягом довгих місяців проводять дослідження, щоб створити високоякісний продукт, що відповідає всім вимогам для особистого або професійного використання.

Перегляньте відео та дізнайтеся, як проходять випробування Liebherr:

Як у провідного виробника, в нас є дещо важливо спільне з нашими клієнтами: ми встановлюємо найвищі стандарти для наших приладів та компонентів. На заводах Liebherr відбувається постійний процес розвитку та оптимізації всіх компонентів і матеріалів. Ми проводимо ретельні перевірки вже на стадії розробки, щоб гарантувати, що всі холодильні, механічні та електронні компоненти функціонують надійно і довгостроково. Liebherr також гарантує оптимальну експлуатацію та надійну роботу приладів. Всі продукти повинні відповідати найвищим стандартам якості, і це стосується як побутових приладів, так і професійного обладнання.

Кожен прилад Liebherr, який покидає наші виробничі майданчики, повинен пройти остаточну перевірку якості. Вона включає в себе перевірку електричної та холодильної технологій разом із візуальним оглядом. Тому ми гарантуємо, що всі технічні компоненти повністю функціональні та працюють без збоїв.

У наших лабораторіях розробки всі компоненти холодильника повинні пройти інтенсивні випробування на витривалість. Наприклад, у тестуванні якості дверні петлі повинні пройти щонайменше 100 000 циклів відкриття — це еквівалент використанню більше ніж 15 років. Також відбувається візуальний контроль якості обробки. Це допомагає нам забезпечити оптимальну сумісність всіх компонентів один з одним і забезпечити максимальну функціональність та ефективність.

Максимальні стандарти якості для професійного обладнання

Наше професійне обладнання та компоненти проходять постійний контроль якості на протязі всього виробничого процесу. Щоб гарантувати високі стандарти якості, ми піддаємо всі компоненти екстремальним навантаженням в ході складних і практичних випробувань. Це гарантує, що з наших виробничих потужностей виходить тільки обладнання найвищої якості, яке повністю відповідає конкретним вимогам для комерційного використання.

Пристрої Liebherr спеціально розроблені для інтенсивного професійного використання і тому дуже надійні: високоякісні матеріали та ретельна увага до деталей забезпечують особливу якість наших пристроїв. У складних тестах і методах випробувань якість постійно контролюється. Всі електронні та холодильні компоненти оптимально підібрані для забезпечення максимальної функціональності та ефективності. Звичайно, не варто забувати і про першокласний дизайн Liebherr. Зрештою, від цього виграють наші клієнти, які використовують нашу техніку в пекарнях, готелях, ресторанах, лабораторіях і лікарнях.

Нижче — три приклади того, як Liebherr перевіряє якість.

Гарантія якості: телескопічні рейки

Система телескопічних направляючих, на яких розташовані ящики, забезпечує додатковий комфорт в холодильниках і морозильних камерах. Для того, щоб вони функціонували оптимально, вони проходять складні серії тестів, щоб усунути будь-які джерела помилок. Ми навантажуємо телескопічні рейки більше, ніж у звичайних умовах, щоб забезпечити довгий термін служби.

Гарантія якості: загартоване скло GlassLine

Полиці для зберігання GlassLine, так само як і дверні полиці в холодильниках Liebherr — високоякісні, неймовірно міцні і легкі в догляді. Щоб гарантувати безпеку при повсякденному використанні, загартоване скло в нашому випробувальному центрі постійно піддається екстремальним навантаженням. Це створює довіру і безпеку використяння.

Система автоматичного плавного закриття

Завдяки вбудованій системі SoftSystem, прилади Liebherr автоматично закривають дверцята з кутом відкривання близько 30 °. Це забезпечує плавне закриття навіть при повному завантаженні полиць. У повсякденному житті двері холодильника відкриваються кілька разів на день і піддаються великим навантаженням. З цієї причини в наших випробувальних лабораторіях ми моделюємо понад 100 000 відкривань дверей, щоб забезпечити тривалий термін служби всіх компонентів.

Наша гарантія якості існує завдяки висококваліфікованим і добре навченим співробітникам. Завдяки своїй самовідданості й прихильності вони встановлюють високі стандарти та гарантують чудову якість Liebherr. Не випадково клієнти у всьому світі переконані в довговічності наших холодильників і морозильників, як для побутового, так і для професійного використання.

Якщо вам сподобалась ця стаття, поділіться нею у Facebook або інших соціальних мережах!