Чому дизайн Liebherr такий особливий?

Дизайн Liebherr — це поєднання певних елементів: відмінні особливості, функціональність та інновації поряд з класичною та позачасовою елегантністю. В цій статті ми розповімо, які останні тенденції втілені в нашому дизайні, як холодильник все більше перевтілюється в дизайнерський об’єкт, і що саме робить прилади Liebherr унікальними.

Той, хто вважає свою кухню постійно мінливим житловим простором, очікує, що холодильник гармонійно впишеться в загальний інтер’єр. Отже, під час розробки продуктів Liebherr ми беремо до уваги ситуативне поєднання матеріалів, форм та пропорцій, а також те, який прилад буде мати загальний ефект. В результаті ми випускаємо на ринок прилади, які прикрашають кухонний простір завдяки збалансованим концепціям освітлення, високоякісним матеріалам та продуманому дизайну. Справжні інновації, у нашому розумінні, залежать від готовності розглянути всі різні компоненти, як з уявної, так і з загальної перспективи.

Спираючись на таке розуміння, Liebherr постійно вдосконалює свої ідеї, а результати своїх дизайнерських досліджень демонструє на торгових ярмарках як торговим партнерам, так і кінцевим споживачам. Наші продукти отримують позитивні відгуки, і тільки після цього ми готуємо серійне виробництво. Як компанія, ми беремо участь у міжнародних конкурсах та отримуємо цінні відгуки про наші технології та якість дизайну.

Side-by-Side модель Liebherr SBSbs 8673 BlackSteel

Side-by-Side модель Liebherr SBSbs 8673 BlackSteel

Завдяки більш ніж 60-річному досвіду роботи у секторі холодильної та морозильної техніки, компанія Liebherr має величезний багаж знань та ноу-хау у питаннях виробництва сучасних, інноваційних та високоякісних продуктів як у побутовому, так і в комерційному секторах. У минулому холодильники та морозильники були дещо обділені увагою, але сьогодні ми бачимо, що люди зацікавлені у придбанні холодильників, морозильників, винних шаф та інших побутових приладів для задоволеннясвоїх потреб.

У наш час більше не існує розділення кухні та їдальні/житлової площі. Візуально привабливі прилади стають дуже важливими аксесуарами у сучасних будинках. Користувачі обирають прилади, які кидаються в очі, і вражають своїм стилем. Щоб задовольнити цей попит, компанія Liebherr пропонує цілий ряд моделей, які відрізняються технічними інноваціями та відмінним поєднанням кольору, форми та матеріалу. Наші холодильники з класичної нержавіючої сталі, елегантної чорної сталі BlackSteel або з вишуканими скляними фасадами є яскравими елементами дизайну і надійно впишуться як в кухню, так і в житлові приміщення.

Класичні кольорові комбінації

Разом із розумінням того, що кухня є житловим простором, виробники віддаляються від білої техніки, і Liebherr знаходиться серед лідерів у цьому питанні. Ми пропонуємо багато приладів з нержавіючої сталі або з чорної сталі BlackSteel, а наші винні шафи також доступні в глянцевому теракотовому, насиченому бордово-червоному або матовому чорному кольорі. У деяких країнах окремостоячі холодильники та комбіновані холодильники-морозильники також доступні з чорним або сріблястим покриттям. Компанія Liebherr з гордістю пропонує сучасний дизайн, інтелектуальні холодильні технології, інтуїтивне управління та високоякісні матеріали для побутової та професійної техніки.

Слоган відділу побутової техніки Liebherr «Якість, дизайн та інновації» влучно відображає взаємодію певних елементів. Висока якість вимагає як використання інноваційних технологій, так і створення візуальної привабливості. Кожна модель побутової техніки Liebherr розроблена та виготовлена відповідно до цього принципу. Потреби клієнта є основою кожного концептуального рішення. Перед будь-яким фактичним вдосконаленням спочатку проводяться техніко-економічні обґрунтування та узгоджуються з результатами дослідження реальних потреб клієнтів. Тільки після цього наші інженери та дизайнери приступають до створення зовнішнього вигляду приладів, спираючись на цю інформацію, а також ту інформацію, яка отримана в процесі регулярного дослідження технологій та вивчення довгострокових галузевих тенденцій.

Дизайнерські рішення від Liebherr

BlackSteel — чорна нержавіюча сталь

BlackSteel — чорна нержавіюча сталь

У моделях BlackSteel компанія Liebherr втілила сучасну інтерпретацію класичної фронтальної панелі з нержавіючої сталі. Ці особливі прилади відрізняються яскравим чорним кольором та спеціальною глянцевою обробкою. Груба поперечна полірована обробка створює чудові оптичні акценти та має дуже привабливий зовнішній вигляд. Моделі BlackSteel оснащені запатентованою алюмінієвою ручкою Liebherr із вбудованим механізмом відкриття.

GlassEdition

Комбінований холодильник Liebherr CBNPgb 4855 GlassEdition

Комбінований холодильник Liebherr CBNPgb 4855 GlassEdition

Дзеркальні скляні фронтальні панелі моделей GlassEdition у холодному білому або елегантному чорному кольорі виготовляються з використанням технології нанесення кольору на оборотний бік скла. Цей матеріал не тільки придає приладам неперевершений зовнішній вигляд, його також легко чистити, і він є стійкий до подряпин. Щоб підкреслити вишуканість скляного фасаду, ручки спеціально розташовані збоку. Моделі GlassEdition чорного кольору гармонійно комбінуються з мінімалістичними поверхнями з нержавіючої сталі і органічно виглядають на кухні з сірими та чорними акцентами. Моделі GlassEdition білого кольору чудово контрастують із дерев’яними кухонними меблями.

ColourLine — палітра натхнення

Прилади Liebherr серії ColourLine: CUfr 3311, CUwb 3311, CUag 3311 (зліва направо)

Прилади Liebherr серії ColourLine: CUfr 3311, CUwb 3311, CUag 3311 (зліва направо)

Liebherr вперше представив свої прилади ColourLine на Міжнародній виставці IFA 2014 у якості пілотних моделей у яскравій палітрі кольорів. Відвідувачі виставки проголосували за свої улюблені кольори окремо стоячих приладів, найпопулярнішими з них стали — WaterBlue (Морська хвиля), AvocadoGreen (Зелений авокадо) та FireRed (Вогненно-червоний). Ці холодильники створюють кольорові акценти як на кухні, так і в квартирі в цілому.

Більше, ніж просто дизайн

Продукти компанії Liebherr надзвичайно довговічні. Для постійного підтримання високих стандартів якості, ми оцінюємо дизайн кожної моделі з точки зору його переваг та зручності для клієнтів. Чи подобається клієнтам наш продукт, чи відповідає дизайн Liebherr сучасним тенденціям, чи забезпечує тривалий термін служби? Як матеріали, що використовуються, поводяться у щоденному використанні? Перед тим, як запустити виробництво приладу, ми перевіряємо кожний дизайн та кожну деталь. Це означає, що наші прилади не тільки візуально привабливі, а й виготовлені з матеріалів найвищої якості. Вони також зручні у повсякденному використанні, мають інтуїтивно зрозумілу систему управління, а ще їх легко чистити.

Ефективне внутрішнє освітлення

Наше внутрішнє освітлення розроблено для однорідного підсвічування внутрішнього простору приладу. Ми розробили спеціальну концепцію освітлення, яка ефективно інтегрована у внутрішню камеру. Продукти, що зберігаються, підсвічуються чудовим приємним світлом. Крім того, яскравість внутрішнього освітлення в наших винних шафах зі скляними дверима можна регулювати, сприяючи загальному освітленню приміщення.

Безкомпромісність до найменших деталей

Елементи дизайну HardLine від Liebherr

Елементи дизайну HardLine від Liebherr

Від наших комбінованих до наших компактних приладів ми надаємо велике значення кожній, навіть найменшій, але вирішальній деталі — як у питаннях технології, так і у питаннях дизайну. Запатентована фірмова ручка Liebherr є прикладом нашого безкомпромісного ставлення як до функціональності, так і до дизайну. У ручці чудово поєднуються форма та функція: сама алюмінієва ручка є особливо ергономічною, а її складний механізм дозволяє легко відкривати двері холодильника. Дизайн надає продуктам ідентичність та робить їх унікальними. Якість дизайну приладів Liebherr відображається в безлічі деталей, наприклад, в нашій ідеальній обробці з нержавіючої сталі. Компанія Liebherr має багатий досвід у виробництві промислових приладів. З міркувань гігієни та для легкого очищення використання нержавіючої сталі є необхідною умовою в даному секторі, а компанія Liebherr завдяки своєму досвіду зробила все необхідне для забезпечення бездоганної роботи таких приладів. Майже всі фасади з нержавіючої сталі Liebherr мають покриття SmartSteel, що забезпечує стійкість до подряпин і знижує видимість відбитків пальців.

Контейнери BioFresh

Контейнери BioFresh

У справжньому новаторському дусі Liebherr став винахідником технології BioFresh. Контейнери BioFresh забезпечують ідеальні умови зберігання чутливих продуктів з постійною температурою трохи вище 0 °C та регульованою вологістю. Крім того, всі внутрішні контейнери в приладах Liebherr мають гладке, безшовне покриття, яке було розроблено для оптимальної гігієни та легкого очищення. Що стосується контролю температури, Liebherr приділяє велику увагу інтуїтивно зрозумілим операціям: всі символи, що використовуються на традиційних кнопочках та на сенсорних елементах, добре видні, а піктограми відповідають кожній функції.

 Колона світлодіодного освітлення в холодильній камері Liebherr

Колона світлодіодного освітлення

Liebherr став першим виробником, який застосував колони світлодіодного освітлення, що забезпечують економічне, довготривале джерело світла, що м’яко і рівномірно освітлює весь інтер’єр. Холодний відтінок світла візуально відповідає охолодженню всередині приладу.

Природні матеріали

У винних шафах Liebherr використовуються полиці з натурального бука

У винних шафах Liebherr використовуються полиці з натурального бука

Такі природні матеріали, як деревина, не тільки дуже міцні, вони також створюють домашню атмосферу. У наших винних шафах зберігаються червоні, білі та рожеві вина на полицях з натурального бука. Презентаційні полиці в наших шафах для сигар виготовлені з іспанського кедра та гарантують оптимальні умови зберігання. У наших холодильниках і морозильниках велика частина внутрішніх деталей інтер’єру має стійку до подряпин поверхню та захисне скло. Всі ці деталі можна легко мити в посудомийній машині.

Нагородження та визнання

Компанія Liebherr постійно отримує нагороди за неперевершену якість дизайну та інновації своїх приладів. Ось лише декілька з них: премія RedDot, премія Plus X, премія iF Product Design Award, премія Interior Innovation Award та премія Innovation Kitchen від LifeCare. Наприклад, у 2017 році холодильник-морозильник CBNPes 5758 з BioFresh та Side-by-Side модель SBSes 8663 отримали престижну премію RedDot Design Award.

Отже, як бачите, ексклюзивна розкіш та особливий дизайн є невід’ємною частиною нашого прагнення до досконалості та філософії Liebherr: якість, дизайн та інновації.

Якщо Вам сподобалась ця стаття, підпишіться на нашу розсилку. Якщо у Вас виникають питання щодо дизайну Liebherr, напишіть нам. Скористайтеся формою для коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці у Facebook.