Як прикро! Слідкуєш кожну хвилину, аби не забруднитися, а щойно відвертаєш увагу — трапляється найгірше. Достатньо лише схрестити ноги, і шматок жувальної гумки, дбайливо приклеєний до нижньої сторони столу, тепер прикрашає новеньку пару джинсів. Це не просто неприємно, це велике питання «Як усунути винуватця, не залишаючи слідів і не пошкодивши одяг?». І не використовуючи будь-які хімічні речовини також було б ідеально.

Жувальна гумка дуже популярна, адже вона освіжає подих та стимулює слиноутворення. Це не лише протидіє пересиханню в роті, а ще і зменшує ризик утворення карієсу, але лише за умови, що обрана гумка — без цукру. Довготривале жування досягається завдяки спеціальному складу гумки. Окрім основної речовини із природного або синтетичного каучуку, також використовують пластифікатори харчових продуктів, наповнювачі та мастильні матеріали. А ще, авжеж, неймовірний аромат цукру та підсолоджувача.

Форм і смаків жувальної гумки — безліч

Солодкий, гострий або кислий: форм і смаків жувальної гумки — безліч

Так, повернімось до «липкої» проблеми. На жаль, аби досягти тієї бажаної жувальної консистенції, гумку роблять неймовірно еластичною, через що її неможливо з легкістю прибрати. На щастя, є дуже проста хитрість для видалення жувальної гумки, що прилипла до текстилю. Згусток має затвердіти, аби жувальна гумка втратила свою еластичність. І вже потім його можна легко видалити.

Ваш морозильник — ваш рятівник

Як пощастило! Аби розв’язати цю проблему нам не потрібне якесь нове обладнання чи хімічні агенти, достатньо лише морозильного відділення, яке зазвичай наявне. Загорніть одяг у пакет для заморожування та помістіть його в морозильну камеру. Оскільки у морозильних камерах Liebherr можна встановити температуру від -18°C, вам залишається зачекати кілька годин. Після того, як жувальна гумка затвердіє, її можна з легкістю видалити вручну. Залишкові плями зникають після прання.