У холодну пору року завжди так хочеться порадувати себе вітамінним коктейлем з ягід, фруктів і овочів, сезон яких настане ще не скоро. В такому випадку незамінним рішенням для вас стане покупка морозильної камери. Такий пристрій дозволяє запастися великою кількістю різноманітних продуктів, які, навіть заморожені ще влітку, до зими збережуть не тільки зовнішній вигляд, але і всі свої корисні властивості.

Морозильна камера Liebherr GN 4375

Морозильна камера Liebherr GN 4375

Морозильні камери ідеальне рішення для дачників зі своїм городом, яким важливо зберегти весь урожай, а також для великих сімей, щоб запастися достатньою кількістю продуктів. І тут же встає питання: в чому ж переваги морозильних камер Liebherr?

Охолодження і заморожування ключові завдання, які ставить користувач перед морозильною камерою. Вирішувати ці завдання покликана система охолодження. У морозильних камерах Liebherr використовуються системи охолоджень двох типів: NoFrost і SmartFrost.

NoFrost

NoFrost це динамічна система охолодження, а це значить, що продукти заморожуються за допомогою повітря, що циркулює. При цьому зайва волога виводиться за межі морозильної камери. Завдяки цьому всередині камери не утворюється лід, а продукти не покриваються шаром інею. З NoFrost процес ручного розморожування назавжди залишиться в минулому.

SmartFrost

SmartFrost запатентована технологія Liebherr, яка являє собою вдосконалену статичну систему. Випарники винесені за межі морозильної камери. Це дозволило позбавити внутрішній простір морозильної камери від зайвих елементів і знизити утворення інею на продуктах. Ще однією перевагою технології є те, що випарники огортають камеру з чотирьох зовнішніх сторін, завдяки чому досягається висока енергоефективність і рівномірний розподіл температури. Морозильні камери із технологією SmartFrost також відрізняє неймовірно тиха робота й високі показники збереження холоду в разі відключення електроенергії.

StopFrost

Технологія StopFrost особливість скринь Liebherr. Вона має дві переваги: ​​зменшує утворення інею на внутрішніх стінках скрині та на продуктах, полегшує відкриття кришки пристрою шляхом зменшення утворення вакууму всередині. Зменшення утворення інею відбувається завдяки мінералу цеоліту, який абсорбує всю зайву вологу з повітря всередині камери.

FrostProtect

Морозильні камери Liebherr з технологією FrostProtect

Морозильні камери Liebherr з технологією FrostProtect — для екстремальних умов

Технологія FrostProtect дозволяє використовувати морозильні камери Liebherr при низьких температурах навколишнього середовища, до -15°C. Такі прилади виходять за рамки загальноприйнятих кліматичних класів (визначають температурні норми для роботи побутових приладів) і встановлюють нові стандарти. Детальна інформація про цю технологію та список моделей, забезпечених нею, доступні в цій статті.

SuperFrost

Автоматичний режим SuperFrost дозволяє швидко заморозити продукти, зберігаючи при цьому їх зовнішній вигляд і корисні властивості. Для цього в морозильній камері встановлюється мінімальна температура, в залежності від моделі цей показник коливається між -28°C до -32°C. Створюється «резерв холоду», який і сприяє прискореному заморожуванню. Дану функцію необхідно активувати попередньо, бажано за 5-6 годин до моменту завантаження продуктів в морозильну камеру. Відключається функція автоматично, після чого пристрій повертається до стандартного режиму роботи. У моделях класу Comfort відключення відбувається через 65 годин після активації. У пристроях Premium, відключення відбувається після заморозки продуктів.

VarioSpace

Система VarioSpace від Liebherr

Система VarioSpace дозволяє вмістити великогабаритні продукти

Внутрішній простір морозильної камери не обмежено жодними перегородками та незнімними полками. Випарники винесені за межі камери. Завдяки цьому, при необхідності, всередині камери можна вмістити дійсно великогабаритні продукти нестандартних розмірів.

Економічність

Під час розробки холодильників та морозильних камер, наші фахівці особливу увагу приділяють економічності та ефективності приладу. У більшості морозильних камер Liebherr клас енергоефективності A++ або A+++. А окремі прилади класу Premium серії BluPerformance — справжні рекордсмени,  які споживають на 20% менше електроенергії, ніж це передбачено класом А +++.

Асортимент

Спеціалізація тільки на одній категорії (холодильна та морозильна техніка) дозволяє приділяти максимум уваги асортименту і створювати пристрої для будь-яких потреб. На заводах Liebherr випускається більше ніж 80 моделей морозильних камер. Вони відрізняються типом (вертикальні камери та горизонтальні ларі), способом установки (вбудовуванні й окремо стоячі), розмірами (від величезної GN 5235 до мініатюрної GX 823), матеріалами корпусу і кольорами. Ми дійсно можемо запропонувати пристрій, здатний задовольнити будь-які потреби.

Електронне керування

Електронне керування морозильної камери Liebherr G 1213

Електронне керування морозильної камери Liebherr G 1213

Абсолютно всі морозильні камери Liebherr забезпечені електронним блоком керування з дисплеєм. Це дозволяє легко встановлювати потрібну температуру і завжди контролювати умови зберігання продуктів. Залежно від пристрою на дисплей виводяться дані про активацію додаткових функцій (наприклад, режиму SuperFrost або функції «Захисту від дітей») і сигнали про відхилення від норми у роботі пристрою.

Дизайн

Завдяки класичному дизайну морозильні камери Liebherr можуть зайняти заслужене місце на кухні й стати прекрасним доповненням інтер’єру. Строгі лінії, ніяких зайвих деталей і ідеально оброблені матеріали вам не захочеться ховати прилади Liebherr в темну комору, підвал або гараж.

Зручність використання

Увага до дрібниць відмінна риса інженерів Liebherr. Адже у приладі, яким щодня користуються протягом десятиліть, має бути продумано все з точки зору зручності. Нижче список деяких особливостей* морозильних камер Liebherr, які здатні зробити процес експлуатації більш комфортним:

  • Ручка з вбудованим штовхачем візитна картка Liebherr. Значно полегшує відкриття дверей, достатньо зусиль одного пальця;
  • Деякі види продуктів зручніше заморожувати на рівних горизонтальних поверхнях. Для цього відмінно підійдуть скляні полки, що знаходяться між основними контейнерами. Але в разі необхідності вони також легко витягуються як і контейнери;
  • Бічні ручки в ящиках забезпечують додаткову зручність при необхідності витягти та перенести заповнений контейнер;
  • Ящик для трав і ягід. Залежно від моделі, верхній або нижній ящик ідеально підходить для заморозки дрібних продуктів;
  • Енергоефективне світлодіодне освітлення забезпечує відмінний огляд продуктів, що зберігаються;
  • Індикатор в моделях серії BluPerformance вбудований у верхню кромку дверей і дозволяє оцінити стан приладу не підходячи до нього і не відкриваючи двері. Якщо пристрій працює коректно, то на стелю проектується світловий пучок блакитного кольору, в разі будь-яких відхилень від норми він змінює свій колір на червоний;
  • Телескопічні направляючі полегшують процес вивантаження і завантаження продуктів в ящики. У деяких моделях з таким завданням справляються ролики, на яких встановлені ящики;
  • У високих моделях серії BluPerformance верхній ящик злегка відкидається вниз, для більш простого вилучення або укладання продуктів;
  • Змінний дверний ущільнювач дозволяє підтримувати чистоту. При необхідності його легко зняти для чищення або заміни;
  • Захисне покриття SmartSteel. Моделі, у яких елементи корпусу виконані з нержавіючої сталі, оснащено спеціальним захисним покриттям. Воно робить відбитки пальців менш помітними, і спрощує процес чищення корпусу.

* – наявність тих чи інших технологій залежить від моделі.

Збереження холоду

Звичайно часи постійних відключень електроенергії далеко позаду. Проте, ніхто не застрахований від аварій або запланованих ремонтних робіт. Здатність зберігати холод важлива характеристика для морозильних камер. І в цьому питанні Liebherr справжні рекордсмени. Детальніше цю тему ми розглядали в окремому матеріалі.

Морозильні камери від Liebherr об’єднують в собі колосальну кількість переваг. Пристрої відрізняються високою потужністю, місткістю, зручністю в експлуатації, а також високою надійністю. Різноманітний асортимент морозильних камер допоможе вам підібрати ідеальний пристрій виключно для ваших потреб.