У багатьох домах шкірка картоплі, зелена частина моркви або стебло броколі зазвичай потрапляють в органічні відходи. Для багатьох людей може стати несподіванкою, що це, як правило, найбільш поживна, а отже, і найздоровіша частина їжі. До того ж такі відходи наповнені яскравим смаком. У наступних п’яти порадах та підказках ви зможете дізнатися, як створити смачні страви із харчових «відходів» і, роблячи це, зробити щось корисне для навколишнього середовища та для вашого гаманця.

За даними ООН, кожна людина в Україні щороку викидає близько 76 кілограмів їжі. Сюди входять відходи від приготування їжі та від харчових відходів, а також так звані зелені відходи. Однак багато залишків можна було б без проблем переробити. І таким чином кожен може щось зробити для боротьби з харчовими відходами:

1. Зелень як підсилювач смаку, у смузі або як песто

Листову зелень від моркви, кольрабі, буряка та редиски не варто просто викидати, оскільки вона абсолютно їстівна, а також містить багато корисних елементів. Листя можна використовувати як зелень в різних стравах, так само як і петрушку, або додавати в смузі. Інша можливість – перетворити зелень на смачне песто. Для цього просто змішайте залишки зеленої частини овочів з обраними горіхами, високоякісною олією, сіллю, перцем та невеликою кількістю пармезану.

Однак пам’ятайте: заздалегідь проведіть невелике дослідження, щоб з’ясувати, яка зелень є їстівною. Листя ревеню, наприклад, містять велику кількість щавлевої кислоти, а тому не придатні для споживання ні за яких обставин!

Інша можливість – перетворити зелень на смачне песто

2. Утилізація шкірки фруктів та овочів

Чипси не завжди готують із цільної картоплі, їх так само легко зробити зі шкірки. Для цього ретельно очистьте картопляні шкірки, приправте оливковою олією, посипте їх смачними травами та спеціями та випікайте в духовці при температурі 200 °C близько 15 хвилин. Оскільки ви вирішуєте, скільки олії та солі використовувати, готуючи їх самостійно, домашні чипси можуть бути здоровою альтернативою традиційним продуктам із супермаркету.

Але готуванню смачних делікатесів піддаються не тільки овочеві шкірки. Наприклад, шкірку банана можна також використовувати для виготовлення чипсів. Неймовірно, чи не так? Спочатку ретельно вимийте шкірку банана. Потім наріжте тонкою соломкою. Проваріть смужки протягом десь десяти хвилин, обваляйте в борошні, а потім обсмажте в олії. І останнє, але не менш важливе: додайте добрячу кількість приправи своїм банановим чипсам. Шкірка банана містить навіть більше корисних інгредієнтів, ніж самі фрукти. Однак ви повинні використовувати органічні банани, оскільки звичайні фрукти містять занадто багато залишків пестицидів у шкірці.

Домашні чипси з картопляної шкірки можуть стати здоровою альтернативою традиційним продуктам із супермаркету

3. Смачний овочевий бульйон із залишків з кухні

Овочевий бульйон є обов’язковим на кожній кухні, і ви можете зробити його самостійно, не докладаючи зусиль, використовуючи лише залишки. Подрібнивши овочі, завжди заморожуйте рештки від очищення. Як тільки ви зібрали достатню кількість різних видів залишків овочів, доведіть їх до кипіння в каструлі з великою кількістю води. Приправте бульйон свіжою зеленню, сіллю і перцем. Потім процідіть бульйон та розлийте запас у чисті тари, що легко закриваються. Домашній овочевий бульйон залишатиметься свіжим у вашому холодильнику Liebherr протягом декількох днів. Звичайно, його також можна порційно заморожувати для більш тривалого терміну зберігання. Потім овочевий бульйон можна використовувати як основу для соусів або навіть замінити старомодний бульйонний кубик.

Щойно ви зібрали достатню кількість різних видів залишків овочів, доведіть їх до кипіння в каструлі з великою кількістю води

4. Не виливайте кип’ячену воду!

У багатьох домівках макарони – це страва, яку подають кілька разів на тиждень. Зварити макарони al dente у великій кількості підсоленої води. Але макаронна вода занадто добра, щоб просто бути злитою у стік. Чому? Є багато речей, які ви можете зробити з водою, яка використовується для приготування макаронних виробів. Наприклад, ваші рослини будуть насолоджуватися мінералами, що містяться у воді. Інший варіант – розбавити соуси макаронною водою. Вони стають ще більш кремовими завдяки крохмалю, який ця вода містить. Зі своїм смачним ароматом вона також ідеально підходить для замочування бобових або як інгредієнт для соусу песто.

Однак слід бути обережним з картопляною водою. Картопля містить отруйний соланін, який при варінні переходить у воду. Тож таку воду краще виливати.

Макаронна вода занадто добра, щоб просто бути злитою у стік

5. Повторне вкорінення овочів в найкоротші терміни

Свіжі овочі можна легко виростити з відрізаних кінцевих шматочків. Для салату, зеленої цибулі, цибулі-порею та селери слід відрізати шматок завдовжки 5 см; для цибулі та кольрабі це всього 2 см. Потім ці шматочки потрібно помістити у воду, щоб вони укорінилися. Через п’ять-сім днів можна дістати стебло з води та посадити його в ґрунт. Незабаром у вас з’являться власні овочі та зелень, вирощені вдома.

Важливо: Використовуючи залишки фруктів та овочів, обов’язково використовуйте лише органічні продукти. Чому? У звичайному землеробстві шкірка, а також зелень обробляються пестицидами, і тому їх не слід їсти.

Свіжі овочі можна легко виростити з відрізаних кінцевих шматочків

Веселіться, випробовуючи наші кухонні хитрощі.