Майже жодне вино не має образу, настільки тісно переплетеного ідеєю якості, як ігристі вина з історичного регіону Шампань. І це ігристе вино — елегантний супровід, особливо під час святкування або відзначання якоїсь події. Але все шампанське аж ніяк не однакове, і важливо розуміти, що означають терміни на пляшках з напоєм. Ми розкажемо, які існують види та у чому їх відмінності.

Ті, хто полюбляє насолоджуватися келихом хорошого шампанського, мають певні очікування. Як одне з найкращих ігристих вин у світі, воно характеризується фруктовими, свіжими та тонко визрілими ароматами з приємною грою кислот, воно делікатно іскристе (наче «мусове») й вирізняється завдяки мінеральності типових для регіону, де зростає виноград, крейдяних схилів. Однак, крім багатьох індивідуальних ароматів відповідних брендів або виноробних підприємств, виробляються також й різні стилі шампанського, які можна впізнати за позначками на етикетці.

  • Брют

«Брют» означає сухий і є найпоширенішим видом шампанського. Ці вина вважаються сухими, але зазвичай все ще мають дуже тонку фруктову солодкість. Аби класифікувати напій як «брют», він має містити менше ніж 12 грамів цукру на літр, забезпечуючи гармонійний баланс.

  • Екстра брют

Надзвичайно сухі шампанські позначені як «екстра брют». Вони повинні містити менш ніж 6 грамів цукру на літр.

  • Натуральне брют

У рідкісних випадках є також шампанське, до якого не додано цукор, щоб збалансувати смак, аби не було «дозажу» — технологія додавання лікеру до ігристого вина на останньому етапі виробництва. Такі типи мають природну залишкову солодкість, яка становить менш ніж три грами цукру на літр. Ці шампанські мають маркування brut nature або zéro dosage.

  • Екстра сухе

Хоча ці вина мають маркування «екстра сухе», вміст цукру трохи вищий (від 12 до менше ніж 17 грамів на літр), ніж терпкі вина з позначенням «брют». Більш солодкі шампанські стали в наш час рідкістю і позначаються як sec (вміст цукру від 17 до менш як 32 грам), demi-sec (вміст цукру від 32 до менше ніж 50 грамів) і doux (вміст цукру понад 50 грамів).

Шампанське зазвичай виробляють на основі колекції білих і темних виноградних вин.

  • Blanc de Blancs (Блан де Блан)

Шампанське зазвичай виробляють на основі колекції білих і темних виноградних вин. Шампанські, вироблені лише з білого винограду, виключно із сорту винограду Шардоне, називаються Blanc de Blancs. Вони особливо елегантні.

  • Blanc de Noirs (Блан де Нуар)

Білі шампанські, виготовлені лише зі світлого соку чорного винограду, виключно сортів Піно Нуар та Піно Меньє, називаються Blanc de Noirs. Вони особливо фруктові з рисами вина.

Оптимальне зберігання

Однак, незалежно від відповідних позначок, дуже важливо, щоб усі шампанські зберігалися правильно, аби ви змогли насолоджуватися ними як слід. Наша порада: Зберігайте шампанське при температурі +7 °C у винному холодильнику Vinidor, щоб насолодитися ним на всі 100%.