Чи справді потрібно зберігати картоплю в холодильнику? Та якщо так, то що саме варто враховувати? У цій статті ми зібрали для вас усі відповіді.

Картопля вважається одним з найважливіших харчових продуктів у світі, а також основою корму для тварин і сировиною для харчової промисловості. Нам подобається їсти картоплю різними способами: як чипси, деруни та оладки; у відвареному, смаженому вигляді  або просто запеченою у духовці. Лишень уявіть, що у світі щороку збирають близько 376 мільйонів тонн картоплі. Неймовірно! І це означає одне: величезна кількість людей у всьому світі, мабуть, вдаються в питання: «Чи варто зберігати картоплю в холодильнику?»

Картоплю можна безпечно зберігати в холодильнику недовго, за температури не нижче 4°C

4 поради щодо зберігання картоплі в домашніх умовах:

  • Зберігайте картоплю в прохолодному (нижче 15°C), сухому і темному місці.
  • Накрийте її папером або зберігайте в паперових пакетах, аби мінімізувати втрату вологи та запобігти передчасному засиханню, а також для запобігання пліснявінню через вплив світла.
  • Не можна зберігати картоплю в упакуванні з фольги, оскільки через це швидко утворюватиметься волога, і картопля також почне пліснявіти.
  • Картоплю бажано купувати в невеликій кількості, тому що в багатьох сучасних будинках немає прохолодної комори. Картоплю можна безпечно зберігати в холодильнику недовго, за температури не нижче 4°C.

Ідеальна температура для зберігання картоплі: від 7°C до 10°C

Найнижча відповідна температура для зберігання звичної нам картоплі (а не молодої картоплі, яку найкраще їсти протягом кількох днів відразу ж після збору врожаю) становить 4°C. Але чому це так? Зберігання нижче цієї рекомендованої температури — попри те, що фізіологічний процес старіння сповільнюватиметься, а тому картопля не так швидко зморщуватиметься — вплине на солодкість, адже велика кількість сортів легко накопичують цукор і стають солодкими. Спеціальні сорти картоплі, які призначені для перероблювання в конкретні продукти в харчовій промисловості (наприклад, чипси та інші снеки), завжди зберігаються при температурі від 7°C до 10°C, що захищає їх від «підсолоджування» через надмірне утворення цукрів (фруктози та глюкози).

Ці типи цукру відіграють важливу роль в утворенні продуктів реакції Маяра (барвних пігментів і ароматичних сполук) у їжі, приготованій за високих температур. Крім того, може утворюватися шкідливий для здоров’я акриламід. Отже, якщо ви не впевнені, який сорт картоплі ви придбали, не зберігайте його при температурі нижче 7°C, а оскільки більшість холодильників холодніші, тож її краще зберігати у прохолодному погребі чи коморі (звісно ж, якщо у вас немає холодильника Liebherr з відділенням «Льох»)

Оскільки більшість холодильників холодніші, тож її краще зберігати у прохолодному погребі чи коморі

Холодильник Liebherr IRCBf 5121 з відділенням «Льох» для зберігання картоплі


Оскільки в багатьох будинках більше немає прохолодного льоху чи комори, вбудований холодильник IRCBf 5121 від Liebherr пропонує ідеальне рішення для зберігання картоплі вдома.

Цей холодильник має спеціальне відділення «Льох», в якому можна встановити температуру від 4°C до 14°C, що робить його ідеальним для зберігання картоплі та не тільки.