Вбудований холодильник Liebherr IRCBf 5121 має все необхідне — 4 температурні зони та велика кількість практичних функцій — він більше ніж просто здатний задовольнити всі потреби у зберіганні продуктів, особливо, якщо мова йде про забезпечення умов, які підходять для чутливих фруктів та овочів.

Сьогодні ми детальніше розглянемо цей холодильник і дамо вам певне уявлення про його насправді корисні властивості та функції. Ми в захваті від вбудованого холодильника IRCBf 5121, не лише тому, що він пропонує універсальність відділення «Льох», яке гарантує ідеальне зберігання вибагливих продуктів, як-от наш улюблений друг — картопля. Тож розгляньмо, що може запропонувати цей прилад…

Вбудований холодильник Liebherr IRCBf 5121

4 температурні зони: знайдеться місце для всього!

Завдяки своїм 4 незалежним кліматичним температурним зонам, IRCBf 5121 стане ідеальним для зберігання практично будь-якого типу харчових продуктів. Короткий огляд цих зон: 

  1. 4-зірковий морозильний відсік для заморожування свіжих продуктів та їх тривалого зберігання. Температура -18°C гарантує оптимальні умови, які позитивно вплинуть на збереження вітамінів та мінералів у продуктах.
  1. Температура у холодильній камері регулюється в рамках від +3°C до +9°C. Налаштування температури, як і активація доступних функцій і режимів роботи, здійснюється з допомогою сенсорного дисплея та 3 сенсорних кнопок. Додатковою перевагою є наша система динамічного охолодження PowerCooling, яка забезпечує швидке охолодження свіжих продуктів та страв, гарантуючи рівномірну температуру всередині камери.
  1. Зона BioFresh від Liebherr пропонує оптимальні умови для зберігання свіжих фруктів, овочів, морепродуктів, м’яса та молочних продуктів. Оптимальний рівень вологості у поєднанні з температурою близько 0°C дають можливість подовжити строк зберігання продуктів до 3 разів довше у порівнянні зі стандартною холодильною камерою. У верхньому контейнері доступне регулювання вологості й воно підходить як для зберігання фруктів та овочів, так і для зберігання м’ясних продуктів та риби. У нижньому контейнері підтримується низький рівень вологості, роблячи його ідеальним рішенням для сирів, м’яса та риби. Додаткової зручності створюють телескопічні напрямні, на яких розташовані контейнери BioFresh.
  1. Відсік «Льох» забезпечує зберігання в діапазоні температур від +6°C до +14°C. Такий температурний режим оптимально підходить для зберігання продуктів, чуттєвих до холоду. Комфортно у цьому відсіку себе почуватимуться тропічні фрукти, цибуля та картопля. Також його можна використовувати для охолодження напоїв.

Вологість можна регулювати у верхньому контейнері BioFresh

Корисні функції для повсякденних задач

На додаток до універсальності, яку пропонують різні кліматичні температурні зони, IRCBf 5121 має безліч практичних функцій, які роблять його досить особливим. Поєднання 4 різних кліматичних зон, різноманітних функцій та зручних дрібниць роблять цю модель незамінним помічником на вашій кухні, високотехнологічний замінник коморі.

  • Основні полиці холодильного відділення виготовлені із загартованого скла. Бічні вирізи дають можливість змінювати висоту полиць швидко й легко, однією рукою, без необхідності повністю їх виймати. Складна полиця дає змогу зручно зберігати високі об’єкти та карафи.
  • Можливість віддаленого керування холодильником з допомогою смартфону — корисна інновація для повсякденного життя. Налаштувати температурний режим, активувати необхідну функцію, отримати повідомлення щодо стану холодильника можна швидко та зручно у вашому телефоні. Активуйте режим SuperCool прямо під час покупок у магазині, і до вашого повернення додому холодильник вже буде готовий швидко охолодити свіжі продукти.
  • SoftSystem забезпечує особливо м’яке зачинення дверцят холодильника, навіть коли внутрішні полиці повністю завантажені. З допомогою SoftSystem дверцята автоматично закриваються якщо кут відкривання 30°, аби запобігти втраті внутрішнього холоду і тим самим сприяти економії енергії.
  • Енергоефективні LED-світильники розташовано з двох боків у верхній частині холодильної камери, забезпечуючи відмінне освітлення внутрішнього простору.
  • Змінний двірний ущільнювач — зручна дрібниця, яка значно спрощує догляд та очищення холодильника. У разі забруднення або пошкодження його легко зняти, аби промити чи замінити. Для цього не потрібні жодні інструменти або спеціальні навички.

Відсік «Льох» забезпечує зберігання в діапазоні температур від +6°C до +14°C

 

Якщо ви не були впевнені раніше, тепер ви точно скажете: вбудований холодильник IRCBf 5121 — це справді чудове доповнення будь-якого будинку!

Сподіваємось, вам сподобалась публікація, і якщо так, то чому б не підписатись на нашу розсилку, аби регулярно отримувати новини про всі наші останні публікації щодо охолодження та свіжості? Або, якщо у вас виникли запитання щодо прочитаного, напишіть нам. Скористайтеся функцією коментарів під цим постом або розпочніть/приєднайтесь до дискусії з нами на Facebook.